Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Želite ili ne želite??

Članice koje neprestano lupaju po ŽELIM dugmetu bih zamolila da i sebi i nama ne traće vreme ako nisu zainteresovane da kupe. Uostalom, koja je svrha toga? Na dnevnom nivou bar 3 takvih mi stigne i samo ispare...
2022 05 19
Ni meni nije jasno... ajde da je jedan klik pa da se kaze slucajno, ali nije Mada postoje i clanice koje se jave samo sa tim zelim, kad ih pitam za podatke ostave bez dodatnih reci, podignu paket a ne jave se ni utiskom ni porukom. Bar sam ja imala takve slucajeve... S tim sto je mnogo vise ovih koje posalju zelim i na kraju ne odgovore, tj.ne ostave podatke... jos su gore one koje traze mere i na kraju ni hvala da kazu
2022 05 19
Nazalost, i meni se u poslednje vreme te clanice javljaju. Jos i mere posaljem i ni cao, zdravo, nista. Al jbg. Ima i onih drugih, tako da ok, samo ne shvatati to "zelim" kao "kupujem", jer je to vise izuzetak nego pravilo. ⚘
2022 05 19
Kad dobijem poruku : Zelim, uvek napisem da li zelite da kupite predmet? Vecina iskulira ali ima i clanica koje lepo odgovore da zele da kupe i saradnja bude super .Sto se mera tice , uvek pisem na samom oglasu ,nekako mi tako lakse
2022 05 19
Skretanje paznje na svoj profil ako imaju stvari za prodaju, ako ne, ili je slucajno ili neobjasnjivo 😄
2022 05 19
Ma klasične čobanice.. Ajd što klikne na želim, nego joj posle kažeš ok pošalji podatke da ti pošaljem, da bi dobio odgovor , ma kakve podatke,? Pa reko podatke kojoj krvnoj grupi pripadas jbt, eto takve podatke
2022 05 19
> Ralekrusevac: > Ma klasične čobanice.. > Ajd što klikne na želim, nego joj posle kažeš ok pošalji podatke da ti pošaljem, da bi dobio odgovor , ma kakve podatke,? > Pa reko podatke kojoj krvnoj grupi pripadas jbt, eto takve podatke 🤣🤣
2022 05 19
> leptirica: > Kad dobijem poruku : Zelim, uvek napisem da li zelite da kupite predmet? Vecina iskulira ali ima i clanica koje lepo odgovore da zele da kupe i saradnja bude super .Sto se mera tice , uvek pisem na samom oglasu ,nekako mi tako lakse Isto. Najbolje mere u oglasu pa ne moram da jurim posle svakom ponaosob da merim. Plus je transparentnija kupovina.
2022 05 19
> Jovana.R.2207: > Ni meni nije jasno... ajde da je jedan klik pa da se kaze slucajno, ali nije > Mada postoje i clanice koje se jave samo sa tim zelim, kad ih pitam za podatke ostave bez dodatnih reci, podignu paket a ne jave se ni utiskom ni porukom. Bar sam ja imala takve slucajeve... > S tim sto je mnogo vise ovih koje posalju zelim i na kraju ne odgovore, tj.ne ostave podatke... jos su gore one koje traze mere i na kraju ni hvala da kazu Hahah dešava se prečesto onda. Imala sam dve saradnje bez utiska ovde. Jedna članica super komunikativna, a nakon preuzimanja predmeta nije ni ušla na sajt da javi da je uzela. Druga članica jedva dve reči napisala tokom celog razgovora i na kraju od utiska ni traga.
2022 05 19
> Ralekrusevac: > Ma klasične čobanice.. > Ajd što klikne na želim, nego joj posle kažeš ok pošalji podatke da ti pošaljem, da bi dobio odgovor , ma kakve podatke,? > Pa reko podatke kojoj krvnoj grupi pripadas jbt, eto takve podatke 🤣🤣🤣🤣🤣 Redovna pojava i kod mene ....Uzasne su...🤣🤣
2022 05 19
> monstera: > > leptirica: > > Kad dobijem poruku : Zelim, uvek napisem da li zelite da kupite predmet? Vecina iskulira ali ima i clanica koje lepo odgovore da zele da kupe i saradnja bude super .Sto se mera tice , uvek pisem na samom oglasu ,nekako mi tako lakse > Isto. Najbolje mere u oglasu pa ne moram da jurim posle svakom ponaosob da merim. Plus je transparentnija kupovina. Iskreno onaj ko stvarno zeli da kupi uglavnom ne trazi mere, dovoljna mu je velicina, bas retko mi neka devojka trazi mere obicno to bude neka koja ne odgovori
2022 05 19
> monstera: > > leptirica: > > Kad dobijem poruku : Zelim, uvek napisem da li zelite da kupite predmet? Vecina iskulira ali ima i clanica koje lepo odgovore da zele da kupe i saradnja bude super .Sto se mera tice , uvek pisem na samom oglasu ,nekako mi tako lakse > Isto. Najbolje mere u oglasu pa ne moram da jurim posle svakom ponaosob da merim. Plus je transparentnija kupovina. Ja ne kačim mere, neću da se cimam da merim i pisem za svaki predmet kao što par puta jesam, jer mnogi ne čitaju opis i ponovo traže 🤣 Nakon takvih iskustava, neka, tu sam za sva pitanja u inboxu, na sve kulturno i adekvatno odgovorim i molim lepo.
2022 05 19
Ko hoce da kupi -kupice. Eventualno par konkretnih pitanja i odma se vidi ko je ozbiljan a kome je dosadno :) Ovo “da li je fiksna cena” odmah znas da nema Od toga nista. 😂
2022 05 19
Meni se desava u zadnje vreme moze korekcija cene moze, moze mere,moze ,moze ovo moze ono i ni traga ni glasa vise
2022 05 19
Ima dosta članica ovde koje su otvorile profil samo da bi kupile tu jednu stvar. Pretraživale na internetu ili naišle na sajt slučajno i ne znaju kako funkcioniše sajt, samo napravile profil da pokušaju da kupe ili slučajno usputno kliknu. Možda ne znaju kako da uđu na poruke itd... Isto ne znaju da ostave utisak niti se trude nego su samo došli da kupe tu jednu stvar i više se nikad nisu ulogovale. Na dosta sam novih članica naišla i napomenula da razmenimo utiske, imala sam dosta saradnji gde je moja bila prva. Mnogo njih ne zna kako da ostavi utisak a glupo im da pitaju
2022 05 19
1 2