Joooooj, odvratnooo. :( Pozelenela sam u sekundi. Podseca me na na onu situaciju, kada je covek kupio salamu, i u njoj nasao hemijsku olovku, samo 100 puta groznije. Vratice se ono vreme, kada cemo sve sami da uzgajamo i proizvodimo, jer je danas rizik otici i kod proverenih ljudi. Ne znas sta ti deca jedu. [:vrtoglav]
Joooooj, odvratnooo. :( Pozelenela sam u sekundi. Podseca me na na onu situaciju, kada je covek kupio salamu, i u njoj nasao hemijsku olovku, samo 100 puta groznije. Vratice se ono vreme, kada cemo sve sami da uzgajamo i proizvodimo, jer je danas rizik otici i kod proverenih ljudi. Ne znas sta ti deca jedu. [:vrtoglav]