Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Šta je sa ljudima??

Poslednjih dvadesetak dana mi se javljaju isključivo devojke/žene koje mi postavljaju neka pitanja o postavljenim predmetima, ja uredno odgovorim i objasnim a povratnog odgovora nigde. Pre neki dan me je devojka pitala da joj spustim cenu naočara i to za 4.000 i ja pristanem i ona samo nestane. Generalno mi se to retko dešavalo na sajtu, ali u poslednjih mesec dana se tako završi skoro svaki razgovor. Stvarno ne mogu da razumem takve ljude, jedno hvala bi bilo dovoljno. Sramota…
2022 04 13
Nedostatak osnovne kulture i dosada.
2022 04 13
I mene pita njih 15 da izmerim, slikam, snizim, da li je dostupno,itd.. Ja odg i nista. Okej je da im ne odgovara, ali nije okej ne odgovoriti e ne odgovara mi, necu i hvala 😂
2022 04 13
Ista stvar... Čast izuzecima 🤍😊
2022 04 13
Na to "hvala" da budem iskrena ne obracam paznju.Ali jeste mi zanimljivo da neko potrosi ne znam koliko na kuckanje,dobije po ceni koja mu odgovara i onda nestane..Nemam neko pametno objasnjenje.I meni se sl.desava u poslednje vreme.Ne kapiram to gubljenje vremena..Moguce da je dokonost.
2022 04 13
Istoo. Potraže popust, spustim negde oko cene poštarine i izgube se. Pa mislim, šta, je l se očekuje da predmet dam džabe? Bar hvala i doviđenja ako im ne odgovara, a ne samo da nestanu. E, sad, iz perspektive kupca... Desilo mi se sa pojedinim članicama kad se raspitam za predmet da mi pošalju informacije, i onda ako ne uđem ne daj bože na sajt pola sata one pošalju još 10 poruka sa upitnicima i uzvičnicima DALI KUPUJETE!??! E takve ostavim bez odgovora i nije mi žao. Šta ste napale, još nisam ni videla prvu poruku :/
2022 04 13
Ja imam problem sa prodavcima koji ocigledno nisu zainteresovani da prodaju :') Evo 3 situacije: 1. juce ili danas, kontaktiram za majicu, clanica se uloguje vidi poruku i obelezi predmet kao prodat, bez odgovora 2. prosle nedelje kontaktiram za kosulju, pitam za sastav, clanica kaze javljam. Provalim danas u inboxu da je proslo 8 dana, kliknem na link kosulje kad ono, obrisan oglas 3. odllucila da se raspitam za patike koje su mi 2 godine u Omiljenim, da bi dobila odgovor da se clanica predomislila o prodaji. Makar njoj hvala na odgovoru, ako ista :') cesce mi se desavaju ove situacije nego normalna kupovina
2022 04 13
Ja imam sve vise zena sa kojima se dogovorim da posaljem paket, a da one uplate na racun... ja ostavim racun i vise ni traga ni glasa, na tome i ostane.
2022 04 13
> Jovana.R.2207: > Ja imam sve vise zena sa kojima se dogovorim da posaljem paket, a da one uplate na racun... ja ostavim racun i vise ni traga ni glasa, na tome i ostane. Isto ovo mi se desava stalno ili se za licno preuzimanje nikad ne jave vise i ne pojave
2022 04 13
Isti slučaj. Traže dodatne slike, iscimaju za sve i svašta, na kraju ni jedno hvala. Neke profile sam zapamtila i sledeći put kad budu tražile dodatne slike, dobiće adekvatan odgovor 😁 Ili jedna sa 0 utisaka se javlja da kupi, kažem ostavite podatke a ja ću svoje za uplatu, da bi mi odgovorila da nije spremna za takav vid saradnje 😖
2022 04 13
> SvetlanaRadic: > Ja imam problem sa prodavcima koji ocigledno nisu zainteresovani da prodaju :') > Evo 3 situacije: > 1. juce ili danas, kontaktiram za majicu, clanica se uloguje vidi poruku i obelezi predmet kao prodat, bez odgovora > 2. prosle nedelje kontaktiram za kosulju, pitam za sastav, clanica kaze javljam. Provalim danas u inboxu da je proslo 8 dana, kliknem na link kosulje kad ono, obrisan oglas > 3. odllucila da se raspitam za patike koje su mi 2 godine u Omiljenim, da bi dobila odgovor da se clanica predomislila o prodaji. Makar njoj hvala na odgovoru, ako ista :') > cesce mi se desavaju ove situacije nego normalna kupovina Znaci nisam jedina 😅 Mesecima imam problem , pocela sam da dodajem vise slicnih predmeta u omiljene za svaki slucaj ako je predmet koji zelim prodat, rezervisan , a cak se desavalo da nikada ne dobijem odgovor 😅
2022 04 13
> masha91: > Znaci nisam jedina 😅 Mesecima imam problem , pocela sam da dodajem vise slicnih predmeta u omiljene za svaki slucaj ako je predmet koji zelim prodat, rezervisan , a cak se desavalo da nikada ne dobijem odgovor 😅 Verovala ili ne, pitala sam jednu clanicu za mere krajem januara prosle godine i evo odgovorila je pre neki dan... nikad nije kasno :') Ali da, sve cesce mi se desava da ne odgovaraju. Ne znam dal' da pocnem da naglasavam da sam zainteresovana za kupovinu, mozda tad odgovore
2022 04 14
Ja imam obrnutu situaciju , ja sam tražila da kupim od članice dogovorile smo cenu i artikle koje želim da uzmem i nakon toga ja par puta šaljem poruke tipa , eee jel vazi dogovor ono ništa , pa se pitam šta se desilo. Par puta udjem na profil ono redovno postavlja nove artikle i piše da je aktivna . Ja u soku … ali ok šta sad … 🤷🏼‍♀️
2022 04 14
I sama se isto pitam.Od jedne clanice sam dobila dodatne slike s nekoliko dana zakasnjenja,pa sam to sto mi treba vec kupila na drugom mestu.Od druge dodatne slike "cekam" vec par nedelja.A kod trece sam bila zainteresovana za kupovinu nekoliko stvari ali ona nije bila rada da odgovori na poruku,iako se logovala i postavljala predmete.Kada se udostojila da odgovori totalno mi je ubila zelju za bilo kakvom saradnjom...U sustini,ako se interesujem za neki predmet zelim da zavrsim komunikaciju za dan,dva.
2022 04 14
> Lola2004: > I sama se isto pitam.Od jedne clanice sam dobila dodatne slike s nekoliko dana zakasnjenja,pa sam to sto mi treba vec kupila na drugom mestu.Od druge dodatne slike "cekam" vec par nedelja.A kod trece sam bila zainteresovana za kupovinu nekoliko stvari ali ona nije bila rada da odgovori na poruku,iako se logovala i postavljala predmete.Kada se udostojila da odgovori totalno mi je ubila zelju za bilo kakvom saradnjom...U sustini,ako se interesujem za neki predmet zelim da zavrsim komunikaciju za dan,dva. Dan-dva je sasvim ok. Nisu svi kući za kompjuterima i po ceo dan kuckaju, a nije ni garderoba uvek pri ruci da mi skačemo na svaki vaš zahtev. Ako kaže slikaće u tom i tom roku, tad se i očekuje odgovor.
2022 04 14
1 2