Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Iskljucivo licno preuzimanje

Iz razlicitih razloga ja preferiram iskljucivo licno preuzimanje, posebno kad prodajem. Sad sam u situaciji da samo takav nacin prodaje a i kupovine praktikujem. Jos neko? I da, za razmenu iskljucivo licno, i pre ove situacije, jer sam se dobro opekla na fejsu vise puta u grupama za razmene. Bukvalno kinesku robu sam dobijala za italijanske komplete. Ali, danak neiskustvu i sama sam kriva. Kod mene je uvek imao prioritet kupac koji licno preuzme, a sada cu morati samo licno, dok se neke stvari ne izmene. Ako moze nek se javi ko jos radi licno preuzimanje, a i razmene, posebno u Beogradu :)
2022 03 15
Ja volim licno preuzimanje, narocito ako je neki dugotrajniji komad u pitanju. Isto tako i nudim licno, zavisno od toga sta kupca zanima od artikala - ja pokrivam jedan reon, mama drugi posto je dosta stvari sa profila kod nje i nalazimo se u 2 razlicita dela grada. Svakako nije tesko, uvek se nadje neko usputno vreme, sve u medjusobnom dogovoru - dokle god je na pola puta obema stranama, ne nosim nikom na noge na drugi kraj grada
2022 03 15
Ja isto volim da uštedim postarinu 😂 Idem autobusima na drugi kraj grada kad kupujem jer meni tih 200 din za postarinu kao iz oka da je ispalo 😂😂 Moj Profil: https://mojekrpice.rs/angieengel-55897
2022 03 15
Radim licno preuzimanje u svom gradu, na lokaciji gde se dogovorimo, da odgovora obema stranama :")
2022 03 15
Meni je vece cimanje da idem u postu i da se onda pitam da li osobi definitivno odgovara. Ovako lepo moze sve odmah da se vidi, moze slucajno npr nekome cipela da bude uska, da mindjuse izgledaju malo drugacije, itditd - ovako sam sigurna da ce onaj ko uzima biti zadovoljan. Obaska sto mi sada iz licnih razloga vise odgovara da se dogovorim za preuzimanje nego da idem da saljem i cekam po pola sata, bavim se adresom, slikanjem br za pracenje posiljke itd.
2022 03 15
Meni se ne plaća poštarina i zato u zadnje vreme sve kupujem iz Niša. Šta nađem u Nišu - super, šta ne nađem - preživeću bez toga. Ne dajem više novac kurirskim službama.
2022 03 15
do sada sve sto sam prodala bilo je sa licnim preuzimanjem I meni je to super, em se ustedi za postarinu, em kupac vidi sta kupuje. Sledece nedelje treba da saljem nesto kurirskom sluzbom, pa cemo videti kako ce ispasti 😀
2022 03 17