Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

kupovina preko farfetcha

Da li je neko ima iskustva sa kupovinom preko farfetch-a?
2022 06 23
Direktno preko njih nisam zbog carine,nije ispaltivo kupiti nesto(vec skupo)pa da te dodatno na carini osisaju kao sto znaju.Ima devojka koja vrsi usluznu kupovinu sa My Theresa sajta,slicnog je koncepta i sadrzaja kao Farfetch i kad mi se nesto svidi porucim od nje da bih izbegla carinjenje,uzima i ona proviziju naravno,ali opet ispadne jeftinije nego da carine. Ako neko ima drugu opciju ili iskustvo i ja bih volela da cujem🤗
2022 06 23
Farfetch je potpuno pouzdan sajt, i imate mogucnost da vratite robu ukoliko vam ne odgovara. Za mene jedan od najboljih. Ali su naravno problem dostave i carina u Srbiji, tako da ga porucujem samo kada sam u inostranstvu.
2022 06 23
> joki.koki: > Direktno preko njih nisam zbog carine,nije ispaltivo kupiti nesto(vec skupo)pa da te dodatno na carini osisaju kao sto znaju.Ima devojka koja vrsi usluznu kupovinu sa My Theresa sajta,slicnog je koncepta i sadrzaja kao Farfetch i kad mi se nesto svidi porucim od nje da bih izbegla carinjenje,uzima i ona proviziju naravno,ali opet ispadne jeftinije nego da carine. > Ako neko ima drugu opciju ili iskustvo i ja bih volela da cujem🤗 Pozdrav mozete li proslediti kontakt te devojke sto radi usluznu kupovinu hvala
2022 06 24
Poručujem, sajt je potpuno korektan, nikada nije bilo problema!
2022 06 24
> Fashionplanetaa: > > joki.koki: > > Direktno preko njih nisam zbog carine,nije ispaltivo kupiti nesto(vec skupo)pa da te dodatno na carini osisaju kao sto znaju.Ima devojka koja vrsi usluznu kupovinu sa My Theresa sajta,slicnog je koncepta i sadrzaja kao Farfetch i kad mi se nesto svidi porucim od nje da bih izbegla carinjenje,uzima i ona proviziju naravno,ali opet ispadne jeftinije nego da carine. > > Ako neko ima drugu opciju ili iskustvo i ja bih volela da cujem🤗 > Pozdrav mozete li proslediti kontakt te devojke sto radi usluznu kupovinu hvala Ja sa njom preko Instagrama komuniciram,jako je ljubazna i profesionalna,barem ja takvo iskustvo imam. Naravno pitate sve sto Vas interesuje pre nego porucite da ne bi bilo zabune. Ne mogu da ostavim link do profila posto sajt ne dozvoljava ali mozete je pronaci pod nick-om shopaholic_serbiaa na Insta.
2022 06 25
Nesto mi odgovor u prethodnoj poruci nije kako treba pa ponavljam 🤗 Ja sa njom preko Instagrama komuniciram,jako je ljubazna i profesionalna,barem ja takvo iskustvo imam. Naravno pitate sve sto Vas interesuje pre nego porucite da ne bi bilo zabune. Ne mogu da ostavim link do profila posto sajt ne dozvoljava ali mozete je pronaci pod nick-om shopaholic_serbiaa na Insta.
2022 06 25
> joki.koki: > Nesto mi odgovor u prethodnoj poruci nije kako treba pa ponavljam 🤗 > Ja sa njom preko Instagrama komuniciram,jako je ljubazna i profesionalna,barem ja takvo iskustvo imam. Naravno pitate sve sto Vas interesuje pre nego porucite da ne bi bilo zabune. Ne mogu da ostavim link do profila posto sajt ne dozvoljava ali mozete je pronaci pod nick-om shopaholic_serbiaa na Insta. Hvalaa
2022 06 26