Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Misljenje o cuvanju i rezervisanju odece

Drage dame, zanima me kakav je vas stav i misljenje oko cuvanja garderobice? Da li budete ispostovane ako uopste cuvate i da li ste vi nekada od nekoga trazile da vam cuva neki predmet do odredjenog datuma. Ja se bavim prodajom i na facebooku i u 85% slucajeva budem ispostovana kada nekome pricuvam nesto. Ovde na sajtu sam takodje par puta imala saradnje kada zenica sacuva nesto za mene za par dana jer cekam neku uplatu ili nisam pri novcu i zaista uvek ispostujem, cak ponudim i placanje nekog vida kapare. Znajuci sebe, danas sam pitala jednu clanicu koja ima skoro troduplo manje utisaka od mene da mi pricuva jedan predmet na 8 dana a ona je odbila. Kulturno sam odgovorila da je to u redu, da imam dosta pozitivnih i da ne bih nikad prevarila/zavlacila ako se dogovorimo. Sve je okej, razumem da neko ne zeli to da radi. Medjutim pre kada sam pogledala ona je nekome rezervirala predmet a meni je rekla da to ne radi. To mi je zaista ostalo krivo, ali okej. Smatrate li da su ponude oko rezervacija/cuvanja "glupe" i neprikladne i da li to primenjujete u praksi? hvala
2022 03 11
Ja radim rezervacije, i nije mi problem da sačekam par dana ako neko nije pri novcu. Imam poseban ormar za stvari koje su za prodaju, ali kao i sve ostale devojke ovde najviše bih volela da ga što pre rasteretim. Na žalost, par puta mi se desilo da članice odustanu, ali to ne menja činjenicu da su sve ostale ispoštovale dogovor. Tako da sam skroz okej s čuvanjem predmeta. ☺️🤍
2022 03 11
> .pahuljica.: > Ja radim rezervacije, i nije mi problem da sačekam par dana ako neko nije pri novcu. Imam poseban ormar za stvari koje su za prodaju, ali kao i sve ostale devojke ovde najviše bih volela da ga što pre rasteretim. Na žalost, par puta mi se desilo da članice odustanu, ali to ne menja činjenicu da su sve ostale ispoštovale dogovor. Tako da sam skroz okej s čuvanjem predmeta. ☺️🤍 Hvala na odgovoru. Delimo misljenje. Meni to nikada nije bio problem. Cak i da napravim popust neki. Ako nesto rezervisem znaci da mi se bas dopada ali da u tom momentu nemam novca za to i rezervisem za dan kada ocekujem odredjeni novac da bih platila. Mene je jedna clanica cekala za predmet 20 dana i napravila popust od 500 dinara (sto nije toliko malo) sa obzirom da neko nece ni 100 da snizi. Uplatila sam po dogovoru i obe smo zadovoljne. Svaka cast! ❤️
2022 03 11
Ja iskreno ne znam sta da mislim po tom pitanju, uglavnom sam odustajanja imala od clanica sa dosta utisaka. Evo danas je bio 12.dan cuvanja jedne haljine i cekanja na uplatu. I odlucila sam da je prodam drugoj clanici.
2022 03 11
> ubavkam: > Ja iskreno ne znam sta da mislim po tom pitanju, uglavnom sam odustajanja imala od clanica sa dosta utisaka. > Evo danas je bio 12.dan cuvanja jedne haljine i cekanja na uplatu. I odlucila sam da je prodam drugoj clanici. Nazalost smatram da bas iz ovih razloga i neozbiljnih clanica, devojke ne podrzavaju rezervacije i cuvanje. Zbog neozbiljnih pojedinaca ispastaju ozbiljne clanice. 😶
2022 03 11
Uh dosta njih traze rezervacije ili traze licno sutra prekosutra i ne pojave se nikad ne jave se nikad evo bas nisam odgovorila clanici na poruku uopste posto me je pre nekog vremena kontaktirala za istu stvar i nestala i dobila i 2 negativne jer nije preuzela pakete tako da ne znam sta da kazem po tom pitanju takodje me je jos jedna clanica danas kontaktirala za 2 stvari koja me je ranije vec kontaktirala za iste i opet kao videce jos nesto i nestala OPET tako da ako neko ne kupi stvar odmah ocekivanja da ce kupiti kasnije su nekih 5%, ima i onih koji ni ne pitaju za rezervaciju clanica je pitala za popust dobila ga i rekla ok narucicu sledece nedelje sad nemam vremena i naravno nikad se vise nije ni javila xD Ima onih koji jave da su odustali od rezervacije ali to je bas mali procenat. Licno nikad ne trazim da mi neko nesto rezervise nego narucim kad sam u mogucnosti i to gledam da uplatim odma ujutru clanici nekad cak ni ne spavam celu noc da bih otisla u postu da uplatim za narucenu stvar cim se posta otvori jer ne zelim da neko misli da sam odustala ili neozbiljna ili sta god, to je samo moj bolesni mozak x-) x-) x-) x-) x-)
2022 03 11
Ja konkretno radim rezervacije, ali na par dana, samo u naslovu dopisem "rez" i sacekam. Ali, desavalo mi se da rezervisu, pa otkazu i sto je jos gore ni ne jave se. Tako sam cuvala jednoj devojci suknjicu i majicu skoro mesec dana i na kraju ni "odustajem" nisam dobila. I od tada, rezervacija moze na par, a top nedelju dana. 🤗
2022 03 11
Licno ne volim da rezervisem stvari,posto uvek nesto moze da iskrsne i da mi lova zatreba za nesto drugo.Rezervisem ali vrlo retko.Takodje rezervacije radim na nekoliko dana,ne vise od toga.Ovde se pokazalo bar citajuci forum,da se clanice uzasno ljute kada neko odustane od kupovine.Generalno rezervacije su mi ok ali da svako to radi na svoju rizik i da nema ljutis ako neko odustane
2022 03 11
Ja, nažalost, imam negativno iskustvo sa čuvanjem, pogotovo na duže ( više od nedelju dana). Neki se više nikad nisu javili, a neki su javili da odustaju bukvalno dan pre isteka roka za čuvanje. 😳😳
2022 03 11
Ja se ne ljutim kada neko odustane od rezervacije, slazem se da sam sama pristala, ali se ljutim kada uzmu broj racuna i onda bude uplacujem sutra, uplacujem u ponedeljak. E onda im kazem ne uplacujte, ja odustajem od saradnje
2022 03 11
Ja nemam problem da sacuvam nesto nekome, ali sa tim do sad imam samo negativna iskustva. Zadnji put sam cekala devojku 7 dana (da bih je nakon toga kontaktirala, a ona rekla da je zaboravila za dogovor?!?!i da je sacekam jos 3 dana) ja sacekala, ona se nikad nije javila. Ako si zainteresovan za stvar i zamolis drugu stranu da ti nesto sacuva i ona ti izadje u susret iako time odbija druge potencijalne kupce, bar budi pristojan i fer i reci ako si se predomislio, a ne da zavlacis u nedogled.
2022 03 11
Nije problem da se za bilo koju uplatu sačeka dan - dva, to je gotovo svakodnevna situacija. Duže od toga, a čula sam da članice čuvaju i po mesec dana mi je besmisleno… Međutim, imala sam baš nedavno dve situacije gde me je npr. jedna članica čak dva puta kontaktirala- ni jednom nije preuzela, niti me obavestila da odustaje. Još bolje je što se nakon prvog puta kada je ispalila - ponovo javila i još tražila nižu cenu. x-)
2022 03 11
Nisam nikad imala problem sa rezervacijama. Ne traze ih cesto i ispostuju. Prezirem one koje nece da pitaju iskreno za rezervaciju, a na sve nacine rastezu saradnju, traze podatke za uplatu, ostave adresu, uplacuju odmah, onda uplacuju tokom sedmice, onda 'javljam kad uplatim' i to je jedno mrcvarenje koje najcesce nicemu ne vodi. Takve u 99% slucajeva nestanu bez reci (utope se u kadi, neko jednom ovde napisa :') )
2022 03 11
Radim rezervacije, nije mi problem da sačekam koliko god, ali isto tako mi se već par puta desilo da se ne jave, ili jave kako odustaju posle nedelju dana čuvanja. Ja lično nisam takva, nikada ne bih nešto rezervisala pa odustala, ali ima nas svakakvih😄
2022 03 11
Ja recimo nikad ne trazim rezervaciju, jer ako sam nesto rešila da kupim, kupujem odmah ukoliko je dostupno (i ukoliko se prodavac uopšte javi🤣). Kad nisam finansijski u prilici, ne kupujem i ne razvlačim nikog ako nisam sigurna da ću kupiti. Nemam nikakav problem da rezervišem i bilo je članica koje su ispoštovale dogovor, ali i dosta onih koje su tražile podatke za uplatu i ostavile svoje podatke pa naprasno nestale bez traga. Ne nerviram se oko toga, sto ljudi sto ćudi. Ružno i nekulturno jeste. Zašto se tako ophode mi je misterija jer ne vidim zašto je toliko teško imati osnovnu kulturu i poštovanje da se napiše makar "Izvini ali ipak odustajem od kupovine." E sad dešavalo se da neko pita za predmet koji je već rezervisan i tad pojasnim i kažem da ću javiti ukoliko se članica predomisli, što uvek i ispoštujem.
2022 03 11
1 2