Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta kada vas prevari clanica sa 500 pozitivnih?

Evo i ja da se pozalim... </3 Narucila sam od clanice https://mojekrpice.rs/janalijeskic-220100 Dormeo veliku sovu a dobila malu..Clanicu sam lepo pitala da li je velika igracka sa cebencetom na sta sam dobila potvrdan odgovor.Na oglasu je pisalo da je placena 3599 din i nije mi palo na pamet da cu dobiti malu igracku koju bih svakako platila u svom gradu 1199 i jos izabrala lutku i to bez postarine...I tako ja blesava platih clanici 1600 + posatrinu za mini sovu koju je clanica platila 3599 verovatno na planeti majmuna....Naravno ne vrsi povracaj novca,na odmoru je, njoj je to velika igracka placena... bla bla bla...
2022 07 15
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/806c778671dc751210da86a33c72e569.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/7e0acfecf8a4c5cafbb3b5167d95762e.jpg)
2022 07 15
Sramota.
2022 07 15
Eto a delovalo je kao sigurna kupovina </3 Navodno nije znala da postoji takva ista mini i velika...Iste,samo jedna veca i jedna mini...Ja dobih mini a platih vecu :')
2022 07 15
Recimo,ja ne volim da saradjujem sa osobama koje mi se obracaju sa mila,draga i sl. Koliko god da imaju pozitivnih... Eto, vi ste se njoj lepo iz postovanja obratili,a ona vam tepa,pa i utepala
2022 07 15
Jeste tako, lepo receno.. Na zalost nisam samo ja utepana nego i neko za koga je bila igracka...🙁 Nego pomirila sam se da nece clanica ovo da ispravimo pa eto kao upozorenje neka ostane tema. Bas me je prevarila svaka joj cast 😁
2022 07 15
Sramota stvarno,ne znam zasto to rade,bas bezobrazno."platila je 3599"Ja mislim da je i velika sova jeftinija od 3599 mislim oko 2500.
2022 07 15
Ono sto je meni ovde najstrasnije je cinjenica da Vas je ta osoba prevarila za igracku. Znaci, znala je da je to poklon detetu, lepo ste napisali da cete pitati devojcicu. Ne znam kakvi su to ljudi koji su u stanju da varaju na stvarima za decu, to mi je najnizi nivo moralnog pada i bezobrazluka, zaradjivati na prevari na decijim predmetima. Ako ima imalo nekog ljudskog integriteta, treba da Vam se izvini i vrati Vam novac.
2022 07 15
Par puta mi se desilo da mi je stiglo unjsteno nesto za decu, ne na ovom sajtu, ali na Limundu i na KP. Ili bukvalno nesto 3 broja manje, a lepo pitam po 5 puta za velicinu, najgore mi kad deca cekaju, raduju se, pa se razocaraju, posebno cerka za cipelice i odecu
2022 07 15
Pisite admin junioru, kontaktirace je da vrati novac, vi njoj predmet, a mozda popije i blok ako ne pristane.
2022 07 15
Samim tim što tvrdi da nije znala da postoji veća a pre je tvrdila da je veća priznaje da je pogrešila (namerno ili ne, u to ne ulazim). Ako je svesna da je pogrešila, onda bi trebala da bude fer i da vrati novac.
2022 07 16
Probacu sa adminom ali sumnjam da ce clanica pristati da vrati novac a ja njoj igracku.Jeste apple navodno nije znala da postoje mali i veliki modeli isti, njoj je to velika igracka nije iz "kinder jaja"(njene reci). Svakako sigurna sam da je dobro znala cim je oglas odmah po uplati, mozda cak i pre obrisala i znala je cenu u opisu da stavi bas te velike igracke?🤔 A i za cebe sam pitala nije potvrdila ali mogla je da pita o kakvom cebetu pisem...Zar ne? Uz veliku sovu ide cebe i to je tako...Ali ovce su za sisanje, sta sad 😁
2022 07 16
Bas mi je zao , vise ni utisci ne znace mnogo na zalost. A inace nije na odmoru, juce mi je stigla poruka od doticne 😬 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f9007b0186ca1c77139993b79a10ee4a.jpg)
2022 07 16
Na zalost tako je.Primetila sam da je aktuvna na sajtu 🙁 Pre nego pazarite proverite na Zarinom sajtu, sve je to na snizenju, puno povoljnije ali to je vec za temu Precenjeno 😉 Da ne prodjete kao ja...🙁🌸
2022 07 16
Za mene ovo jeste komercijalna prodaja (za sajt nije, znam). Skoro sve sa etiketom i to većinom Zara, promašeni brojevi redom. Of course. 😉😉😉 Obavezno kontaktirajte Admina i to što pre.
2022 07 16
1 2 3 4