Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Vaše mišljenje?

Naime, pojavio se profil koji prodaje po ekstremno niskim cenama ,,original” torbe, javila sam se članici i pitala da li je konkretna torba original, rekla je prvo ,,možda je prodata ne znam”, posle sam se javila za drugu i ona je napisala ove torbe su fejk (više njih na oglasu), ali ova prethodna je original. Posle nekog vremena mi se javlja i piše da su i ove torbe original, ali kao nije znala, onda ja zahtevam da mi pošalje dodatne fotke, eventualno snimak na viberu (pa ćemo nastaviti komunikaciju na mk), isključivo zbog kvaliteta videa, fotki i sl. Članica odgovara da ne koristi vibee i šalje mi preko sajta istu fotku koju ima na sajtu, i napiše original je sigurno, ja napišem dužu poruku u smislu ,,hvala Vam puno, vidim da ste prodali neke predmete, sačekaću utiske tih članica pošto ste novi na sajtu” (pošto je članica sa 0 utisaka), ona mi uzvrati porukom ,,u redu”.. meni je već tu bilo nešto sumnjivo, kad ono ulazim ja posle par sati i vidim pojavljuju se utisci i to sve od nekih profila tek napravljenih sa po 1 utiskom, ili nijednim… pritom članica je oglašavala neke torbe kao 100 posto da su original, a vidno da je da su kopije (za te torbe je bilo očigledno) A sad ulazim ponovo i vidim da nema nijedan oglas. Ne bih da grešim dušu, ali nešto mi je sumnjivo tu, pa čisto me zanima šta Vi mislite, da li je u pitanju potencijalni prevarant? Ja sam se iskreno baš predomišljala da joj uplatim na račun (ovo insistira na svakom oglasu) i nekako mislim da je ispravno što sam ipak malo razmislila, možda grešim, ali eto možda i ne😀
2022 08 31
dve reči : ne sarađivati. i samoj vam je to jasno. a dotični profil je za projavu adminu, makar da ga samo zaprati i nadgleda.
2022 08 31
To extremno snizene torbe,jos i original,je bas retko da neko prodaje,a da pritom nisu sa ostecenjem.Jos kada dodamo da clanica nema utisaka a trazi uplatu pa slanje.Svacije razmisljanje je drugacije,ali moj savet je ne saradjivati i ne uplacivati novac pre slanja.
2022 08 31
Zaobići.
2022 08 31
...u širokom luku.
2022 08 31
Hvala svima puno, stvarno ste mi pomogle, bila sam na granici da nesto porucim… ja sam puno puta uspesno saradjivala sa profilima bez utisaka, medjutim ovde nije u pitanju samo to, tako da bolje je sto se nisam odlucila za saradnju…
2022 08 31
U pitanju je ovaj profil i vidim sada da je blokiran 😲https://mojekrpice.rs/milicaiv98-292384
2022 09 01
Vidim da je otvorila novi profil. Pazite se! https://mojekrpice.rs/dada420-285618
2022 09 01
Prijavite adminu
2022 09 01
Hoću, mada otvoriće ona opet profil…. 😣😣
2022 09 01
Da obavestim samo da je profil blokiran… Mada ocekujem da napravi novi, iskreno se nadam da neko nece biti prevaren… :(
2022 09 01
Hahahahaahah ali što je okačila jedan utisak, i to lažan. Brza ko munja
2022 09 01