Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Informišite se na vreme o brendu

Mala napomena vezana za članicu Plavonebo2015, što se tiče stvari, nemam zamerke jer sam dobila čistu, novu stvar, ali je rečeno u oglasu da su pantalone zara, a stigle su mi sinsay. Videla sam da ima na profilu još par stvari koje imaju u nazivu "zara" a to nisu niti se negde pominje u opisu brend. Tako da mala sugestija od mene, tražite i slike etikete nekad.. Naravno, kada sam ukazala na grešku, nije se ni udostojila da odgovori
2022 05 09
Zaslužuje negativnu ocenu. Nije prodala proizvod koji je opisala, ma koliko dobra saradnja bila :)
2022 05 09
Naletela sam na neke koje su usivale etikete nekih brendova i tako varale kupce. Makar u ocenama sam to procitala. Ima zaista svega... Ja cesto naletim na pogresno tagovan materijal, ili oznace novo bez etikete, a u opisu malo noseno. Ljudi kao da ne znaju da malo noseno nije novo bez etikete. Ili mesavina pamuka nije pamuk, 100% poliester nije jednako pamuk i poliester itd. Ne znam da li je to bezobrazluk ili nesto drugo, da dovodis u zabludu kupca po pitanju marke, materijala, stanja. Definitivno jedini nacin da se smanji rizik je da se traze sveze fotke svega od etikete da se vidi brend i sastav pa nadalje.
2022 05 09
> UltraStore: > Zaslužuje negativnu ocenu. Nije prodala proizvod koji je opisala, ma koliko dobra saradnja bila :) Dala sam neutralnu jer će se možda naučiti pameti, al sad mislim da sam se pokajala jer posle mojih poruka nije se udostojila ni da odgovori sa ok :D
2022 05 09
> smilicas: > > UltraStore: > > Zaslužuje negativnu ocenu. Nije prodala proizvod koji je opisala, ma koliko dobra saradnja bila :) > Dala sam neutralnu jer će se možda naučiti pameti, al sad mislim da sam se pokajala jer posle mojih poruka nije se udostojila ni da odgovori sa ok :D Sajt neutralne ocene svrstava u pozitivne. Nisi dobila proizvod koji si platila, znači negativna :D
2022 05 10
> UltraStore > Sajt neutralne ocene svrstava u pozitivne. Nisi dobila proizvod koji si platila, znači negativna :D Nisam sigurna, ali mislim da je to bilo pre, da vise nije slucaj. Da se ne racunaju.
2022 05 10
Takodje mi je danas stigao paket od iste clanice, narucen ZARA body, a stigao BERSHKA🤦🏻‍♀️ Inisto poslato preko Bexa, a nije javljeno, jer takodje ja uglavnom kad stignem u toku dana sama preuzmem u posti, morala sam da se polomim da organizujem ko ce da preuzme, plus mi clanica salje u 9 ujutru poruku da li mi je stigao paket😳 Uzas
2022 05 10
Ne razumem zasto ne ostavite negativnu ocenu kada dobijete ono sto nije pisalo u oglasu
2022 05 10
A postarina preko Bexa je 560din, a otkup 800🤦🏻‍♀️😂 Skoro kao i porucena stvar
2022 05 10
> jasnam87: > A postarina preko Bexa je 560din, a otkup 800🤦🏻‍♀️😂 Skoro kao i porucena stvar To sa bexom sam i ja primetila, a paketići od 200gr. Jeftinije sam prolazila za pakete od 2kg što naručujem sa stranih sajtova, nego kod nas 😂
2022 05 10
Ista clanica mi se juce javila, pritisla zelim za tri predmeta, odgovorim joj licno preuzimanje ili uplata, potom ponovo posalje dvaput zelim uz pitanje jel moze pouzecem🤷
2022 05 10
> jasnam87: > Takodje mi je danas stigao paket od iste clanice, narucen ZARA body, a stigao BERSHKA🤦🏻‍♀️ Inisto poslato preko Bexa, a nije javljeno, jer takodje ja uglavnom kad stignem u toku dana sama preuzmem u posti, morala sam da se polomim da organizujem ko ce da preuzme, plus mi clanica salje u 9 ujutru poruku da li mi je stigao paket😳 Uzas Treba joj ostaviti negativnu
2022 05 10
Ja uvek istaknem da sarađujem isključivo preko PE, niti šaljem niti primam od drugih. Pošta mi je blizu i mogu da skoknem ako nisam kući kad kurir dođe. Sa ostalima ne mogu da se vijam a magacin im bogu iza leđa. Da mi neko nakon toga pošalje preko Bex ili Aks ne bi preuzela paket.
2022 05 10
> jasnam87: > Takodje mi je danas stigao paket od iste clanice, narucen ZARA body, a stigao BERSHKA🤦🏻‍♀️ Inisto poslato preko Bexa, a nije javljeno, jer takodje ja uglavnom kad stignem u toku dana sama preuzmem u posti, morala sam da se polomim da organizujem ko ce da preuzme, plus mi clanica salje u 9 ujutru poruku da li mi je stigao paket😳 Uzas Isto i meni, poslala da li je stiglo, a poslala na adresu pošte Bexom. Na poruke je odgovorila samo sa "pa koja je tvoja adresa" i "e pa ne znam", Žao mi je što je oštetila nažalost još nekoga da nije dobio šta je tražio
2022 05 11
> Milla98: > > jasnam87: > > Takodje mi je danas stigao paket od iste clanice, narucen ZARA body, a stigao BERSHKA🤦🏻‍♀️ Inisto poslato preko Bexa, a nije javljeno, jer takodje ja uglavnom kad stignem u toku dana sama preuzmem u posti, morala sam da se polomim da organizujem ko ce da preuzme, plus mi clanica salje u 9 ujutru poruku da li mi je stigao paket😳 Uzas > Treba joj ostaviti negativnu Možda je ružno ali sam ja svoj utisak sa neutralnog prepravila u negativan, pogotovo jer vidim da nisam jedina kojoj nije poslala ni kako je htela ni šta je htela :D
2022 05 11
1 2