Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Fleka help

Šta je najjače sredstvo za skidanje fleka? Kupila sam košulju neku kariranu i ima žutu fleku ne znam od čega. Jako želim da je skinem, roze veniš ne pomaže 😭😭 pomoć!
2022 06 02
Ja sam baš danas čula,da se fleke skidaju Praškom za pecivo!Navodno se na to mesto natapka prašak za pecivo.Flekica se pre toga pokvasi.Treba d odstoji par sati.
2022 06 02
To je soda bikarbona ali meni to ne pomogne ni za slabe fleke a kamoli za jake :( > gigabyte: > Ja sam baš danas čula,da se fleke skidaju Praškom za pecivo!Navodno se na to mesto natapka prašak za pecivo.Flekica se pre toga pokvasi.Treba d odstoji par sati.
2022 06 02
> VanaNaNaNa: > Šta je najjače sredstvo za skidanje fleka? Kupila sam košulju neku kariranu i ima žutu fleku ne znam od čega. Jako želim da je skinem, roze veniš ne pomaže 😭😭 pomoć! Ako je fleka ispod pazuha - to se nicim nece skinuti.
2022 06 02
Nije, po sredini košulje je tako da kontam da je neka hrana. > MALAODSTILA: > > VanaNaNaNa: > > Šta je najjače sredstvo za skidanje fleka? Kupila sam košulju neku kariranu i ima žutu fleku ne znam od čega. Jako želim da je skinem, roze veniš ne pomaže 😭😭 pomoć! > Ako je fleka ispod pazuha - to se nicim nece skinuti.
2022 06 02
Denkmit sapun za fleke iz DM-a
2022 06 02
A da je vratite?
2022 06 02
Ne isplati mi se plus ekstremno mi se dopada volela bi da je popravim i da bude moja 😭 > Esprit21: > A da je vratite?
2022 06 02
Ako je od hrane možda deterdžent za sudove. Masne fleke skida na primer. Mada i taj DM sapun ako ne pomogne, ništa neće. Ako je kvalitetan materijal, može se natopiti fleka sa nečim od navedenog i oprati na 60, ali to već sami morate proceniti da li bi košulja izdržala. 😊
2022 06 02
> VanaNaNaNa: > Ne isplati mi se plus ekstremno mi se dopada volela bi da je popravim i da bude moja 😭 > > Esprit21: > > A da je vratite? Dogovorite se sa prodavcem u slucaju da se fleka ne skine da je vratite, ja bih tako. Kupite DM sapun za fleke (88 din) pokvasite fleku i nasapunjajte tim sapunom, neka stoji pola sata, posle pola sata isperite sapun i pogledajte stanje fleke, ako treba ponovite postupak. Nemojte bacati pare na vanish ili skuplje, nema potrebe. Ovaj iz DM je bolji i povoljniji.
2022 06 02
Svinjski sapun.
2022 06 02
Kupila sam beli veniš jer me je mrzelo da odem u DM (ne živim blizu grada) i skinulo je 85% još se baš malo malo vidi i to ako se baš gleda i traži. Zadovoljna sam ali ću sigurno kupiti i sapun taj iz DM-a. Nisam ni znala da to postoji a trebaće mi opet nekad 🤷🏼‍♀️ hvala svima, nadam se do sutra kad se osuši da će se još manje videti
2022 06 02
U DM-u ima odličan sapun za skidanje fleka... Nema te fleke koju ne skida. 😊
2022 06 03
Sapun iz dm -a pomaze
2022 06 06
Ja uzimam ovo serdstvo za fleke, kao i hvatace boje ovog proizvodjaca. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b0f58d9063c4d8f639b3a75c159eb94c.jpg)
2022 06 06