Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Univerzalna velicina?

Sta mislite o tome sto se za pojedine predmete pise da su univerzalna velicina iako recimo najbolje odgovaraju M velicini? Prakticno je nemoguce da jedan predmet isto stoji S i L devojci. Kao da ce lakse da se proda ako kazu univerzalno. Ja recimo ne kupujem bez mera ili bar priblizno definisane velicine. Ajde bar ako pisete uni, odgovarajte na poruke kad se traze mere.
2022 03 27
Uni velicina je do L,sve preko toga ne moze. E sad svakako da ne stoji isto,mrsavicama je komotno,krupnije zategne. I uglavnom ide samo do 75 kg,bar moje iskustvo.
2022 03 28
Kupujem UNI jer sam standardan M, tako da mi uvek odgovara. Pojasnjeno je negde da je UNI jaci S / standardan M / slabiji L. XSS, XS, XL, XXL itd su nestandardni kalupi (sve sa X).
2022 03 28
Kao UNI moze da prodje recimo neki ponco. Ne mogu da zamislim univerzalne pantalone, farmerke ili haljinu. Sad zadnji put kad je sestra bila u Grckoj, slala mi slike jer je htela da odaberem nesto da mi uzme. Sve bilo "univerzalno" od dukseva preko pantalona, a tacno se vidi i na slici koliko bi mi to bilo veliko. Univerzalne lanene pantalone u kojima mogu da plivam? Ma da...
2022 03 28
Mislim da se UNI obicno primenjuje na odeci u kojoj postoji uz osnovni materijal i elastin, likra. Nisam vidjala UNI na cistom lanu.
2022 03 28
Za vas ne znam, za sebe znam sta mi je sestra slala i sve je bilo JEDNA velicina tj. UNI i nista nije bilo za one koji nose XS, S.
2022 03 28
Bukvalno, samo one jeftine komplete od rebrastog pamuka mogu da zamislim na osobama S i XL. To je tako i smišljeno, ali se i raspadne posle nekog vremena od kvaliteta. A kad vidim uni farmerke, kao što reče devojka, a još su neki bezobrazni i ne daju mere, e vala neću ni da uzmem.
2022 03 28
> Esprit21: > Za vas ne znam, za sebe znam sta mi je sestra slala i sve je bilo JEDNA velicina tj. UNI i nista nije bilo za one koji nose XS, S. Gore sam napisala. UNI nije za osobe koje u velicini imaju oznaku X.
2022 03 28
Nije ni za S, nosim S i ono sto mi je sestra slikala meni koja nosim S bi visilo, a prodaje se u jednoj velicini.
2022 03 28
Ja imam par stvari UNI ali su mi skroz ok (inace sam XS),naravno ko voli malo komotnije ili baggy,ali definitivno je od S-L vel.
2022 03 29
Po meni je to M ili L.. Imam dosta stvari koje su kupljene a da nemaju etiketu i da je veličina uni.
2022 03 31
Po meni je univerzalna veličina najslicinija M, tako i pišem u svojim oglasima :) za one koje nose S njima će uni biti veća malo, a za one koje nose L bice knap...
2022 06 08