Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

HES sajt za prodaju

Drage dame, Da li je neka od vas imala iskustva za HES sajtom za prodaju i kupovinu? Kakvi su utisci?
2022 04 05
Sada sam pogledala. Malo im je neobičan način rada :D ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/93b83602965345ac4ba9c873f3814979.jpg)
2022 04 05
Ja sam vise puta ucestvovala, tek kada je poceo sa radom I super sam prolazila, sad nekako kako je vise ljudi vise i ponude Slabiju sam imala prodaju Tako da jedno vreme nisam ucestvovala Kotizacija je 10e pa na vise Zavisi od stvari koliko hoces da prodas i po kojoj ceni Stvari koje se prodaju, salju se prvo kod njih na proveru Bez otkupa Posle kad vide da je sve ok Salju kupcima, a u medju vremenu je novac od pradatih stvari na vasem racunu Sve je utanaceno i jako profesionalno Od mene preporuke i za ovakvu vrstu prodaje 👏👏👏
2022 04 05
Saljemo im o nasem trosku ili kako to ide?
2022 04 05
Da saljemo nase stvari koje su prodate na tom sajtu Njima ali o nasem trosku Sve u jednu kutiju i posaljemo njima na proveru Ako neka stvar nije kao sa slike i u opisu Ranije su skidali 5e od te stvari A sada su to ukinuli Sad je tako da Ima svaka devojka svoj profil pa se ostavlja utisak Kao ovde na krpicama Samo sto utisak tamo na njihovom sajtu moze da ostavi samo devojka koja je i kupila tu stvar Ne bilo ko
2022 04 05
Prodaja traje 5 dana cini mi se Od petka do utorka
2022 04 05
Po meni je HES prodaja prevara…učestovala sam dva puta i oba puta sam prodala stvari za iznos koliko sam kotizaciju uplatila …znaci zarade nema … Svako slanje paketa plaćate vi …kao i vracanje ukoliko kupac odustane ili nadju neki koncic ili nešto slično na vašim stvarima … Meni su na jednoj stvari pronašli flekicu, a stvar nikad nisu vratili …tako da sam se na žalost pozdravila sa njom 😔 Ljubazni su ,ali čim imate neko pitanje koje iskače iz šablona,u fazonu su “imate sve na sajtu” …po meni , ovaj sajt treba izbeci ili sačekati da promeni način prodaje ,jer sa ovakvim načinom zarade nema …čak sta više , velike su šanse da budete u gubitku …
2022 04 15
> Cocomi: > Po meni je HES prodaja prevara…učestovala sam dva puta i oba puta sam prodala stvari za iznos koliko sam kotizaciju uplatila …znaci zarade nema … > Svako slanje paketa plaćate vi …kao i vracanje ukoliko kupac odustane ili nadju neki koncic ili nešto slično na vašim stvarima … > Meni su na jednoj stvari pronašli flekicu, a stvar nikad nisu vratili …tako da sam se na žalost pozdravila sa njom 😔 > Ljubazni su ,ali čim imate neko pitanje koje iskače iz šablona,u fazonu su “imate sve na sajtu” …po meni , ovaj sajt treba izbeci ili sačekati da promeni način prodaje ,jer sa ovakvim načinom zarade nema …čak sta više , velike su šanse da budete u gubitku … Mnogo ljudi i sigurno im je mrsko da odgovaraju svakom ponaosob, nesto kao i nasi admini ovde :D Ni meni se ne svidja kako funkcionisu, a ne moze mnogo ni da se zaradi.
2022 04 17
Nece to dugo potrajati.
2022 04 17
Previsoke kotizacije, a niko vam ne garantuje prodaju.
2022 06 27
Glupost od sajta
2022 06 28
> Cocomi: > Po meni je HES prodaja prevara…učestovala sam dva puta i oba puta sam prodala stvari za iznos koliko sam kotizaciju uplatila …znaci zarade nema … > Svako slanje paketa plaćate vi …kao i vracanje ukoliko kupac odustane ili nadju neki koncic ili nešto slično na vašim stvarima … > Meni su na jednoj stvari pronašli flekicu, a stvar nikad nisu vratili …tako da sam se na žalost pozdravila sa njom 😔 > Ljubazni su ,ali čim imate neko pitanje koje iskače iz šablona,u fazonu su “imate sve na sajtu” …po meni , ovaj sajt treba izbeci ili sačekati da promeni način prodaje ,jer sa ovakvim načinom zarade nema …čak sta više , velike su šanse da budete u gubitku … Slazem se, jos imaju mesecne ponude i uzimaju proviziju od prve tri prodate stvari, a provizije nisu male.. ja sam iskreno vise izgubila, nego zaradila 😅
2022 08 14
Што се тиче ХЕС продаје 3 пута сам учествовала, котизација 10евра, али су ми ствари буквално биле до 4 евра. Дечији Хес, сва три пута, све Зара, Х&М, Линдекс, заиста квалитетно и ново. Рецимо дуксићи обучени 2х су коштали 4 евра, тако да није ни до цене ни до понуде, већ сбако има по 30 огласа,огласи се по 2000 огласа и да се прода за 4 дана. Притом викенд, када сви негде уживају. Елем, први пут сам продала 9евра, а 10 уплатила, друга 2 пута нисам продала апсолутно ништа. Чист губитак. Ствари опеглане, сликане на белој позадини, описи детаљни, све како треба и опет губитак. Продаја више, бар што се мене тиче, никада. Куповина ДА! То је кул, не плаћам поштарину, добре ствари до 5-10евра, стигне прелепо упаковано, и топ! П.С. и овде на моје крпице иде слабо, продаш једну ствар у 3 месеца, али бар не уплаћујеш унапред ништа. 😅
2022 08 15
Ja sam pretprosle nedelje prvi put učestvovala u njihovoj prodaji. Uplatila sam kotizaciju 15€ za 45 stvari (zensko deciji hes). Bilo je 1+1 ucesce gratis, tako da sam ucestvovala i prosle nedelje. Prve nedelje sam prodala 7 stvari zarada je bila 36 €, druge nedelje 6 stvari zarada je bila 44€. Sve ukupno 80€. Kada odbijem kotizaciju i 2x postarinu to je 60€ sto naravno nije uopste lose ali da nije bilo 1+1 ucesce gratis sa kotizacijom i ptt sitna zarada Prvi put je sve dobro proslo. Medjutim ove nedelje sam ja uredno u utorak poslala njima paket odmah posle zatvorene prodaje. Pratila sam posiljku i pisalo je da je njima juce u 9:25 posiljka isporucena. Jutros oko 10:00 oni meni salju da li sam ja njima poslala paket sa stvarima koje sam prodala ove nedelje, jer njima nije stigao. Ja im napisem da sam poslala odmah u utorak posaljem slike potvrde o slanju i screenahot pracenja posiljke gde pise da su oni juce ujutru preuzeli. Posle 2 minita odgovaraju upravo je stigao paket sve uredu. 🤷 Da su napisali a pronasli smo, zagubio se ili tako nesto. Ali ovako ne znam sumnjivo. Tako da ja mislim da necu vise ucestvovati, dobro sam proslo svakako. Pa i ako se odlučite da probate budite oprezni
2022 08 18
ХЕС је супер ствар уколико желиш да се ослободиш вишка гардеробе, зараде велике нема а и то није поента сајта, ја сам ове недеље избацила ствари за продају и видећу како ћу проћи јер свакако те ствари ми стоје овде на сјату дуго и нису се продале а одличне су, све зарине хаљине по 600-800 дин
2023 08 03