Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Potreban savet

Kako i da li je dozvoljeno postaviti oglas sa vise torbica u jednom oglasu,kao lot? Postoji link u opisu nedozvoljenih predmeta ali nije dobro postavljen,ne radi tj ne otvara se. Ok,sve treba detaljno slikati, opisati, ne prodaju se odvojeno vec kao lot,to kapiram. Ali ima li jos nesto sto treba postovati u takvim oglasima i da li je uopste dozvoljeno staviti tri,cetiri torbe u jedan oglas koje bi se prodavale tako u setu? Hvala 😊
2022 07 13
Možete da napravite lot torbi naravno, samo je bitno da imate sliku jednu gde su sve u njoj i onda svaka pojedinačno. Takođe, te iste torbe se ne smeju onda posebno oglašavati. Ako želite da istaknete zasebne cene torbi ukoliko kupac hoće da ih kupi van lota, to možete u samom oglasu.
2022 07 13
> SvetlanaRadic: > Možete da napravite lot torbi naravno, samo je bitno da imate sliku jednu gde su sve u njoj i onda svaka pojedinačno. Takođe, te iste torbe se ne smeju onda posebno oglašavati. Ako želite da istaknete zasebne cene torbi ukoliko kupac hoće da ih kupi van lota, to možete u samom oglasu. E to mi je bitno. Sve lepo objasnjeno. Hvala 🥰
2022 07 13
Nema na čemu, srećno! 😊✌️🌸
2022 07 13
> SvetlanaRadic: > Nema na čemu, srećno! 😊✌️🌸 Hvala 😊😊
2022 07 13
Kada smo već kod lotova, imam i ja pitanje. Ako vidim da prodaja ne ide, da li je dozvoljeno da postavim lot određenih predmeta, a da prethodno obrišem pojedinačne oglase? Ili će se to računati kao ponovljen oglas?
2022 07 13
> DankaDa: > Kada smo već kod lotova, imam i ja pitanje. Ako vidim da prodaja ne ide, da li je dozvoljeno da postavim lot određenih predmeta, a da prethodno obrišem pojedinačne oglase? Ili će se to računati kao ponovljen oglas? Ne bi trebalo
2022 07 13
> Ne bi trebalo Hvala. 🌼
2022 07 13