Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

DRUGI SAJT ZA PRODAJU?

Zanima me da li pored prodaje ovde na mojim krpicama, prodajte i na nekim drugim sajtovima? I ako moze preporuka istih, ujedno i Vasa iskustva?
2022 03 25
Limundo je sasvim ok,kao i FB grupe. Cak i instagram gde se devojke ugrade za uplatu a ostalo je naravno vase (samo nadjite sa vise pratilaca). Kupujem-prodajem isto ali tu vise gledam da prodajem predmete koji nisu dozvoljeni ovde. Nadam se da sam bila od pomoci🤗
2022 03 25
KupujemProdajem i Halo oglasi. Nedavno sam napravila profil tamo, tako da nisam imala mnogo saradnji. Na mk mi trenutno bolje ide, ali mislim da vredi napraviti profil i na drugim sajtovima. Kad se najmanje nadaš, kupac se pojavi. 🤍
2022 03 25
Probaću na Limundu, Instagram nije baš najbolja opcija nisam imala baš lepih iskustava. U svakom slučaju hvala na predlozima, svakako su od pomoći. :")
2022 03 25
> KutakAleks: > Probaću na Limundu, Instagram nije baš najbolja opcija nisam imala baš lepih iskustava. > U svakom slučaju hvala na predlozima, svakako su od pomoći. :") Nista srecno🍀
2022 03 25
Lala fo, KP...🌸 Ne ode ovde, ode tamo i obratno.😎
2022 03 25
Limundo, Kupindo, FB Marketplace i poneka FB grupa :)
2022 03 25
> SvetlanaRadic: > Limundo, Kupindo, FB Marketplace i poneka FB grupa :) Koje FB grupe predlazete? Ja sam malopre razgledala sta mi je pretraga ponudila od tih grupa, em tamo njihov admin u pravilima "vice" sa velikim slovima i znacima uzvika, vecinom zabranjuje i preti, stvari naziva krpama, a na dnu bese i neki cenovnik za live?! Totalno sam neupucena izgleda pa sam se prvo sokirala, a onda mi bilo smesno 😊
2022 03 25
Ja sam trenutno uclanjena samo u "Vesnina i Sladjina lajv prodaja", zene su skroz korektne ima par desetina hiljada clanova i niko se dosad nije zalio (ne da ja znam doduse). Cula sam za te druge grupe u CB grupama gde stavljaju prodavce i kupce na crne liste, oni takoreci "vode racuna" o grupama, stranicama, ljudima itd. Lajv se obicno u svim vecim grupama naplacuje, konkretno u ovoj gde sam ja je 500din za 2 sata i vidim da ima jako cesto lajvova a preprodavci i vlasnice butika na taj nacin najefektivnije zaradjuju... njima tih 500din nije nista kad mogu da zgrnu fine pare kroz lajv Uclanjena sam i u grupu specificno za prodaju rock/metal/goth/alt odece
2022 03 25
> MALAODSTILA: > > SvetlanaRadic: > > Limundo, Kupindo, FB Marketplace i poneka FB grupa :) > Koje FB grupe predlazete? Ja sam malopre razgledala sta mi je pretraga ponudila od tih grupa, em tamo njihov admin u pravilima "vice" sa velikim slovima i znacima uzvika, vecinom zabranjuje i preti, stvari naziva krpama, a na dnu bese i neki cenovnik za live?! Totalno sam neupucena izgleda pa sam se prvo sokirala, a onda mi bilo smesno 😊 Ja nisam u grupi gde se drze live-ovi,samo se slikaju stvari,posalju tacni detalji i stavi na njihovu vremensku liniju i kada neko od admina pregleda,ako je sve ok,pusti post i stigne vam obavestenje. Samo sto cesto morate pregledati spam i request na messingeru jer nemate mozda potencijalnog kupca u prijateljima. Ako zelite poslacu vam grupu,samo malo kasnije?
2022 03 25
> SvetlanaRadic: > Ja sam trenutno uclanjena samo u "Vesnina i Sladjina lajv prodaja" Hvala puno na detaljnom objasnjenju.❤ Bice ipak da sam ja malo "staromodna" da bih se baktala sa lajvovima 😂
2022 03 25
> Tashanti: > Ja nisam u grupi gde se drze live-ovi,samo se slikaju stvari,posalju tacni detalji i stavi na njihovu vremensku liniju i kada neko od admina pregleda,ako je sve ok,pusti post i stigne vam obavestenje. Samo sto cesto morate pregledati spam i request na messingeru jer nemate mozda potencijalnog kupca u prijateljima. Ako zelite poslacu vam grupu,samo malo kasnije? Hej moze! Hvala unapred 🌺🌺🌺 to mi zvuci prihvatljivo a i donekle poznato jer zadnjih mesec dana prodajem svoje knjige u takvim grupama na Fb pa sam usla u stos 😇
2022 03 25
Prodajem na limundu ,kupindu , na fejsu i ovde . U puno sam grupa na fejsu , ali oprezne budite, jer na fejsu toliko vracenih paketa ima da to nije normalno vise, najbolje uplata pa slanje i obavezna provera kupca/prodavca u cb grupi
2022 03 25
> MALAODSTILA: > > SvetlanaRadic: > > Ja sam trenutno uclanjena samo u "Vesnina i Sladjina lajv prodaja" > Hvala puno na detaljnom objasnjenju.❤ Bice ipak da sam ja malo "staromodna" da bih se baktala sa lajvovima 😂 Lajvovi nisu obavezni, mogu da se kače postovi u samoj grupi. :)
2022 03 26
> leptirica: > Prodajem na limundu ,kupindu , na fejsu i ovde . U puno sam grupa na fejsu , ali oprezne budite, jer na fejsu toliko vracenih paketa ima da to nije normalno vise, najbolje uplata pa slanje i obavezna provera kupca/prodavca u cb grupi Apsolutno. Još kad me krenu ubeđivati kako će pokupiti paket s otkupom, nisu oni prevaranti kunu se u decu, miladragadušo... Ako ste mislili da je ovde ludilo, tamo je tek :') Jedan lik mi se 3 puta javio za žensku jaknu, da pita jel muška. Očigledno STRUKIRANU žensku jaknu. Treći put sam ga samo blokirala 😂😂😂😂
2022 03 26
1 2