Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nataša Radaljac iz Loznice

Pozdrav devojke. Verovatno sam promasila temu jer osoba ne prodaje ovde, vec na instagramu, ali zelela bih da vas upozorim, jer vecina nas kupuje i prodaje na instagramu takodje. Prevarena sam za 3000 din, uplata isla unapred, paket videla nisam, osoba kulirala par dana, kada sam pomenula policiju, obecavala da ce poslati uputnicu, jer je paket navodno poslat, sto naravno nije bio slucaj. Danas rekla da ce poslati, nije, vec je blokirala i mene i majku. Profil u pitanju je @kao_novo_polovno, i ja verovatno nisam jedina prevarena od strane ove osobe, vec su uvek sitne kradje u pitanju, pa se devojke uglavnom odluče da ne prijave. Ako je neko imao iskustva sa doticnom, neka prokomentarise :)
2022 05 07
> Tikidreamer: > Pozdrav devojke. Verovatno sam promasila temu jer osoba ne prodaje ovde, vec na instagramu, ali zelela bih da vas upozorim, jer vecina nas kupuje i prodaje na instagramu takodje. Prevarena sam za 3000 din, uplata isla unapred, paket videla nisam, osoba kulirala par dana, kada sam pomenula policiju, obecavala da ce poslati uputnicu, jer je paket navodno poslat, sto naravno nije bio slucaj. Danas rekla da ce poslati, nije, vec je blokirala i mene i majku. Profil u pitanju je @kao_novo_polovno, i ja verovatno nisam jedina prevarena od strane ove osobe, vec su uvek sitne kradje u pitanju, pa se devojke uglavnom odluče da ne prijave. Ako je neko imao iskustva sa doticnom, neka prokomentarise :) Mene je prevarila preko KP, tj. porucila mi nesto i nece da preuzme paket.. Uzas.. A nece ni da ga pusti nazad
2023 01 29