Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Devojke iz Niša, ne nasedajte!!!!

https://mojekrpice.rs/jovanaidavid1-285198 Dotični/ Dotična je prevarant koji očito vreba devojke iz Niša. Naknadno je promenio da je iz BG-a Pisala sam Adminu, nadam se da će reagovati Ostavljam i poruke ovde, pa procenite. Pre neki dan mi je stigla ista poruka za brata i keš na adresi, danas mi je delovalo da je komunikacija normalno počela, ali primetila sam da se mnoge stvari ne poklapaju. Na kraju je osoba sama sebe otkrila, potpisavši se pravim imenom. Fetiš su mu očigledno cipele. I traži, naravno, lično preuzimanje ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/7dcef81254b197bcabfd147dc620adc5.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d5b4d4d061ac79f5bb7fc98e36801522.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/badf9f1e544094ff8e395d44942f1a08.jpg)
2022 06 02
Opet vam je ostavio negativnu
2022 06 02
> Esprit21: > Opet vam je ostavio negativnu Ja sam svakako pisala Adminu, pa videćemo hoće li reagovati. Meni je utisak nebitan, bitnije mi je da neko ne nasedne Negativan utisak je da opere sebe, dobro zna kako sajt funkcioniše
2022 06 02
Isti clan je i meni pisao i rekao brat ce da dodje na kucnu adresu da preuzme. Sramota
2022 06 02
Obratite se zajedno Adminima ponovo. Ko zna ko se krije iza profila i koje namere ima. Nije bezazleno da vam neki muškarac dođe na kućnu adresu.
2022 06 03
> AppleRed: > Obratite se zajedno Adminima ponovo. Ko zna ko se krije iza profila i koje namere ima. Nije bezazleno da vam neki muškarac dođe na kućnu adresu. Meni je prvo stigla poruka za kućnu adresu i brata, ali sam to ignorisala, jer ne dozvoljavam nalaženje na kućnoj adresi pa i džak stvari da hoće da kupi. Narednih dana je komunikacija počela dobro (ukapirao je da to sa adresom ne prolazi dobro), ja predložila gde i kada da se nadjemo, medjutim kad se osoba potpisala pravim imenom, i kako mogu da ga prepoznam, sve mi je bilo jasno. Pisao je još nekim devojkama iz Niša I u omiljenim artiklima su mu sve cipele devojaka iz Niša
2022 06 03
> JagodicaBobica: > Isti clan je i meni pisao i rekao brat ce da dodje na kucnu adresu da preuzme. Sramota Ako možete, prijavite adminima. Značilo bi mnogo
2022 06 03
> AleksandraEdi: > I u omiljenim artiklima su mu sve cipele devojaka iz Niša Dakle fetišar je u pitanju, koji bi da izbegne poštarinu
2022 06 03
> SvetlanaRadic: > > AleksandraEdi: > > I u omiljenim artiklima su mu sve cipele devojaka iz Niša > Dakle fetišar je u pitanju, koji bi da izbegne poštarinu Zalutao sa Kupujem prodajem i Limunda 😂
2022 06 03
> carobni_ormaric: > > SvetlanaRadic: > > > AleksandraEdi: > > > I u omiljenim artiklima su mu sve cipele devojaka iz Niša > > Dakle fetišar je u pitanju, koji bi da izbegne poštarinu > Zalutao sa Kupujem prodajem i Limunda 😂 Ali zna izgleda kako i ovaj sajt funkcioniše. Dobro se snalazi 😂 Mada da je samo fetišar, pa i ajde. Nego bi i na kućnu adresu, što može da bude vrlo opasno
2022 06 03
Blokiran je, ali napravice novi profil pa pripazite.
2022 06 03
> Esprit21: > Blokiran je, ali napravice novi profil pa pripazite. Da, drago mi je da je admin reagovao. Napraviće možda, ali ako koristi istu taktiku, lako će se prepoznati. Ipak, treba biti oprezan, za svaki slučaj.
2022 06 04
> carobni_ormaric: > > SvetlanaRadic: > > > AleksandraEdi: > > > I u omiljenim artiklima su mu sve cipele devojaka iz Niša > > Dakle fetišar je u pitanju, koji bi da izbegne poštarinu > Zalutao sa Kupujem prodajem i Limunda 😂 Nije zalutao, harali su oni ovde pre par godina. Stare članice se sećaju Bankara, vest je stigla čak i do novina... Bilo je ovde i prodavačica korišćenih gaća pa otud su se nastanili i fetišari
2022 06 04
> AleksandraEdi: > Mada da je samo fetišar, pa i ajde. Nego bi i na kućnu adresu, što može da bude vrlo opasno Bezopasni obično traže da se šalje da bi se izbegao kontakt i otkrivanje namera. Drže to za sebe i nije im cilj da uznemiravaju žene, zanima ih samo artikl za njihove potrebe. A ovaj što hoće lično preuzimanje je već diskutabilan u najmanju ruku, da ne kažem alarmantan
2022 06 04
> SvetlanaRadic: > > AleksandraEdi: > > Mada da je samo fetišar, pa i ajde. Nego bi i na kućnu adresu, što može da bude vrlo opasno > Bezopasni obično traže da se šalje da bi se izbegao kontakt i otkrivanje namera. Drže to za sebe i nije im cilj da uznemiravaju žene, zanima ih samo artikl za njihove potrebe. A ovaj što hoće lično preuzimanje je već diskutabilan u najmanju ruku, da ne kažem alarmantan Apsolutno se slažem!! Meni je zazvucalo kao da on uz artikal želi i vidjanje sa tom osobom, zato i insistira za dolazak na kućnu adresu ili da Vas negde pokupi autom. Stvarno jezivo
2022 06 04