Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Da li se umorite nekad?

> korenmilica: > Možda je fora u tome da se u tržnim centrima može kupiti garderoba po povoljnijim cenama, koju možemo videti i probati. > Ovde su cene dosta visoke čak i za polovnu garderobu. > Kad se doda poštarina, ne isplati se. > Ipak je ovo buvljak, a ne neka ekskluziva tako da ja ne očekujem ništa, i kad se neko javi, odustane kasnije ,nema ga.. > i razumem. > Uglavnom s decom idem do promenade. Tamo ima sniženja - jeste da je garderoba po meni sva ista i nekvalitetna, ali takvo je vreme. > U Croppu se nađu za klince super stvari moderne za njih - duksevi npr za 1000 dinara novi ili farmerice na sniženju veoma neobičnih krojeva za 1.000 do 1500 dinara. > Zato se ne rešavam da kupim farmerice ovde par puta sam promašila broj a dala novca kao u radnji. > Treba možda razmisliti o snižavanju cena. > Jer zašto bi neko dao za običnu majicu 500 dinara plus poštarina 300 dakle 800 dinara,ako može da kupi nešto novo za te pare? > takođe,retko nalazim nešto što je drugačije i što mi se dopada ovde. Ja ovde kupujem kad nađem nešto jedinstveno i u mom stilu, a čega nema po tim robotskim radnjama gde svima nameću isti stil. Dakle samo ako naleti tako nešto. A basic stvarčice ima po second handovima svuda u gradu, čak ne mora ni novo da se kupi. Plus doprinosimo ekologiji takvom reciklažom bla bla
2022 04 18
Tako je Irina, ako nesto mrzim to je kad moram u radnji nesto da kupim. Svuda sve isto, los kvalitet a ovde bas cesto nadjem lepe unikantne komade za povoljne pare
2022 04 19
Nismo se razumeli, možda sam bila malo nejasna. Nisam mislila da se mora kupiti bilo šta, jer je tamo jeftinije i td. Daleko od toga. Ne pada mi na um da kupujem nešto što je na sniženju, a ne svidja mi se. KО bi se mogao osećati lepo u nekoj krpi koja mu ne odgovara niti mu se dopada. Uglavnom mi se po Berski Stradivariusu i slično ništa ne svidja jer je sve šablonski kvalitet je takođe očajan - navodim primere gde deca najčešće idu sada. Daću i više novca za nešto što je u mom fazonu. Ja sebi ne kupujem mnogo stvari već klinkama, sada konkretno u Croppu, gde kvalitet nije neki, ali klinci rastu i nemamo izbora, ali npr. kupili smo sjajne kilote farmerice ćerki za 1500 dinara i mogu reći - na njoj savršeno stoje neobične su i u njenom fazonu. Što se obuće tiče nose se vans patike i martinke. Ja nosim vans, Starke od svoje 14 godine,a sada imam 45 i pogotovo Startas iz Borova. našla sam ih u Hrvatskoj na sniženju i oduševljena sam posle sto godina imam Startas a na sajtu su ih prodavali za paprene novce.
2022 04 19
Pokušavam da nadjem neke stvari tj.brendove iz perioda Jugoslavije, jer ja sam ta generacija, posedujem veliku količinu garderobe iz tog perioda žensku garderobu koju bi danas prodavali kao vintage, sve od moje mame, svilene košulje, da ne nabrajam one brendove iz jugoslavije, ... možda neki od vas i nisu toliko upoznati pa je nebitno. ... ali ne pada mi na pamet da prodajem. Za mene ta roba nema cenu i takve robe više neće nikad biti.
2022 04 19
> korenmilica: > Pokušavam da nadjem neke stvari tj.brendove iz perioda Jugoslavije, jer ja sam ta generacija, posedujem veliku količinu garderobe iz tog perioda žensku garderobu koju bi danas prodavali kao vintage, sve od moje mame, svilene košulje, da ne nabrajam one brendove iz jugoslavije, ... možda neki od vas i nisu toliko upoznati pa je nebitno. ... ali ne pada mi na pamet da prodajem. > Za mene ta roba nema cenu i takve robe više neće nikad biti. Ja se sećam tih vremena, Prvi maj Pirot, Mirjana Marić itd. Neuporedivo kvalitetnije.
2022 04 19
Jedino kome sam videla da prodaja ide je kod clanice LuneLu koja prodaje second hand i robu sa etiketom, sve sto okaci i proda. Licno nikad nisam nasla nesto posebno kod nje,ali verovatno ima svoje musterije. Ne znam zasto je npr njoj a i jos ponekima dozvoljena komercijalna prodaja, kacenje istih stvari u vise velicina itd,ali Boze moj...
2022 04 19
Evo i mene pita devojka za koliko kg su farmerke! > MALAODSTILA: > > Baletanka: > > A mene ujutro saceka po par poruka tipa : Da li je taj i taj predmet dostupan. Da li je prodato? I kada odgovorim nije (iako pise na profilu da brisem prodate stvari) konverzacija se tu zavrsi :D Mislim da ima ljudi kojima se nocu ne spava, pa aj kao da pustim negde po neku poruku > Pre vise od mesec dana devojka me je u vezi bluze pitala sve sto joj je palo na pamet-iako je u oglasu pisala i velicina i detaljne mere. Na kraju je bilo pitanje: za koliko kila bluza odgovara? 😮 kada sam je ubedila da je najsigurnije da premeri na sebi, rece "ok, javljam se sutra". To sutra je bilo posle mesec dana, sa pitanjem "da li je bluza dostupna" (ni izvini, ni evo mene, ni zdravo...samo pitanje). Odgovorim da jeste i ona ponovo nestane bez ijedne reci nakon mog odgovora, eco vec par dana.
2022 04 19
> AppleRed: > > korenmilica: > > Pokušavam da nadjem neke stvari tj.brendove iz perioda Jugoslavije, jer ja sam ta generacija, posedujem veliku količinu garderobe iz tog perioda žensku garderobu koju bi danas prodavali kao vintage, sve od moje mame, svilene košulje, da ne nabrajam one brendove iz jugoslavije, ... možda neki od vas i nisu toliko upoznati pa je nebitno. ... ali ne pada mi na pamet da prodajem. > > Za mene ta roba nema cenu i takve robe više neće nikad biti. > Ja se sećam tih vremena, Prvi maj Pirot, Mirjana Marić itd. Neuporedivo kvalitetnije. Da, fenomenalno. :")
2022 04 19
> Baletanka: > Jedino kome sam videla da prodaja ide je kod clanice LuneLu koja prodaje second hand i robu sa etiketom, sve sto okaci i proda. Licno nikad nisam nasla nesto posebno kod nje,ali verovatno ima svoje musterije. Ne znam zasto je npr njoj a i jos ponekima dozvoljena komercijalna prodaja, kacenje istih stvari u vise velicina itd,ali Boze moj... Tu mi iskreno nije jasno u čemu je fora, pogledala sam šta prodaje, ali ništa mi nije zapalo za oko. Sve ono što se prodaje po ušćima i promenadama koje sam gore spomenula. Mislim, svako od nas bi trebao imati stil koji mu se dopada - ili to nije tako? Kod člana Lune Lu je sve fantastično sudeći po ocenama. Gde se oblačiš? Kod člana Lune Lu x-) Svaka čast, našao je nišu. Ili ona njega.
2022 04 19
> Milla98: > Evo i mene pita devojka za koliko kg su farmerke! > MALAODSTILA: Ajoooj... prosto ne znam sta odgovoriti na takva pitanja :|
2022 04 19
> Uglavnom mi se po Berski Stradivariusu i slično ništa ne svidja jer je sve šablonski kvalitet je takođe očajan - navodim primere gde deca najčešće idu sada. Ja bas volim Bersku jer tamo nadjem komade kojih nema u ostalim radnjama anime stvari <3 tako da i mi velika deca kupujemo tamo :P ,:)
2022 04 19
Videla sam vise profila sa cenama ne nizim od 10000 hiljada ( dobro ste procitale) ,za svaki predmet a da to nije jakna ,kaput bunda. Cene se odnose na bluze ,majice,farmerice.... E sad uvek to nezahvalno sta je nekom puno ili malo para,ali ipak mislim da je vecini to previse novca za predmet na sajtu polovne garderobe,sta god pisalo na njemu,mislim na brend. Ocito sam u krivu zbog velikog broja saradnji,ko to kupuje? A tek prolecni mantil pise 38000.
2022 04 19
> korenmilica: > Pokušavam da nadjem neke stvari tj.brendove iz perioda Jugoslavije, jer ja sam ta generacija, posedujem veliku količinu garderobe iz tog perioda žensku garderobu koju bi danas prodavali kao vintage, sve od moje mame, svilene košulje, da ne nabrajam one brendove iz jugoslavije, ... možda neki od vas i nisu toliko upoznati pa je nebitno. ... ali ne pada mi na pamet da prodajem. > Za mene ta roba nema cenu i takve robe više neće nikad biti. Rudnikove košulje nekadašnje <3 <3 <3 Može se naći i dalje ali kao pod sitom, pre par meseci sam kupila u Yumcu kaput, u fabričkoj prodavnici u Vranju, šiju za inostranstvo, samo mene je čekao <3 jedan jedini, moj broj, vuna, topao kao ćebe, nema ko mi ga nije pohvalio i koja me žena na ulici nije pogledala što joj se sviđa, a što joj se ne sviđa , čak ga je i ćerkina učiteljica pohvalila :') Teddy level up. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/817d2b4b96afbb1a42e2a4ded174e732.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a5c6c2bbd81b63e7be09c6e39db922d4.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/236b2acdce37287e2514ef903e30775f.jpg)
2022 04 19
> Katica82: > Videla sam vise profila sa cenama ne nizim od 10000 hiljada ( dobro ste procitale) ,za svaki predmet a da to nije jakna ,kaput bunda. > Cene se odnose na bluze ,majice,farmerice.... > E sad uvek to nezahvalno sta je nekom puno ili malo para,ali ipak mislim da je vecini to previse novca za predmet na sajtu polovne garderobe,sta god pisalo na njemu,mislim na brend. > Ocito sam u krivu zbog velikog broja saradnji,ko to kupuje? > A tek prolecni mantil pise 38000. I ja se to pitam, slazem se.
2022 04 19
> srebrna: > > korenmilica: > > Pokušavam da nadjem neke stvari tj.brendove iz perioda Jugoslavije, jer ja sam ta generacija, posedujem veliku količinu garderobe iz tog perioda žensku garderobu koju bi danas prodavali kao vintage, sve od moje mame, svilene košulje, da ne nabrajam one brendove iz jugoslavije, ... možda neki od vas i nisu toliko upoznati pa je nebitno. ... ali ne pada mi na pamet da prodajem. > > Za mene ta roba nema cenu i takve robe više neće nikad biti. > Rudnikove košulje nekadašnje <3 <3 <3 > Može se naći i dalje ali kao pod sitom, pre par meseci sam kupila u Yumcu kaput, u fabričkoj prodavnici u Vranju, šiju za inostranstvo, samo mene je čekao <3 jedan jedini, moj broj, vuna, topao kao ćebe, nema ko mi ga nije pohvalio i koja me žena na ulici nije pogledala što joj se sviđa, a što joj se ne sviđa , čak ga je i ćerkina učiteljica pohvalila :') > Teddy level up. > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/817d2b4b96afbb1a42e2a4ded174e732.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4da377e1d9490268feba233f096dc139.jpg) Naravno da se vrhunske stvari siju za inostranstvo, a nama se uvaljuje pvc i poliestersko smece. Kaput je bukvalno WOW :o
2022 04 19