Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Da li se umorite nekad?

Hvala, obožavam ga, došao mi je kao zračak sunca zimi i furam ga uz žutu Bata tašnu i bordo Peter Kozina gležnjače i uživam ali pre svega je topao, što je iznimno važno za kaput.
2022 04 19
@Baletanka, izvini, malo sam kropnula slike u međuvremenu da bude kako jeste.
2022 04 19
> srebrna: > > korenmilica: > > Pokušavam da nadjem neke stvari tj.brendove iz perioda Jugoslavije, jer ja sam ta generacija, posedujem veliku količinu garderobe iz tog perioda žensku garderobu koju bi danas prodavali kao vintage, sve od moje mame, svilene košulje, da ne nabrajam one brendove iz jugoslavije, ... možda neki od vas i nisu toliko upoznati pa je nebitno. ... ali ne pada mi na pamet da prodajem. > > Za mene ta roba nema cenu i takve robe više neće nikad biti. > Rudnikove košulje nekadašnje <3 <3 <3 > Može se naći i dalje ali kao pod sitom, pre par meseci sam kupila u Yumcu kaput, u fabričkoj prodavnici u Vranju, šiju za inostranstvo, samo mene je čekao <3 jedan jedini, moj broj, vuna, topao kao ćebe, nema ko mi ga nije pohvalio i koja me žena na ulici nije pogledala što joj se sviđa, a što joj se ne sviđa , čak ga je i ćerkina učiteljica pohvalila :') > Teddy level up. > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/817d2b4b96afbb1a42e2a4ded174e732.jpg) > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a5c6c2bbd81b63e7be09c6e39db922d4.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/236b2acdce37287e2514ef903e30775f.jpg) Kaput je predivan 😍🌞 Samo sam to morala da prokomentarišem. 😊
2022 04 20
<3
2022 04 20
Aplikacije su problem, dok nije postojala online kupovina ovih socijalnih marki sto se nalaze po trznim centrima, dosta ljudi je preko Krpica, KP, i slicnih sajtova dolazila do garderobe, ja prva nemam u svom mestu nista osim kineza i stalno sam kupovala ovde na sajtu... Ovde sad uglavnom radim razmene, ali i postarina je toliko poskupila da ni to nisam odavno 😂
2022 04 25
Ja sam se umorila,pa slabo ulazim. Ne vidim svrhu cimanja, jer sam se bas cimala i nista. Imam utisak da mene niko nista i ne pita jer su cene niske. Stavljam cene da se ratosiljam stvari i za koje bi ja dala te pare sa postarinom.
2022 04 25
Od kako sam ubacivala svakodnevno po 2,3 oglasa tako je krenula prodaja posle duuuzeg vremena. Jupiii🎉 Očigledno je do toga samo koliko si aktivan u postepenom postavljanju oglasa..🤔
2022 04 28
Ne prodaju svi pune kese robe pa da imaju stalno da ubacuju. Admin ako cita neka ukine to glupo pravilo da se stvari ne mogu obnavljati.
2022 04 28
Ja sam na ovom sajtu tek 2 meseca, prvih mesec dana je krenula prodaja, ali je poslednjih mesec dana sve je naglo stalo (ali je isti slučaj i sa drugim sajtovima za prodaju) - tajac odjednom svugde. Ali od upita na koje uredno odgovorim, traženja da se smanji cena, gde dam ponudu, prosledim sve željene info...i na kraju ostajem bez odgovora, ni "hvala" - toga je mnogo i zaista je nepoštovanje.
2022 04 29
> Esprit21: > Ne prodaju svi pune kese robe pa da imaju stalno da ubacuju. Admin ako cita neka ukine to glupo pravilo da se stvari ne mogu obnavljati. Slažem se u potpunosti.
2022 04 29
> Esprit21: > Ne prodaju svi pune kese robe pa da imaju stalno da ubacuju. Admin ako cita neka ukine to glupo pravilo da se stvari ne mogu obnavljati. To da, u pravu ste. Ali se meni koliko puta desi da greskom obrisem predmet i onda moram opet sve iz pocetka i to dodje kao obnavljanje oglasa a u stvari slucajno kliknem na kantu.🙄
2022 04 29
🔼 Ako samo pregledate svoje predmete, ukucajte u pretragu sajta ime svog profila i izbećićete slučajno brisanje predmeta.
2022 04 29
1 2 3