Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Fake parfemi

Esprit21, okači nama 😍
2022 02 05
Bilo bi lepo da zaživi otvorena tema o fejk parfemima ili bilo kojim fejk predmetima da članice budu upozorene. Mislim tu na osobe koje se razumeju u parfeme da upozore ostale na oglase gde se prodaju fejkovi. Meni je fascinantno da sajt još uvek pun oglasa parfema koja uopšte nisu po pravilima postavljena.
2022 02 05
> jacaikaja: > Esprit21, okači nama 😍 Nikada necu zaboraviti kada sam trazila jedan shimmer kojeg nije bilo na stanju pa sam dobila umesto toga Cacharel i nije mi se svideo. Ja htela da ga prodam, ali uzme ga mama. Nakon par dana ukapiram da je menjala na poslu sa nekom koleginicom moj Cacharel za neke stvari sa pijace tipa gace i majice. Umalo je nisam udavila.
2022 02 05
Ko se ne razume, njemu ne treba original parfem 😅. Imam komšinicu koja svaki prska 10 puta, bilo vodica ili parfemčina. Uzme jedan moj jak da proba, ja je upozorim i za probu prsne nekoliko puta. Ja se vec iznervirala 😄 Često joj dam nešto što mi je višak, ima tu za koji mesec koriscenja, ona to stuče za čas. Volim Eden i Lou Lou, kaži mami da bih je ja celu komplet obukla za Cacharel 😂
2022 02 05
> jacaikaja: > Ko se ne razume, njemu ne treba original parfem 😅. Imam komšinicu koja svaki prska 10 puta, bilo vodica ili parfemčina. Uzme jedan moj jak da proba, ja je upozorim i za probu prsne nekoliko puta. Ja se vec iznervirala 😄 Često joj dam nešto što mi je višak, ima tu za koji mesec koriscenja, ona to stuče za čas. > Volim Eden i Lou Lou, kaži mami da bih je ja celu komplet obukla za Cacharel 😂 Ne razumem prvu rečenicu.
2022 02 05
Sasvim sam razumljiva, neko ne zna vrednost nečega i ne treba mu to, može i da ga baci, pa bilo da dobije original ili kopiju, kvalitetno ili nekvalitetno, svejedno mu je. Svojevremeno moja majka odluci da pošalje paket jednoj ženi koja je pričala kako teško živi, majka spakuje njoj, ja spremim ekstra garderobu za ćerke, kožnu jaknu, italijanske kožne cipele, fensi košulje i haljine (raspitam se podrobno za visinu, gradju, veličine, starija ćerka čeka posao u kancelariji) i na kraju ispadne da oni to ne nose. Koliko bi se neko samo obradovao tome, baš mi je bilo krivo. Bolje da sam prodala svaku stvar, jer njima nije imala upotrebnu vrednost, a ja sam eto, mogla dobar parfem da kupim, kad je već ova tema.
2022 02 05
Jecaikaja, u ovom mom slucaju ona je znala da je original, ali njoj ti je sve to isto, Cacharel je njoj isto kao i neki parfem sa pijace, ne znam kako da ti objasnim, ona ne gleda na to kao mi. Ja sam htela to da prodam jer znam koliko vredi (i da za te pare uzmem nesto po mojoj zelji) ali sam joj dala jer je trazila, misleci da joj se svideo i da ce ga koristiti. Umesto toga, dozivela sam sok kada sam ubrzo shvatila da je moju stvar koja vredi dosta menjala za nesto sa pijace sto mozes da kupis za par stotina dinara sve ukupno. Od nje sam inace navikla da ne koristi mozak samo me bas iznervira kad to ide preko mojih ledja :')
2022 02 06
Ma, majka je praktična, uzela je ono što će koristiti. Ta što joj je tražila parfem u razmenu za gaće, nije naivna 😅. Tako je otprilike na sajtu, neko stavi firmiranu majicu koju je dobio iz inostranstva i ne svidja mu se, ne zna ni koliko realno vredi, a drugi mu ponudi u razmenu 2 nove pamucne majice sa etiketom sa pijace i sklopljen dogovor. Ja sam mojoj majci par puta odnela neki parfem da koristi, jer joj se svideo, a onda vidim da ga je zaturila i ne koristi ga, onda ga uzmem nazad. Imate li neke dobre predloge za parfem sa vanilom koja nije mnogo slatka i koji traje dugo i na suvoj koži?
2022 02 06
Uh, mislim da sam vanilu poslednji put osetila u Sweet like candy Ariana grande Znam da je okej (za zimu, jesen) jer je slatkast, ali se ne secam tacno kako je mirisao jer sam ga zadnji put onjusila pre ovog korona cirkusa. Ako hoces samo vanila, mozda iz Body Shopa Madagascan vanilla flower sprej.
2022 02 06
> jacaikaja: > Imate li neke dobre predloge za parfem sa vanilom koja nije mnogo slatka i koji traje dugo i na suvoj koži? Trussardi Donna Možda? 😁 Znam da nema konkretno vanilu, ali ima taj vibe 😊
2022 02 06
To mi je uglavnom slabo- Body shop, Trussardi.. Mada ne bih davala preko 100 evra za parfem, sem ako nije totalno da sa 2 sprica ceo dan osećam na sebi, plus veće pakovanje, plus nota da mi se potrefi, tj na koži da se razvije kako mi godi. Nesto bih tipa Montale ili Mancera, imam jedan Montale koji mi traje danima na kaputu sa 2 sprica, a cenovni rang mi odgovara. Razmišljala sam da uzmem na slepo Habanitu, komentar na Fragantici je da se ženi oseća ceo dan, a Dior Adict joj ispari za 2 sata, koža joj guta parfeme, kao i meni. E, sad, vanila ne dominira, ali su po komentarima note savršeno izbalansirane, ima i vanile
2022 02 06
Ta Intense verzija bi trebalo da potraje i oseća se lepo. Jesi uporedjivala sa testerom u parfimeriji i jesi zadovoljna parfemom?
2022 02 06
Projekcija je OCAJNA. Parfem je fake, provereno na vise mesta. Prevarena sam za 7000 dinara, nadam se da ce mi se novac vratiti kako je obecala. Kaze javlja mi se u ponedeljak. Kod ne treba tako da izgleda. Kazu negde da kad ima “zujalicu” treba od toga bezati kao djavo od krsta…
2022 02 06
> pufnica257: > Projekcija je OCAJNA. Parfem je fake, provereno na vise mesta. Prevarena sam za 7000 dinara, nadam se da ce mi se novac vratiti kako je obecala. Kaze javlja mi se u ponedeljak. Kod ne treba tako da izgleda. Kazu negde da kad ima “zujalicu” treba od toga bezati kao djavo od krsta… A ipak ste joj ostavili pozitivan utisak???
2022 02 06
> Milicica1405: > > pufnica257: > > Projekcija je OCAJNA. Parfem je fake, provereno na vise mesta. Prevarena sam za 7000 dinara, nadam se da ce mi se novac vratiti kako je obecala. Kaze javlja mi se u ponedeljak. Kod ne treba tako da izgleda. Kazu negde da kad ima “zujalicu” treba od toga bezati kao djavo od krsta… > A ipak ste joj ostavili pozitivan utisak??? Upravo to gledam i ja.
2022 02 06