Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Opis profila

Šta mislite da je najbolje staviti u opis profila, a šta je po vašem mišljenju nepotrebno? Primetila sam da neke članice jako detaljno opisuju način rada, dok druge imaju dve reči, neke vam ljubazno žele dobrodošlicu, neke prete razmenjivačicama sa pet uzvičnika itd. Zanima me koje biografije su vam najprivlačnije?
2022 03 24
Po meni je sasvim ok to sto si napisala na svom profilu :)
2022 03 24
Šta god stavili 70% članica ne čita, bar je to moje iskustvo. Postavila sam 4 kombinacije stvari i piše da radim sada samo prodaju, 7 upita za razmenu. Okej. Napišem da za članice sa negativnim utiscima i onima koje imaju manje od 20 pozitivnih šaljem posle uplate. Članica sa ravno nula utisaka JA PLACAM SAMO POUZECEM. U redu, ja ne šaljem tako jer Vi nemate utiske a ja imam skoro 50 pa računam da ste ipak Vi sigurniji u ovoj kupoprodaji nego ja. POSALJITE UZEĆU. Objasnim još jednom da ne radim na takav način i to je to. Okej. Stavim u jednoj kombinaciji i torbu na slici, čisto eto da se vidi lepo kombinacija ali naglasim da torba nije za prodaju, par sekundi nakon oglasa ZANIMA ME SAMO TORBA SA SLIKE. Okej... A da ne govorim za slike kako nešto stoji, tipa obična Zara bluzica sa puf rukavima i Teksas suknja A kroja... Ne šaljem kako nešto stoji i to je u opisu napisano. Ili mi je malo ili mi ne stoji, šta god da je u pitanju, moje je pravo da takve slike ne šaljem, posebno članicama bez utisaka. I posebno od kad je bila tema da je članicu neki profil bez utisaka smarao da pošalje slike kako stoji nešto pozadi pa ovako pa onako... Ne šaljem i to je to. Ali bukvalno sve što ne radim i sve što piše jasno u opisu, za sve sam dobila poruke u roku od par sati nakon objavljenih predmeta. Plus članice koje bez Pardona napišu za trj stvari koje zajedno koštaju 1600, cela kombinacija gotovo JE L MOZE NA POKLON...
2022 03 24
Meni je to mesto prazno. Pisala sam ranije, pa sam obrisala i evo vec duze vremena mi stoji prazno🙃 Nisam sigurna da li ima nekog efekta🙃
2022 03 24
> Ruzicastazvezda: > Šta god stavili 70% članica ne čita, bar je to moje iskustvo. > Postavila sam 4 kombinacije stvari i piše da radim sada samo prodaju, 7 upita za razmenu. Okej. Napišem da za članice sa negativnim utiscima i onima koje imaju manje od 20 pozitivnih šaljem posle uplate. Članica sa ravno nula utisaka JA PLACAM SAMO POUZECEM. U redu, ja ne šaljem tako jer Vi nemate utiske a ja imam skoro 50 pa računam da ste ipak Vi sigurniji u ovoj kupoprodaji nego ja. POSALJITE UZEĆU. Objasnim još jednom da ne radim na takav način i to je to. Okej. Stavim u jednoj kombinaciji i torbu na slici, čisto eto da se vidi lepo kombinacija ali naglasim da torba nije za prodaju, par sekundi nakon oglasa ZANIMA ME SAMO TORBA SA SLIKE. Okej... A da ne govorim za slike kako nešto stoji, tipa obična Zara bluzica sa puf rukavima i Teksas suknja A kroja... Ne šaljem kako nešto stoji i to je u opisu napisano. Ili mi je malo ili mi ne stoji, šta god da je u pitanju, moje je pravo da takve slike ne šaljem, posebno članicama bez utisaka. I posebno od kad je bila tema da je članicu neki profil bez utisaka smarao da pošalje slike kako stoji nešto pozadi pa ovako pa onako... Ne šaljem i to je to. Ali bukvalno sve što ne radim i sve što piše jasno u opisu, za sve sam dobila poruke u roku od par sati nakon objavljenih predmeta. Plus članice koje bez Pardona napišu za trj stvari koje zajedno koštaju 1600, cela kombinacija gotovo JE L MOZE NA POKLON... 👌👌👌
2022 03 24
Pa,meni taj opis dosta govori o clanu.,sem sto pisu I uslovi saradnje.U pocetku nisam citala opise profila,nisam imala tu naviku...Sada uvek procitam.
2022 03 24
U početku nisam imala opis profila i za jedan atraktivniji predmet postavljen po prilično povoljnoj ceni, kako bih ga što pre prodala (naivna početnička greška 🤣) sam dobijala neverovatan broj poruka za razmenu, ali ama baš niko nije hteo da ga kupi. Kada sam stavila opis profila, to je naprasno prestalo. Odlučila sam se za praktičniji, a ne za lepši opis profila, sa navedenim jasnim pravilima igre. To znatno pojednostavi saradnju. Imam utisak da članice koje mi se javljaju, čitaju i opis profila i opis predmeta. Takođe, uvek pročitam opis profila pre saradnje.
2022 03 24
Moj opis nema cini mi se ni L od lepog😅 sto ne znaci da nisam ljubazna,korektna itd....ali jednostavno za ovih 6 godina sam imala takvih situacija da sam morala da budem direktna i jasna (mozda i bezobrazna) ali drugacije sa pojedincima ne ide🤷‍♀️ Ko zna sta zeli to ga ne remeti. Primetila sam da dosta clanica ne cita opis ali ih onda samo preusmerim na profil🙂
2022 03 24
Uglavnom pročitam opis profila pre saradnje, ali, ako sam zainteresovana za predmet, nema tog opisa koji će me odvratiti od kupovine. Bitno mi je da članice šalju mere predmeta (pogotovo donjih delova), naročito ako nisu rastegljivi, jer je svaki model drugačiji. 🤍
2022 03 24
Uopšte ne čitam opis profila. Često ga se ni članice ne pridržavaju, kad traže razmenu na primer, a u opisu stoji da ne rade razmene... Slažem se sa gore navedenim, da opis dosta govori o članu, ali ne bi me odbio od kupovine čak ni odbojan opis. 😁 Odbojno mi je kad neko stavi sto uslova kupovine, kad piše da ne mere stvari, ne šalju dodatne slike (pri tom stave loše u oglas gde se ne vidi ništa ili je u totalnom mraku), predugački opisi su mi takođe besmisleni...
2022 03 24
Mislim da je logicno da se tu upisu neke opste informacije tipa sta prodajete, kako saljete i sl. Ja prvo procitam opis kada odem na neciji profil i iskreno ne volim bas da vidim uzvicnike 😄
2022 03 24
> Tashanti: > Moj opis nema cini mi se ni L od lepog😅 sto ne znaci da nisam ljubazna,korektna itd....ali jednostavno za ovih 6 godina sam imala takvih situacija da sam morala da budem direktna i jasna (mozda i bezobrazna) ali drugacije sa pojedincima ne ide🤷‍♀️ Ko zna sta zeli to ga ne remeti. Primetila sam da dosta clanica ne cita opis ali ih onda samo preusmerim na profil🙂 Pročitah Vaš opis na profilu gde ste naveli da ste alergični na nekulturu... sve velikim slovima i s gomilom uzvičnika - to se, u virtuelnoj komunikaciji, smatra vikanjem što nikako nije 'kulturno', ne da mi smeta ali mogli biste praktikovati ono što propovedate, mada Vi vrv znate kako treba sudeći po broju saradnji
2022 03 24
> supergaga: > > Tashanti: > > Moj opis nema cini mi se ni L od lepog😅 sto ne znaci da nisam ljubazna,korektna itd....ali jednostavno za ovih 6 godina sam imala takvih situacija da sam morala da budem direktna i jasna (mozda i bezobrazna) ali drugacije sa pojedincima ne ide🤷‍♀️ Ko zna sta zeli to ga ne remeti. Primetila sam da dosta clanica ne cita opis ali ih onda samo preusmerim na profil🙂 > Pročitah Vaš opis na profilu gde ste naveli da ste alergični na nekulturu... sve velikim slovima i s gomilom uzvičnika - to se, u virtuelnoj komunikaciji, smatra vikanjem što nikako nije 'kulturno', ne da mi smeta ali mogli biste praktikovati ono što propovedate, mada Vi vrv znate kako treba sudeći po broju saradnji U virtuelnoj da,slazem se ali ja sam stavila iskljucivo da bih mozda clanicama nekim cudom privukla paznju,pa sad kako ko shvati🤷‍♀️ takodje i pri kraju za slikanje i popuste jer ne citaju do kraja,samo ih razmena uglavnom zanima,pa i to da ih privuce😅 ima i divnih devojaka,bas kao sto Tamara rece (pahuljica.),devojka zna sta hoce i ako vidi jos ocene,zasto bi je nesto sprecilo? Mene takodje ne bi ako smatram da sam ispravna,nema tu neke matematike. Boze moj,nismo svi isti i svako ima pravo na svoje misljenje ali ja ipak svoj opis necu menjati vise nikada pa kako bude-bice☺uostalom i sami kazete da saradnje tj utisci sami govore,pa koga dublje zanima prodavac,malo prelista ocene i to je to🤗
2022 03 24
> Chillnakit: > Mislim da je logicno da se tu upisu neke opste informacije tipa sta prodajete, kako saljete i sl. Ja prvo procitam opis kada odem na neciji profil i iskreno ne volim bas da vidim uzvicnike 😄 Ne voli niko,bar ja tako mislim.Ovo je sajt za neku vrstu "razonode",a onda pogledate opis nekoga ko vam vec unapred preti i govori u imperativu.Sa takvima saradnja samo u krajnjoj nuzdi.Razumem da ima zaista iritantnih ljudi ovde i meni se par puta desilo da kurslusiram iako smatram da u trgovini nema mesta emocijama..Hocu da kazem,da ja kada bi mi se toliko smucilo,ne bih pisala nikakve pretnje i sta god,jednostavno bih odustala od sajta..Ipak treba cuvati zdravlje ,:)
2022 03 24
> jelena2606: > > Chillnakit: > > Mislim da je logicno da se tu upisu neke opste informacije tipa sta prodajete, kako saljete i sl. Ja prvo procitam opis kada odem na neciji profil i iskreno ne volim bas da vidim uzvicnike 😄 > Ne voli niko,bar ja tako mislim.Ovo je sajt za neku vrstu "razonode",a onda pogledate opis nekoga ko vam vec unapred preti i govori u imperativu.Sa takvima saradnja samo u krajnjoj nuzdi.Razumem da ima zaista iritantnih ljudi ovde i meni se par puta desilo da kurslusiram iako smatram da u trgovini nema mesta emocijama..Hocu da kazem,da ja kada bi mi se toliko smucilo,ne bih pisala nikakve pretnje i sta god,jednostavno bih odustala od sajta..Ipak treba cuvati zdravlje ,:) Članica mora biti zdrava🤣 salu na stranu...Ja generalno nemam problem kada vidim negde uzvicnike,ako mi se nesto svidi pisem a ako je opis kompletan samo trazim br racuna i gotovo. Sto se tice ovog imperativ (zapara mi usi) tu spada i zelja/molba...diskutabilna je tema zato svako treba da radi po svom nahodjenju. Kome se svidja-svidja,kome ne-pici dalje. Ja sam vise naletala na clanice koje su u opisu cico maco a kad joj posaljes por imam utisak da bi me pojela🤷‍♀️ i to za moje pare😅 Prodajom sam inace zadovoljna,i pored tih uzvicnika,a odustala od nje ne bih bar dok boravim ovde,jer smatram da imam sta da ponudim.Pogotovo sto sam kupoholicarka i zasto da mi stoji po dzakovima a nekome ce bas ta krpica dobro doci a ja izvuci bar deo novca. ISKRENO. Volim da diskutujem sa pametnim ljudima i drago mi je sto je otvorena ova tema🤗 PS.Odoh da prepravim opis u sva velika slova,neka onda bude sve povisena intonacija😅 laku noc🧡
2022 03 25
1 2