Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Uputstvo za nove članove

Dakle, nama je svima dosadilo kliktanje na ŽELIM opciju i onda izbegavanje kad vam se javimo oko dogovora za slanje. Ako ne znate da koristite sajt, evo vam par saveta... Ako vam se dopada predmet, ali niste zainteresovani da kupite, kliknite srce. Sačuvaće vam se u spisku omiljenih koje svako može da vidi, ali članicama koje su vlasnici tih predmeta neće stići obaveštenje o tome. Tako ne spamujete nikoga. Ako ste sigurne da želite da kupite predmet, kliknite na opciju Želim i sačekajte da vam se javi članica sa povratnom informacijom o načinu plaćanja/slanja, ili vi sami započnite razgovor. Ako biste da pitate više o predmetu, kliknite opet na Želim, ALI promenite naslov tako da se vidi da se radi o pitanju, i onda ispod u poruci napišite šta vas interesuje. Nadam se da je ovo dovoljno razumljivo.
2022 06 12
Nisu samo nove clanice u pitanju. Vec dva puta u dva dana dobijam poruku bez odgovora od iste clanice koja ima 30 utisaka. Valjda zna kako se predmet stavlja u omiljeno, a sta znaci zelim. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4dff76c0904950b0da07f418d67b6e9f.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/393927b465295487c9e7f00163394a07.jpg)
2022 06 12
Meni se vise puta desavalo da clanice sa dosta pozitivnih salju ZELIM bez ikakvog pitanja, kada im odgovorim naravno ne uzvrate nista, a u opisu profila im stoji "perteca" poruka da se ne klikce zelim ako niste sigurni u kupivinu. Ili one sa "bar hvala za mere i slike" a same to ne urade kada dobiju zeljeni odgovor 🤷‍♀️ Dok je bar 90%clanica sa 0 utisaka koje su poslale tako samo ZELIM, posle mog odgovora da je predmet dostupan ipak kupile to za sta su se javile.
2022 06 12
Jednom i mogu da shvatim kao gresku, ali dva puta za isti predmet nemam objasnjenje. Tacno, clanice bez utiska uglavnom kupe nakon zelim, i ja imam takvo iskustvo.
2022 06 12
Klikcu i one sa 200 utisaka nisu samo nove clanice u pitanju, te nove jos i kupe kad kliknu ali ove druge mi nisu jasne sa utiscima sad neko kaze kao kliknu slucajno jer im izlaze reklame non stop pa dok ih zatvore isklikcu mada ne znam sta je u pitanju ali da je vise smorilo vala jeste :s
2022 06 12
Klikcu i te kako i sa 500 utisaka i traze mere sirine duzine iako sam ja napisala u opisu i mere i materijale i svasta nesto ...i kad dobiju odgovor ne smognu snage da kazu prosto jedno HVALAAAA nestanu ispare u vidu magle
2022 06 12
A ŽELIM i dodatne informacije,dodatne fotografije ,mere,sastav i sitna crevca i nema odgovora. To je malo bezobrazno. Ok shvatam ne odgovara,ali to može da se kaže, pa ne oduzima ta poruka ne znam koliko vremena...
2022 06 13
Daklem :) Ne smetaju mi takve poruke.. Takav je sajt...možda malo konfuzan... i razumem da možda neko ne razume kako to ide... i ne shvatam kao potencijalnu kupoprodaju takvu poruku.. i ne nerviram se I tek ne verujem da će neko od njih da pogleda ovu temu To je to Nervoze bez 😉
2022 06 13
Do sada su mi se javljale često, medjutim odgovorim im odmah (jer mi stiže na mejl obaveštenje) i onda cekam... Na pitanje sa znakom pitanja ne odgovaraju. Šteta što ne postoji opcija seen, da znamo da li da ostavljamo ili da prodamo sledećoj osobi koja se javi...
2022 06 13
> milica9747: > Do sada su mi se javljale često, medjutim odgovorim im odmah (jer mi stiže na mejl obaveštenje) i onda cekam... Na pitanje sa znakom pitanja ne odgovaraju. Šteta što ne postoji opcija seen, da znamo da li da ostavljamo ili da prodamo sledećoj osobi koja se javi... Vodite se onim ko prvi ostavi podatke -prodajte. U koliko naravno nije dogovorena rezervacija. Ali ako neko ispitkuje 101 pitanje ili ne odgovara dva dana, ne vidim sto bi se ljutio ako bi se predmet prodao u medjuvremenu. Ja ni ne pitam nista nakon sto odgovorim a oni izignorisu. I ignorisanje poruke je odgovor. :)
2022 06 13
Dodala bih da ni trebalo da čitaju opis profila i ne klikcu želim ako samo žele razmenu, a lepo piše u profilu da ne radim razmene… mogu da mi ponude razmenu samo pored “ako ne može razmena kupicu”
2022 06 14
Da li neko ima informaciju o otkupu bundi?imam novu bundu kratku pravo krzno skidaju se rukavi bukvalno sam e jednom obukla
2022 06 14
Nova sam clanica i da li mozete objasniti gde se nalazi opcija “novcanik” i da li ga mogu karticom dopuniti radi promocija?
2022 06 15
Da
2022 06 16
> Irinacvetkovic: > Dakle, nama je svima dosadilo kliktanje na ŽELIM opciju i onda izbegavanje kad vam se javimo oko dogovora za slanje. Ako ne znate da koristite sajt, evo vam par saveta... > Ako vam se dopada predmet, ali niste zainteresovani da kupite, kliknite srce. Sačuvaće vam se u spisku omiljenih koje svako može da vidi, ali članicama koje su vlasnici tih predmeta neće stići obaveštenje o tome. Tako ne spamujete nikoga. > Ako ste sigurne da želite da kupite predmet, kliknite na opciju Želim i sačekajte da vam se javi članica sa povratnom informacijom o načinu plaćanja/slanja, ili vi sami započnite razgovor. > Ako biste da pitate više o predmetu, kliknite opet na Želim, ALI promenite naslov tako da se vidi da se radi o pitanju, i onda ispod u poruci napišite šta vas interesuje. > Nadam se da je ovo dovoljno razumljivo. Da li neko moze da mi objasni kako se postavljaja tema?
2024 02 06