Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li vam se ovo desava?

Da se neka clanica javi za artikal pita jel dostupan i nastavi ulaziti na sajt i vise nukad se ne javi? Isto tako i ostave broj dogovorimo se sve i muk 😂
2022 06 28
Da, svima stalno, imamo stalno teme na forumu o tome
2022 06 28
Desava se 😅 ali meni su fenomen ove sto nece da prodaju predmet, pritom ih ne pitam za mere i slicno, vec odmah za podatke za uplatu. Zasto onda postavljaju predmet ako ne zele da prodaju? 🤔
2022 06 28
Ima par clanica koje stalno pitaju za mere, za slike rezervacije. traze i podatke za uplatu i nestanu iako im izadjem vise puta u susret. Necu navodoti clanice s obzirom da nije doslo do saradnje. Steta sto se ne moze ostaviti negativna za takvo ponasanje
2022 06 28
> ubavkam: > Desava se 😅 ali meni su fenomen ove sto nece da prodaju predmet, pritom ih ne pitam za mere i slicno, vec odmah za podatke za uplatu. Zasto onda postavljaju predmet ako ne zele da prodaju? 🤔 I meni se ovo desilo više od par puta, wtf bukvalno
2022 06 28
Dešava se u poslednje vreme dosta često. Ono što mene zanima je da li neko pročita opis profila? Meni se često javljaju članice koje ostavljaju podatke za slanje i plaćanje pouzećem, iako mi u opisu piše da šaljem nakon uplate na račun :/
2022 06 28
Desilo mi se nekoliko puta da me pitaju da li je nesto dostupno i da ispare nakon odgovora da jeste. Mozda im predmet nije interesantan vise ako je dostupan? Ima zena koje vole samo zauzete, momke ili stvari svejedno, isto im dodje.
2022 06 28
> Esprit21: > Desilo mi se nekoliko puta da me pitaju da li je nesto dostupno i da ispare nakon odgovora da jeste. Mozda im predmet nije interesantan vise ako je dostupan? Ima zena koje vole samo zauzete, momke ili stvari svejedno, isto im dodje. Hahahaha ali bukvalno je tako 😁
2022 06 28
Uuu to se stalno desava, na to i ne obracam paznju :D Jos pitaju i da li je moguce licno preuzimanje, maltene dogovaraju sve i samo POOF nestanu
2022 06 28
Daaa, pitaju 101 pitanje cak ostave i podatke i posle nestanu 😂
2022 06 28
> ubavkam: > Desava se 😅 ali meni su fenomen ove sto nece da prodaju predmet, pritom ih ne pitam za mere i slicno, vec odmah za podatke za uplatu. Zasto onda postavljaju predmet ako ne zele da prodaju? 🤔 Tako je i kod mene. Kazem da zelim kupiti i pitam da uplatim unapred i totalno me iskuliraju. Postavim ponovo pitanje ,pa opet nista. Manje _ vise sto ovih dana kliknu na zelim i ni traga od njih.
2022 06 28
Redovna pojava, ne stresiram se ni malo, samo nastavim dalje
2022 06 28
> ubavkam: > Desava se 😅 ali meni su fenomen ove sto nece da prodaju predmet, pritom ih ne pitam za mere i slicno, vec odmah za podatke za uplatu. Zasto onda postavljaju predmet ako ne zele da prodaju? 🤔 To po mojoj logici su predmeti koji služe kao mamac, da privuku pažnju. Ili su davno prodati ili ih nikad nije ni bilo.
2022 06 29
Redovno 🙄
2022 06 29
Katastrofa, a najjace su mi clanice koje postave predmrt pre tipa 10min ja zelim da kupim i kazu da su prodalec pratim im profil i jos uvek je taj artikal dostupan😂
2022 06 30
1 2