Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Preporuka? ❓

Pozdrav dame, da li znate neku pouzdanu ginekolosku kliniku koja radi Hsg?(Beograd) Da li je neka imala iskustva sa hsg-om?
2022 03 16
Ja sam imala iskustva sa svim mogućim ginekološkim intervencijama tokom mojih milion vantelesnih, ako se dobro sećam HSG je produvavanje jajovoda tj. snimanje prohodnosti, to mi je bila jedna od prvih intervencija, bila sam zgrožena što se radi radi bez bilo kakve anestezije ali na kraju nije bilo toliko grozno kako sam zamišljala, jeste i fuj i neprijatno ali podnošljivo...
2022 03 18
> supergaga: > Ja sam imala iskustva sa svim mogućim ginekološkim intervencijama tokom mojih milion vantelesnih, ako se dobro sećam HSG je produvavanje jajovoda tj. snimanje prohodnosti, to mi je bila jedna od prvih intervencija, bila sam zgrožena što se radi radi bez bilo kakve anestezije ali na kraju nije bilo toliko grozno kako sam zamišljala, jeste i fuj i neprijatno ali podnošljivo... Joj meni je bilo jako bolno i uzasno i strasno, da sam znala da je tako, nikada ne bih otisla da mi rade bez anestezije jer privatno rade sa anestezijom
2022 03 20
Ja idem za 12 dana, odlucila sam privatno, cena je 25 000 bez anestezije, a sa anestezijom 35 000.Planiram bez, pa valjda prezivim😁kapiram da bol ne traje dugo. Za drzavno nemam vremena ni zivaca,ali i drzavno u Frontu rade sa anestezijom, ali sa gomilom papira, i cini mi se da se ostaje jedan dan. Za privatno traze sve briseve sterilne (koje sam vec uradila) i nista sem toga im ne treba.
2022 03 20