Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li kupac koji je preuzeo paket zasluzuje negativnu?

Niko mi ne odgoavara od administratorki i dalje :) Pisala sam adminuRs, adminuMk i adminujunioru. Posle x dana me je adnin junior terao sve da mu opet ispisem, posaljem mu sve slike... i evo opet nema odgovora posle 8 dana. A mislim da ne dobijam nista ni da im pisem opet isto po 100ti put. I to sada vec zahtevam ne samo da mi obrisu vec da prodavac ima negativnu koju zasluzuje!
2022 09 19
Neverovatno.
2022 09 20
Devojke, jel moze neko da me savetuje kako da dodjem do administratora? Bukvalno nista, ne odgovaraju mi na poruke oko slucaja. Da li su uopste pristutne, da li citaju, i zasto su odlucile da ceo slucaj izignosiru? Pre 14 dana mi je admin junior odgovorio da im sve posaljem detaljno, slike razgovore, i ponovo nista... Da li neko ima neki kontakt da vidim da li su zive :D
2022 09 25
Ovo je zaista bezobrazno sa njihove strane. Čujem od DD koja je blokirana na forumu da je Erika prodala sajt, bog zna ko je vlasnik trenutno. Zanimama me jako kako funkcioniše sajt HR Krpice i da li je bolje organizovan.
2022 09 26
Ne znam, ja da drzim neki ovakav sajt sa toliko posecenosti morala bih ozbiljno to da vodim, i ne bih dozvolila ovo nezadovoljstvo. Jako jako bezobrazno, neodgovorno, i moguce je da su neke klinke onda.
2022 09 26
1 2 3 4 5