Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Fake parfemi

Ja sam vise puta kupila na sajtu manju ili veću količinu originalnog parfema povoljno, nekad i par po dodatno sniženoj ceni. 2 izlicitirana na Limundu sam vratila o svom trošku (jer nije to uopšte bilo to, dopunjivano je bilo nečim), kao i losione ovde na sajtu koji nisu uopšte mirisali. Jednom mi je članica poslala parfem dopunjen nekim alkoholom, koji su i njoj uvalili ovde, ali na moje insistiranje je poslala drugi. Kasnije sam opet imala saradnju sa njom i dobila sam savršen parfem. 7000 je veliki iznos za kobajagi parfem. Što se tiče zujalica, može biti parfem iz parfimerije, ja imam iz Lilija neotpakovan sa zujalicom, imam jako sličan, pa ga nisam otvorila, a ovaj sam naknadno probala u radnji, tester istog. Takođe imam drugi parfem iz Lilija kome batch nije podržan u pretrazi, do brenda je. Znaci, zujalice nisu relevantne, ako je iz parfimerije tipa DM, Lily, s tim što su onda kutije originalne, a ne u tester verziji
2022 02 06
> Milicica1405: > > pufnica257: > > Projekcija je OCAJNA. Parfem je fake, provereno na vise mesta. Prevarena sam za 7000 dinara, nadam se da ce mi se novac vratiti kako je obecala. Kaze javlja mi se u ponedeljak. Kod ne treba tako da izgleda. Kazu negde da kad ima “zujalicu” treba od toga bezati kao djavo od krsta… > A ipak ste joj ostavili pozitivan utisak??? Ostavila sam kad sam preuzela parfem bez da proverim o njemu, jer sam dobila pozitivnu ocenu. Posle toga je proslo par dana kako sam saznala da je parfem kopija. Sad cekam da mi vrati novac, necu da pisem nista negativno, jer mi je bitno sada da mi vrati isti.
2022 02 07
> jacaikaja: > Ja sam vise puta kupila na sajtu manju ili veću količinu originalnog parfema povoljno, nekad i par po dodatno sniženoj ceni. 2 izlicitirana na Limundu sam vratila o svom trošku (jer nije to uopšte bilo to, dopunjivano je bilo nečim), kao i losione ovde na sajtu koji nisu uopšte mirisali. Jednom mi je članica poslala parfem dopunjen nekim alkoholom, koji su i njoj uvalili ovde, ali na moje insistiranje je poslala drugi. Kasnije sam opet imala saradnju sa njom i dobila sam savršen parfem. 7000 je veliki iznos za kobajagi parfem. Što se tiče zujalica, može biti parfem iz parfimerije, ja imam iz Lilija neotpakovan sa zujalicom, imam jako sličan, pa ga nisam otvorila, a ovaj sam naknadno probala u radnji, tester istog. Takođe imam drugi parfem iz Lilija kome batch nije podržan u pretrazi, do brenda je. Znaci, zujalice nisu relevantne, ako je iz parfimerije tipa DM, Lily, s tim što su onda kutije originalne, a ne u tester verziji Slazem se, ovaj parfem se prodaje za taj novac originalan… Tako da ovo je itekako internet prevara. Ja prenosim sta su mi tzv. “znalci” parfema rekli - a to je da je zujalica vecinom alarmantna. Ne mogu da verujem da su ljudi poceli da prave verne kopije, pa da ih prodaju po jakim cenama… Jednostavno - ima ljudi koji bi kupili kopiju, bitno je PODVUCI da je parfem kopija. Ja sam trazila original parfem, a dobila kopiju, tako da slobodno mogu reci da je to internet prevara.
2022 02 07
Naravno, neko kupi kopiju, jer je dosta jeftinija, a svidja mu se generalno taj miris. Za određeni novac, sasvim pristojno. Skoro sam u apoteci probala neki tipa Yodeme, sad je drugi naziv, Rouge varijanta i osećala sam ga na ruci ceo dan, plus sasvim lepo miriše. 100 ml kosta oko 1600, što je super odnos cene i kvaliteta. Jednom sam probala neku mušku varijantu kopije originalnog parfema i oduševila se, posle se setim da je Invictus u pitanju, em sto je trajan, em sto mirise fenomenalno, zaboravih brend, cena niska, naravno. Da ne spominjem Avon i Oriflame koji nekad izbace kvalitetan parfemcic i možete ga na akciji uzeti povoljno ili na nekom sajtu još povoljnije. U Kotonu trenutno imaju po 500 dinara na rasprodaji vodice koje mozete obnavljati i sasvim pristojno mirisu za smešne pare, plus veliko pakovanje. Ako uporedimo tih 500 dinara i 30 evra za isti kvalitet (kopiju), glupo je komentarisati, a računajte da imate za 30 evra originalan parfem na nekoj proverenoj online parfimeriji ili sajtu gde određeni profili prodaju originale, koji je uz to i kvalitetan, traje skoro ceo dan sa dobrom projekcijom
2022 02 07
> jacaikaja: > Naravno, neko kupi kopiju, jer je dosta jeftinija, a svidja mu se generalno taj miris. Za određeni novac, sasvim pristojno. Skoro sam u apoteci probala neki tipa Yodeme, sad je drugi naziv, Rouge varijanta i osećala sam ga na ruci ceo dan, plus sasvim lepo miriše. 100 ml kosta oko 1600, što je super odnos cene i kvaliteta. Jednom sam probala neku mušku varijantu kopije originalnog parfema i oduševila se, posle se setim da je Invictus u pitanju, em sto je trajan, em sto mirise fenomenalno, zaboravih brend, cena niska, naravno. Da ne spominjem Avon i Oriflame koji nekad izbace kvalitetan parfemcic i možete ga na akciji uzeti povoljno ili na nekom sajtu još povoljnije. U Kotonu trenutno imaju po 500 dinara na rasprodaji vodice koje mozete obnavljati i sasvim pristojno mirisu za smešne pare, plus veliko pakovanje. Ako uporedimo tih 500 dinara i 30 evra za isti kvalitet (kopiju), glupo je komentarisati, a računajte da imate za 30 evra originalan parfem na nekoj proverenoj online parfimeriji ili sajtu gde određeni profili prodaju originale, koji je uz to i kvalitetan, traje skoro ceo dan sa dobrom projekcijom Sa svime se slazem sto ste naveli. Mene samo zanima sta kad damo “pozamasnu” sumu, a dobijemo kopiju (a dogovor je bio original)? 🤔
2022 02 07
Jako je nezgodno na ovakav način kupovati parfeme, kad ne možete da znate šta je u bočici. Drugo je garderoba, obuća.. Dobro je kad hoće da vrate novac
2022 02 07
Slazem se… Za nauk mi je. Pitanje je, nadam se da ce ispostovati.
2022 02 07
Pozdrav😀 Evo jednog cudnog iskustva. Cura prodaje Versace Crystal Noir 1800 din.Ispitam je o parfemu , trazim slike i ugovorim kupovinu. Ona juce javlja da joj je iscurio parfem i da ne moze da mi ga proda. Kad ono danas opet oglasila prodaju. Ne razumemem da li je odustala posto nije sigurna sta prodaje ? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/3bce341903489fa2b2bf16b8026d0409.jpg)
2022 02 07
Da napomenem kolicina je ista na slicici koju je danas oglasila i ista slika , oko pola boce . Ni cenu nije podigla da bi pomislila da se predomislila da joj je malo novca.Bila je kulturna komunikacija.
2022 02 07
> IvanaGak: > Da napomenem kolicina je ista na slicici koju je danas oglasila i ista slika , oko pola boce . > Ni cenu nije podigla da bi pomislila da se predomislila da joj je malo novca.Bila je kulturna komunikacija. Mislim da je mozda shvatila da se razumete pa da cete videti da nesto nije u redu sa parfemom kad stigne. Vrlo verovatno je to
2022 02 07
Ovde ima divnih prodavaca parfema ali im to nije komercijalna prodaja i 1000% je sigurna kupovina Malo ih je ali dovoljno. Za iznos od 1800 bi rizikovala, nije velika suma , samo sam se zazelela tog mirisa i htela da vidim da li mi je jos uvek jak i da li me gusi posto pretpostavljam da je reformulisan i da nije tako jak kao prvenac. Puno je fake parfema a ko se i malo razume vidi koji su to parfemi i prodavci. Ona mi je i sada ponudila taj isti parfem ali ako curi kao sto kaze nema ga svrhe kupovati. U svakom slucaju svako moze da bira kome ce prodati mada ja to tako ne radim, ko se prvi javi njegov je artikl , sem sto biram sa kim radim razmene.😊
2022 02 07
Saradjivale smo ja i Pufnica i znam da se ne sluzi prevarama , u ovom slucaju je prevarena.Prijavite adminu prevaru da ga blokira ako vam ne vrati novac. To su sve turske kopije i ima tu jos takvih prodavaca sto ih prodaju.Nakotili su se previse:)
2022 02 07
> IvanaGak: > Saradjivale smo ja i Pufnica i znam da se ne sluzi prevarama , u ovom slucaju je prevarena.Prijavite adminu prevaru da ga blokira ako vam ne vrati novac. > To su sve turske kopije i ima tu jos takvih prodavaca sto ih prodaju.Nakotili su se previse:) Hvala Vam Ivana na lepim recima. Tako cu uraditi, potom pokrenuti krivicni postupak. Sve je resivo. Zao mi je samo sto ima takvih ljudi. Danas je svaki dinar krvavo zaradjen.
2022 02 07
Inace devojke skontala sam da su ovi profili https://mojekrpice.rs/beograd0207-205281 i https://mojekrpice.rs/ivanacasper-218171 od strane iste osobe. Na drugom profilu postoji utisak od clanice koja je prosla s parfemom kao ja. Stalno se prijavljuje na sajt u istom vremenskom periodu, isti je nacin pisanja, itd.
2022 02 07
Jesu, a imaju i međusobno ocenjivanje. Čak mislim i da ovaj profil isti. https://mojekrpice.rs/love-parfums-270609
2022 02 07