Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

H&M reciklaza

Da li to idalje postoji i kako funkcionise?😂
2022 07 29
Postoji, nosila sam ja skoro. Jedna kesa odece, jedan kupon od 10% popusta.
2022 07 29
> ubavkam: > Postoji, nosila sam ja skoro. Jedna kesa odece, jedan kupon od 10% popusta. Nekad bilo 15%, ali i ovo sad je "bolje ista nego nista" ;)
2022 07 29
> MALAODSTILA: > > ubavkam: > > Postoji, nosila sam ja skoro. Jedna kesa odece, jedan kupon od 10% popusta. > Nekad bilo 15%, ali i ovo sad je "bolje ista nego nista" ;) Pa da, ja sam se vodila onom ili cu ostaviti pored kontejnera, ili da odnesem i dobijem 10% jer sam planirala da kupim nesto. I to 10% na samo jedan artikal, ne na sve stvari na racunu
2022 07 29
Da li to vazi samo za njihove stvari ili bilo kog brenda? I da li to moze u svakoj H&M prodavnici?> ubavkam: > > MALAODSTILA: > > > ubavkam: > > > Postoji, nosila sam ja skoro. Jedna kesa odece, jedan kupon od 10% popusta. > > Nekad bilo 15%, ali i ovo sad je "bolje ista nego nista" ;) > Pa da, ja sam se vodila onom ili cu ostaviti pored kontejnera, ili da odnesem i dobijem 10% jer sam planirala da kupim nesto. I to 10% na samo jedan artikal, ne na sve stvari na racunu
2022 07 30
Mozete odneti stvari bilo kog brenda, i mislim da moze u svakoj H&M prodavnici
2022 07 30
Hvala!🥰
2022 07 30
Nisam znala da moze bilo kog brenda,ja sam mislila samo HM. Dobro je da sam procitala ovo. Hvala.
2022 08 03
Nosila sam više puta stvari u H&M. Ne znam da li je tako svuda, ali meni ni jednom nisu pogledali šta ima u kesi već su mi svaki put rekli “sledeći put donesi više” koliko god da je bila prepuna kesa.
2022 08 05