Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Psihologija /

Stariji muskarac i mladja devojka

Zasto da je
2022 05 31
Za ljubav nema pravila 🙂 moj muz je 11 god stariji od mene cekamo drugo dete 6 godina braka, muz moje sestre je stariji 20 godine imaju 3 dece stekli su kucu i svasta nesto slogom za isto 6 godina braka. Moja majka je mladja od mog oca 5 godina brak im je bio uzasan razvodili se mirili sve se stabilizovalo pre 10 god sada je okej. Znam x slucaja gde je zena mladja po 10,20 godina brak super ili obrnuto nista cudno u 21 veku. Kao sto reko ljubav ne bira i ne zna za godine. Naravno da nije normalno da devojka maloletna bude sa muskarcem starijim od nje 20 godina ili 30 to je vec pedofilija
2023 03 02
Glavna stvar je da je žena punoljetna
2023 07 27
To je sve jako jako individualno. Moj otac je od majke stariji 12 godina Moja baka je bila od mog dede starija 7 godina Imam drugarice kojima iskljucivo odgovaraju stariji, imam i one kojima prijaju mladji. Prosto za te stvari nema pravila, Samo se poze desiti u nekim situacijama da se ljudi u jednom delu zivota preklapaju, a u sledecem ne (bas zvog te razlike). Drugo, bitno je u koliko godina im se ljubav desila, mnogo je drugacije da li su na fakultetu i 20im 30im ili kasnije :)
2023 07 27
A sto se tice pitanja pri samoj temi, mislim da moze. Ne pricam o ekstremnim situacijama srednjoskolke i ljudi os 30 itd al ako je to neka razlika u nekom delu zivota gde su na istom samo ih dele te godine onda da. Da li neko ima 30 ili 40 mislim da nije mnogo vazno
2023 07 27
medjutim, varijante on ima 25 a ona 17 to mi je problematicno iskreno Jer sta jedan decko koji je zavrsio ili zavrsava fakultet ima da prica sa nekim o tome sta je dobila na testu iz matisa e to su te problematic ne razlike
2023 07 27
Moram da se ubacim u temu pitanjem MISLJENJE O VEZI MLADJI MOMAK I STARIJA DEVOJKA (DVE GODINE) - Da li moze da uspe ovakva veza, u 20-im godinama?
pre 4 dana, 23:20
1 2