Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Prskanje komaraca?

Da li kod vas gde god da ste prskaju sa nekom otrovcinom komarce?Kod mene u kraju,prosle godine sam zvala policiju jer sam mislila da se nesto sa nekom otrovcinom probusilo ceo kraj je bio u dimu sat vremena .Vidljivost je bila jedva na metar...Ove godine ista stvar,ne toliko dugo i intenzivno ali opet zamgljenje...
2022 05 12
Pre 3 godine smo ćerka i ja kasljali 2 meseca, nju sam vodila na alergo testove, ni na šta nije bila alergična. Povezala sam tek kasnije da smo kašljali od toga. Meni je mirisalo na naftalin. Tog leta kada su najviše prskali, smo sedeli skoro svako veče u parku
2022 05 12
jacaikaja...Ja ovo u zivotu nisam osetila,Sada sam zvala komunlalce,pa me oni kao prebavili na neke druge,a ti mi rekli da ne mogu nikome da se zalim i da ljudi zovu vec dva dana da prijave isto ovo..Pitam cime ovo zaprasuju i zasto u ovolikim kolicinama,kaze ne zna.Ali jbt ne mozes nikome da se zalis???Neverovatno,teska otrovcina.
2022 05 12
Nisam osetila ovih dana, ali to od ranije je bio čist miris naftalina, baš jak i užasan. Postoji priča odavno da se ne možeš izlečiti od bolesti, ako u kući imaš naftalin. Ja bežim kad vidim da prskaju. Otrovčina teška, sto posto
2022 05 12
Evo vec sat vremena ne mogu da otvorim prozor od mirisa,dimcina se razisla.Jbt i ranije su zaprasivali komarce ali ovo je nesto vanserijski.Posebno poslednje dve godine... Pa pazi kada su me prespojili sa nekima za "ekologiju"i ne zna ili nece da mi kaze sta je ovo...
2022 05 12
Isprobavaju sa otrovima, pa posle 10 godina utvrde da je opasno za zdravlje i ukinu. Kao i sa lekovima raznim, koje su ukinuli. Onda vakcinacija. Potruju nas i nikom nista. Kao da već nije dovoljno zagađen vazduh, a i voda- jedna za drugom epidemije stomacnog virusa, te vlada žutica.. To što nije dovoljno zagađeno, biće uskoro
2022 05 12