Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Trazim clanicu :-)

Dobar dan svima,molila bih za pomoc,pazarila bih od clanice Ormaric Carobni,vidim da ima puuuuuno pozitivnih ocena i da je dugo na krpicama ali je poslednji login bio pre vise od mesec dana Zna li iko da li je jos ovde?Mozda je na odmoru? Hvala unapred na bilo kakvoj informaciji i pozdrav svima
2022 07 30
Ja trenutno saradjujem sa clanicom kod koje pise da je poslednji login pre 14 dana, a mi se svaki dan cujemo. Samo Vi njoj pisite, ona kada vidi poruku, javice Vam se.. 😊
2022 07 30
Da da poslala sam poruku pre 4-5 dana , hvala svakako,sacekacu nadam se da je samo na odmoru :-)
2022 07 30
Ja se logujem preko kompa i jednom sam memorisala tako da odmah udjem.Dobijam poruku od clanice koja se interesuje za neki predmet i kaze vidim da dugo ne ulazite,pa kada udjete....Ja pogledam datum ispade da nisam ulazila na sajt mesec i kusur dana..Sada see izlogujem svaki put skoro da se ne bi stvorio utisak da nisam prisutna....Mozda da [osaljete jos jednom por,nekada desava se prodavci ne primete poruku...
2022 07 30
A ja isključim internet i kad ponovo uđem na sajt vidim da sam i dalje ulogovana a nisam ni bila onlajn. To ne valja ništa.
2022 07 30
Meni je odgovorila kroz pola sata clanica koje je zadnji log imala 01.02.2021
2022 07 31