Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoć oko početka

Dobar dan svima, htela bih da počnem saradnju na sajtu pa me zanima kako funkcioniše dostava, način plaćanja, slanja itd. Želela bih da prodajem neke stvari pa ako iko ima neke informacije koje bi rado podelio sa mnom otvorena sam za sve savete i preporuke 🙂 hvala svima u napred 🙂
2022 02 21
Cao. Ja licno stvari saljem preko poste, kako sam primetila i vecina devojaka ovde. Znaci upakujes porucenu stvar, uzmes podatke od osobe koja je narucila, ime i prezime, adresa i broj telefona, odneses u postu, sluzbu post ekspresa i posaljes, platiti ti mogu post netom-na broj telefona pa ti posta javi sms-om i podignes novac, pouzecem sto je slicno, opet te posta obavesti o uplati ili na racun-to je vec sve na tebi da odlucis i dogovoris sa kupcima. Kada saljes paket, pored podataka kupca, dajes i svoje podatke i ako je placanje predmeta pouzecem to naglasis sluzbeniku pa cim kupac preuzme paket, tebi posta javlja da podignes uplatu. Srecno!🙂
2022 02 21
Mislim da je dobro, ukoliko ste “početnik” da kupite po neku krpicu sa sajta čisto da dobijete dovoljno utisaka da biste mogli nešto prodati. Utisci mogu biti presudni kada se neko odlučuje o kupovini, a nekad i prilikom prodaje… Zanemarite nekulturu koja se povremeno dogodi.. Sajt je pun divnih ljudi… ❤️ Srećno! ❤️
2022 02 21
> CurcicNikolina: > Dobar dan svima, htela bih da počnem saradnju na sajtu pa me zanima kako funkcioniše dostava, način plaćanja, slanja itd. Želela bih da prodajem neke stvari pa ako iko ima neke informacije koje bi rado podelio sa mnom otvorena sam za sve savete i preporuke 🙂 hvala svima u napred 🙂 Zdravo 🙂 Dobro si počela, ubacila predmete, postavila cene, stavila opis svog butika 👌 imam samo jednu malu zamerku a to su okrenute fotografije, kad ubacuješ predmet imaš opciju da ih rotiraš, možeš i sad, klikneš na "izmeni" i samo rotiraš fotke i sačuvaš 💞 Najlakše je slati pakete PostExpress- om, i najbolje nakon uplate jer se osiguravaš od mogućeg povraćaja paketa. Ali je sve to individualno- neko voli da šalje pouzećem. Uživaj u sajtu, srećno sa prodajom 💞
2022 02 21
Ćaos! Možeš, a i ne moraš da dobiješ prve utiske kupovinom na sajtu. Ja sam tek posle krenula da kupujem. Ako se nekome dopadne tvoj predmet, sigurna sam da će ga kupiti bez obzira na broj utisaka. Budi aktivna na forumu, s vremena na vreme objavi nešto novo, tako da budeš primećena. Srećno sa prodajom! 🤍😊
2022 02 21
Da, slazem se sa pahuljicom, uvek dodaj nesto novo, to privuce paznju na profil. I nisam za slanje pouzecem, prodavac reskira da mu se vrati paket, a kupcu samo povecava postarinu, a ne donosi nikakvu sigurnost, svakako moora platiti da bi znao sta je u paketu. Srecno!
2022 02 21