Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Gfk - skeniranje racuna

Da li je neko zainteresovan za skeniranje racuna i kupljenih proizvoda? Skeniranjem dobijate poene,koje kasnije mozete zameniti za nesto iz kataloga. Ukoliko ste zainteresovani,posaljite mi mejl, zatim ce na Vas mejl stici uputstvo za registraciju i mozete poceti sa sakupljanjem poena :")
2022 03 16
Mislim da mi je neko pisao o tome u inbox, ali sam ja bila zauzeta poslom pa nisam stigla da se reg na te silne sajtove. Videcu da li mi je ostala ta poruka pa ako nije neko drugi mi moze poslati ref link ali samo za sajtove koji stvarno isplacuju i imaju dobre nagrade.
2022 03 16
> Esprit21: > Mislim da mi je neko pisao o tome u inbox, ali sam ja bila zauzeta poslom pa nisam stigla da se reg na te silne sajtove. Videcu da li mi je ostala ta poruka pa ako nije neko drugi mi moze poslati ref link ali samo za sajtove koji stvarno isplacuju i imaju dobre nagrade. Mora neko da Vas preporuci da biste mogli da se pridruzite , znaci neko ko vec radi da posalje njima email da Vas preporuci. Radim par godina ovo skreniranje, razne uredjaje sam uzela i zadnje sam uzela vaucer za winwin na 3000 din
2022 03 17
Da li se podrazumeva da i mi koji se priključimo preko nekoga moramo da nađemo nove članove da bi napredovali?
2022 03 17
> leptirica: > > Esprit21: > > Mislim da mi je neko pisao o tome u inbox, ali sam ja bila zauzeta poslom pa nisam stigla da se reg na te silne sajtove. Videcu da li mi je ostala ta poruka pa ako nije neko drugi mi moze poslati ref link ali samo za sajtove koji stvarno isplacuju i imaju dobre nagrade. > Mora neko da Vas preporuci da biste mogli da se pridruzite , znaci neko ko vec radi da posalje njima email da Vas preporuci. Radim par godina ovo skreniranje, razne uredjaje sam uzela i zadnje sam uzela vaucer za winwin na 3000 din Stvar je u tome da sam ja ranije imala gfk nalog, ali ga nisam koristila nikada. Nisam se registrovala preko nekoga. Promenila sam telefon, na nalog nisam ulazila, zaboravila sam sve podatke tako da bih morala novi da pravim.
2022 03 17
> AppleRed: > Da li se podrazumeva da i mi koji se priključimo preko nekoga moramo da nađemo nove članove da bi napredovali? Ne moras nikoga da pozoves, uoste nije obaveza, ti svakako sakupljas poene, nezavisno da li si sama ili si uclanila nekoga
2022 03 18
> leptirica: > > Esprit21: > > Mislim da mi je neko pisao o tome u inbox, ali sam ja bila zauzeta poslom pa nisam stigla da se reg na te silne sajtove. Videcu da li mi je ostala ta poruka pa ako nije neko drugi mi moze poslati ref link ali samo za sajtove koji stvarno isplacuju i imaju dobre nagrade. > Mora neko da Vas preporuci da biste mogli da se pridruzite , znaci neko ko vec radi da posalje njima email da Vas preporuci. Radim par godina ovo skreniranje, razne uredjaje sam uzela i zadnje sam uzela vaucer za winwin na 3000 din Ne mora niko da preporuci, svako se moze samostalno registrovati na njihovom sajtu. o:) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/62d43d79a193de939b1100fe372e0897.jpg)
2022 03 18
> AppleRed: > Da li se podrazumeva da i mi koji se priključimo preko nekoga moramo da nađemo nove članove da bi napredovali? Dodavanje novih clanova donosi veliki broj poena. :") ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b0dc73e2838500a4c150f0d13a84879b.jpg)
2022 03 18
Hvala, to me zanimalo jer sam baš čula da već imaju jako puno članova i sve manje se isplati, kao i ankete koje jedva šalju.
2022 03 18
> AppleRed: > Hvala, to me zanimalo jer sam baš čula da već imaju jako puno članova i sve manje se isplati, kao i ankete koje jedva šalju. Nema na cemu :") Nazalost, to je tacno. Na nedeljnom nivou daju samo 60 poena, a ankete salju jako retko. Za vaucer od 3000 dinara potrebno je biti aktivan skoro godinu dana. :|
2022 03 18