Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Informišite se na vreme o brendu

Mala napomena vezana za članicu Plavonebo2015, što se tiče stvari, nemam zamerke jer sam dobila čistu, novu stvar, ali je rečeno u oglasu da su pantalone zara, a stigle su mi sinsay. Videla sam da ima na profilu još par stvari koje imaju u nazivu "zara" a to nisu niti se negde pominje u opisu brend. Tako da mala sugestija od mene, tražite i slike etikete nekad.. Naravno, kada sam ukazala na grešku, nije se ni udostojila da odgovori
pre 13 dana, 15:32
Zaslužuje negativnu ocenu. Nije prodala proizvod koji je opisala, ma koliko dobra saradnja bila :)
pre 13 dana, 18:00
Naletela sam na neke koje su usivale etikete nekih brendova i tako varale kupce. Makar u ocenama sam to procitala. Ima zaista svega... Ja cesto naletim na pogresno tagovan materijal, ili oznace novo bez etikete, a u opisu malo noseno. Ljudi kao da ne znaju da malo noseno nije novo bez etikete. Ili mesavina pamuka nije pamuk, 100% poliester nije jednako pamuk i poliester itd. Ne znam da li je to bezobrazluk ili nesto drugo, da dovodis u zabludu kupca po pitanju marke, materijala, stanja. Definitivno jedini nacin da se smanji rizik je da se traze sveze fotke svega od etikete da se vidi brend i sastav pa nadalje.
pre 13 dana, 18:01
> UltraStore: > Zaslužuje negativnu ocenu. Nije prodala proizvod koji je opisala, ma koliko dobra saradnja bila :) Dala sam neutralnu jer će se možda naučiti pameti, al sad mislim da sam se pokajala jer posle mojih poruka nije se udostojila ni da odgovori sa ok :D
pre 13 dana, 18:15
> smilicas: > > UltraStore: > > Zaslužuje negativnu ocenu. Nije prodala proizvod koji je opisala, ma koliko dobra saradnja bila :) > Dala sam neutralnu jer će se možda naučiti pameti, al sad mislim da sam se pokajala jer posle mojih poruka nije se udostojila ni da odgovori sa ok :D Sajt neutralne ocene svrstava u pozitivne. Nisi dobila proizvod koji si platila, znači negativna :D
pre 12 dana, 10:16
> UltraStore > Sajt neutralne ocene svrstava u pozitivne. Nisi dobila proizvod koji si platila, znači negativna :D Nisam sigurna, ali mislim da je to bilo pre, da vise nije slucaj. Da se ne racunaju.
pre 12 dana, 10:25
Takodje mi je danas stigao paket od iste clanice, narucen ZARA body, a stigao BERSHKA🤦🏻‍♀️ Inisto poslato preko Bexa, a nije javljeno, jer takodje ja uglavnom kad stignem u toku dana sama preuzmem u posti, morala sam da se polomim da organizujem ko ce da preuzme, plus mi clanica salje u 9 ujutru poruku da li mi je stigao paket😳 Uzas
pre 12 dana, 12:21
Ne razumem zasto ne ostavite negativnu ocenu kada dobijete ono sto nije pisalo u oglasu
pre 12 dana, 14:16
A postarina preko Bexa je 560din, a otkup 800🤦🏻‍♀️😂 Skoro kao i porucena stvar
pre 12 dana, 14:24
> jasnam87: > A postarina preko Bexa je 560din, a otkup 800🤦🏻‍♀️😂 Skoro kao i porucena stvar To sa bexom sam i ja primetila, a paketići od 200gr. Jeftinije sam prolazila za pakete od 2kg što naručujem sa stranih sajtova, nego kod nas 😂
pre 12 dana, 17:35
Ista clanica mi se juce javila, pritisla zelim za tri predmeta, odgovorim joj licno preuzimanje ili uplata, potom ponovo posalje dvaput zelim uz pitanje jel moze pouzecem🤷
pre 12 dana, 17:47
> jasnam87: > Takodje mi je danas stigao paket od iste clanice, narucen ZARA body, a stigao BERSHKA🤦🏻‍♀️ Inisto poslato preko Bexa, a nije javljeno, jer takodje ja uglavnom kad stignem u toku dana sama preuzmem u posti, morala sam da se polomim da organizujem ko ce da preuzme, plus mi clanica salje u 9 ujutru poruku da li mi je stigao paket😳 Uzas Treba joj ostaviti negativnu
pre 12 dana, 17:48
Ja uvek istaknem da sarađujem isključivo preko PE, niti šaljem niti primam od drugih. Pošta mi je blizu i mogu da skoknem ako nisam kući kad kurir dođe. Sa ostalima ne mogu da se vijam a magacin im bogu iza leđa. Da mi neko nakon toga pošalje preko Bex ili Aks ne bi preuzela paket.
pre 12 dana, 18:36
> jasnam87: > Takodje mi je danas stigao paket od iste clanice, narucen ZARA body, a stigao BERSHKA🤦🏻‍♀️ Inisto poslato preko Bexa, a nije javljeno, jer takodje ja uglavnom kad stignem u toku dana sama preuzmem u posti, morala sam da se polomim da organizujem ko ce da preuzme, plus mi clanica salje u 9 ujutru poruku da li mi je stigao paket😳 Uzas Isto i meni, poslala da li je stiglo, a poslala na adresu pošte Bexom. Na poruke je odgovorila samo sa "pa koja je tvoja adresa" i "e pa ne znam", Žao mi je što je oštetila nažalost još nekoga da nije dobio šta je tražio
pre 11 dana, 18:07
> Milla98: > > jasnam87: > > Takodje mi je danas stigao paket od iste clanice, narucen ZARA body, a stigao BERSHKA🤦🏻‍♀️ Inisto poslato preko Bexa, a nije javljeno, jer takodje ja uglavnom kad stignem u toku dana sama preuzmem u posti, morala sam da se polomim da organizujem ko ce da preuzme, plus mi clanica salje u 9 ujutru poruku da li mi je stigao paket😳 Uzas > Treba joj ostaviti negativnu Možda je ružno ali sam ja svoj utisak sa neutralnog prepravila u negativan, pogotovo jer vidim da nisam jedina kojoj nije poslala ni kako je htela ni šta je htela :D
pre 11 dana, 18:12
1 2 Sledeći