Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarant!!!

> Esprit21: > > carobni_ormaric: > > I da prijavi nista se nece desiti , pa ljudi vece stvari su krali i eto bas svi su ‘uhvaceni’. Gospodja moze da ode u MUP da se ganja sa njima ali na kraju krajeva mislim da ce joj reci zvacemo vas ako nesto saznamo i tu se sve zavrsava. Setite se gde zivimo 😭 > Ovo je skroz pogresan prilaz. Ako cemo svi kao nojevi glavu u pesak zbog toga gde zivimo, onda sta ocekujete od ovog drustva i ove drzave nego bas ovo sto nam se desava? Treba se boriti, treba istrajati i terati pravdu, treba biti glasan i upozoravati, pokrenuti pitanje i podici ga na visi nivo, da se o tome prica, da se vidi i shvati problem i da se da podrska svima koji razmisljaju kao vi i guraju glavu u pesak. Ja ne mogu umesto vas prevarenih da vodim borbu, to morate vi. Ja mogu da dam podrsku i ispratim slucaj, ako mi se desi isto svakako ne bih glavu u pesak nego bih tuzila. Jedan, drugi, treci kad zavrse tamo gde im je mesto i kad se o tome procuje ostali ce se zamisliti. Ako bismo svi tako razmisljali manje bi bilo ovakvih stvari. Slazem se, na ovakve stvari se ne sme cutati, a i zna se adresa na kojoj su poslate stvari. Da se prijavi u mupu mislim da bi zaista rekli '' zovemo Vas ako saznamo '', i nikad ne pozovu. Meni su ukrali telefon i tog momenta sam utisla u mup,rekli su takodje zvacemo Vas i nikad nisu pozvali, a mogli su da ga lociraju (jos je bio i upaljen), da sam imala neku vezu verovatno bi ga nasli odmah.
2022 05 18
Boze sacuvaj 😱 Kod uplate na racun prvo uvek sacekajte da pare legnu na Vas racun i iskljucivo nakon toga saljite predmet.
2022 05 18
Bojana, kome ste i na koji adresu slali paket? Neko je morao da preuzme, isporučeno je.
2022 05 18
Nikola Aleksic Bircaninova 7 Krusevac> AppleRed: > Bojana, kome ste i na koji adresu slali paket? Neko je morao da preuzme, isporučeno je.
2022 05 18
> AppleRed: > Upravo tako. Zato ih je i toliko jer znaju da niko ništa ne preduzima. Ovo nije samo prevara već i falsifikovanje. A država je ovakva baš iz razloga što svi ćutimo. Dodje tako vreme kad budala progovori, a pametan zacuti. - napredna Srbija 21-og veka. 🥺😥😢😭
2022 05 18
Mom caletu su iz kuce ukrali,tablet,telefone punjace.Cale prijavio,naravno i on je bio u fazonu da od toga nema nista ali je ipak prijavio...Zvali su ga posle izvesnog vremena,jer su pronasli njegove stvari.Naravno lik je narkoman pao je zbog drugog dela ali je cale povratio bar deo svojih stvari a i ovo delo mu je prikaceno. Da mnogo sta ne funkcionise ali bar se proba.Meni je zaista everovatno da ovo npr ne bude prijavljeno.Prvo falsifikovan dokument,drugo prevara za 9300 din.Ima mnogo toga i do nas samih,najlakse je reci nema nista od toga. Neprijavljivanje prevara,posebno ovog tipa,mi je ravno saucesnistvu..Nije to nikakvo cimanje,odes,ispricas,neko zabelezi,ides kuci..Ono bar je mirna savest,da si nesto probao da uradis.
2022 05 18
Na žalost još nisam doživela da pročitam da je na krpicama neko prijavio prevaranta, toliko da sam po nekad imala želju da naručim i uplatim unapred za nešto jeftinije iz njihove “ponude”, da me prevare, pa da ih ja sudski gonim..mislim na one za koje svi znamo da su duže vreme tu i da non stop prave nove naloge. Ali ovo je definitivno najprofesionalniji prevarant do sada, i s obzirom na to da nismo na limundu ili kupujem prodajem, nadam se da će članica imati principe i živce da postupi ispravno i prijavi ga. Cenite svoj novac ljudi, da li je 100 dinara ili 10 hiljada, princip je u pitanju, prevara je prevara. Kada ih ne prijavite puštate ih da varaju dalje, sutra može da bude prevaren neko do koga vam je stalo.
2022 05 18
> gothkitty: > Na žalost još nisam doživela da pročitam da je na krpicama neko prijavio prevaranta, toliko da sam po nekad imala želju da naručim i uplatim unapred za nešto jeftinije iz njihove “ponude”, da me prevare, pa da ih ja sudski gonim..mislim na one za koje svi znamo da su duže vreme tu i da non stop prave nove naloge. > Ali ovo je definitivno najprofesionalniji prevarant do sada, i s obzirom na to da nismo na limundu ili kupujem prodajem, nadam se da će članica imati principe i živce da postupi ispravno i prijavi ga. Cenite svoj novac ljudi, da li je 100 dinara ili 10 hiljada, princip je u pitanju, prevara je prevara. > Kada ih ne prijavite puštate ih da varaju dalje, sutra može da bude prevaren neko do koga vam je stalo. Tako je. Meni 10000din je ogromna suma, ja radim za novac pa samim tim i cenim isto. I mom sinu ukrali nov bajs iz podruma naše zgrade, prijavili ali ništa. I opet bih prijavila. Inače nemoguće da sajt ne može da otkrije IP adresu.
2022 05 18
Trazite povracaj novca,skinuce mu taj iznos sa racuna
2022 05 18
Meni su za zivota ukrali 5 telefona sigurno,2 mi je policija nasla,a uvek prijavim pa sta bude bude > jelena2606: > Mom caletu su iz kuce ukrali,tablet,telefone punjace.Cale prijavio,naravno i on je bio u fazonu da od toga nema nista ali je ipak prijavio...Zvali su ga posle izvesnog vremena,jer su pronasli njegove stvari.Naravno lik je narkoman pao je zbog drugog dela ali je cale povratio bar deo svojih stvari a i ovo delo mu je prikaceno. > Da mnogo sta ne funkcionise ali bar se proba.Meni je zaista everovatno da ovo npr ne bude prijavljeno.Prvo falsifikovan dokument,drugo prevara za 9300 din.Ima mnogo toga i do nas samih,najlakse je reci nema nista od toga. > Neprijavljivanje prevara,posebno ovog tipa,mi je ravno saucesnistvu..Nije to nikakvo cimanje,odes,ispricas,neko zabelezi,ides kuci..Ono bar je mirna savest,da si nesto probao da uradis.
2022 05 18
Trenutno spremam slavu pa nemam vremena da idem u Sup,svakako cu prijaviti i javiti vam sta sam uradila. Morala sam da napisem odmah da ne bi jos neko naseo. Hvala vama na savetima podrsci koju ste mi pruzili!!! Divni ste 😘😘😘
2022 05 18
Meni je doticni trazio racun da uplati Pandora ogrlicu ,ali da mu odmah saljem da ne "cekamo ponedeljak" ...s obzirom da je bio petak ,mogla sam 🎁poslati u subotu ,ali mu se jako zurilo.... verovatno dok ne provalim laznu uplatnicu... Zato ja prvo sacekam parice pa u Postu lagano....
2022 05 18
Sto je najgore on me nije ni pitao kad saljem,ja sam sama poslala cim mi poslao uplatnicu . Da covek ne ceka paket🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ A isto je bio petak a meni posta ne radi subotom. I ja kreten da da ispadnem covek. I eto mi.> Rebbeca: > Meni je doticni trazio racun da uplati Pandora ogrlicu ,ali da mu odmah saljem da ne "cekamo ponedeljak" ...s obzirom da je bio petak ,mogla sam 🎁poslati u subotu ,ali mu se jako zurilo.... > verovatno dok ne provalim laznu uplatnicu... > Zato ja prvo sacekam parice pa u Postu lagano....
2022 05 18
> Rebbeca: > Meni je doticni trazio racun da uplati Pandora ogrlicu ,ali da mu odmah saljem da ne "cekamo ponedeljak" ...s obzirom da je bio petak ,mogla sam 🎁poslati u subotu ,ali mu se jako zurilo.... > verovatno dok ne provalim laznu uplatnicu... > Zato ja prvo sacekam parice pa u Postu lagano.... Meni se javio neki lik, isto me pitao za pandoru narukvicu i da mi uplati na racun, dala sam mu podatke i posle nekoliko sati sam videla da mu je profil blokiran. Nick mu je "aleksicm8" ( https://mojekrpice.rs/aleksicm8-283197 ) Mozda je ista osoba u pitanju pa pokusava sa vise profila da vara ljude 🤯
2022 05 18
Sigurno je taj. Jer je i ovom navodno prezime Aleksic> stefaniii: > > Rebbeca: > > Meni je doticni trazio racun da uplati Pandora ogrlicu ,ali da mu odmah saljem da ne "cekamo ponedeljak" ...s obzirom da je bio petak ,mogla sam 🎁poslati u subotu ,ali mu se jako zurilo.... > > verovatno dok ne provalim laznu uplatnicu... > > Zato ja prvo sacekam parice pa u Postu lagano.... > Meni se javio neki lik, isto me pitao za pandoru narukvicu i da mi uplati na racun, dala sam mu podatke i posle nekoliko sati sam videla da mu je profil blokiran. Nick mu je "aleksicm8" ( https://mojekrpice.rs/aleksicm8-283197 ) > Mozda je ista osoba u pitanju pa pokusava sa vise profila da vara ljude 🤯
2022 05 18