Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Clanica koristi moje slike

Prodala sam prosle nedelje čizme o sasvim slucajno tražeci čizme vidim svoje slike, clanica je iskoristila moje slike i skoro identičan moj opis. Nemam ništa protiv preprodaje, ali zar je moguće da neko ne može da slika i napiše vlastiti opis, bez komentara...
2022 08 27
To se i meni desava da vidim da clanica kupi nesto od mene i moje slike izbaci po duploj ceni. Ali kad god pratim te slike u velikom broju slucajeva to ne prodaju po toj ceni, vec spuste mnogo vise
2022 08 27
Prijavite adminima.
2022 08 27
Je li to ista članica kojoj ste prodali? Po istoj ceni ih sada prodaje? Ako je to slučaj, ja ne bih pravila problem oko toga. Bolje nego da zeli Vama da ih vrati ako joj se eventualno nisu dopale...
2022 08 27
Meni se desilo da sam par puta kupila nesto sto mi nije odgovaralo, pitala clana mogu li da preuzmem njegove slike, odobrio. Inace od njega najcesce kupujem i izuzetno je fer, nije pravio problem. Sto se mene tice, ne bih imala problem da neko kome sam prodala predmet iskoristi moje slike, cim prodam, predmet me vise ne zanima, ali je svakako lepo pitati.
2022 08 27
Ja sam koristila tudje slike uz prethodno pitanje .Tj kupila sam predmet nije mi odgovarao broj i pitala sam da li mogu da iskoristim njene fotografije,pristala je bez ikakvog problema.To se dogodilo vise puta.Pozajmljivanje tudjih slika mi je sasvim ok,uz saglasnost.
2022 08 27
> Chillnakit: > Je li to ista članica kojoj ste prodali? Po istoj ceni ih sada prodaje? Ako je to slučaj, ja ne bih pravila problem oko toga. Bolje nego da zeli Vama da ih vrati ako joj se eventualno nisu dopale... Kad prodam.predmet on nije vise moj. Da li ce neko da ga prodata 20 puta skuplje ili jeftinije to me ne zanima. I da neko stavi moje slike predmeta ne bih pravila problem,mada bi svakako lepo bilo pita. Relno slike na sajtu nisu zasticene autoriskim pravima tako da moze da ih preuzme svako.
2022 08 27
i ja nemam nista protiv da neko ko je kupio od mene,prodaje dalje i da uzme moje slike,nema veze i ako stavi vecu cenu,to mi ne smeta
2022 08 27
Meni se desilo takodje da je clanica pozajmila moje slike, prodavale smo isti predmet, tako da su bili dupli oglasi, pa sam svoj obrisala i postavila nove fotke :)
2022 08 27
Ja nemam nista protiv ako neko nesto kupi i ne odgovara mu , da iskoristi moj opis i slike i cenu moze da stavi koju hoce
2022 08 28
Tu problem moze da nastane, ako je clanica nosila kuplieni predmet, a sad kad ga prodaje oglasava sa slikama prethodnog stanja.
2022 08 29