Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nova clanica

Cao,nova sam clanica i postavila sam dosta stvari,imam dosta pregleda,ali nisam nista uspela da prodam.Razumem da je zato sto sam nova,pa nemam utisaka i clanice su skepticne,ali kako da zaradim utiske ako niko ne porucuje.Da li imate neki savet :)
2022 09 19
Vrlo lako- kupite nesto ili eventualno poklonite 😊 Takodje, secam se da sam svoj prvi artikal prodala po smesnoj ceni, a bila je u pitanju Benetton torba u dobrom stanju… Znaci, mozete dati i neka dobra snizenja za odredjene artikle, kako biste privukli kupce… Srecno!💓
2022 09 19
Jedno 8 meseci sam bila bez utisaka.Ljudi su se raspitivali ali niko nista da kupi.Takodje tada mi je bilo cudno da placam unapred,pa niko nije hteo bez toga da mi poda. pod obrazlozenjem da imam 0 utisaka,a ja nisam htela unapred da placam.Posebno jer sam htela da kupim nesto od vise hiljada dinara.I tako mak na konac 8 meseci..Tek kada sam kupila dve stvari i dobila dva utiska sam pocela i da prodajem...
2022 09 19
..takodje se reklamirajte u pdf rasprodaje
2022 09 19
Ja sam prvih desetak utisaka stekla kupovinom, razmenom i jednim poklanjanjem. Mislim da je ta kombinacija u pocetku najbolja, treba jedan mesec odvojiti za sticanje poverenja i onda prodaja polako krene!
2022 09 19
Kod mene je situacija bila drugačija. Napravila sam profil pre skoro dve godine, i prve utiske sam stekla prodajom. Članice su bile iz mog mesta, tako da smo dogovorile lično preuzimanje. Slažem se da je najbrže dobiti utiske kupovinom, ali to nije neophodno (naročito ako niste pronašle ništa zanimljivo do sad), jer ćete pre ili kasnije nešto prodati. ❤️ Slikajte predmete na dnevnom svetlu. Meni se lično najviše dopadaju fotografije na parketu, jer su predmeti došli do izražaja.
2022 09 19
Moj prvi utisak je bio utisak prodaje a ne kupovine, znaci ne mislim da trebate prvo kupiti nesto da bi vam prodaja krenula, Stavite dobre tagove, ucestvujte na forumima, i sa snizenjem ne morate zuriti, kada neko vidi stvar koja ga zanima i koja ima razumnu cenu, javice se. Samo polako i nemojte odustajati. Srecno!
2022 09 19
Ja sam sve utiske na ovom profilu stekla iskljucivo prodajom. I nisu mi utisci doneli vise kupaca uopste. Malo sam zavirila na Vaš profil i vidim da su svi oglasi stari max nedelju dana. Mozda je jos uvek rano. Pored toga ponuda Vam je jos uvek mala, pa je mozda i do toga. Malo strpljenja i aktivnosti i krenuce. Srecno 🌸
2022 09 19
Moj savet je da pocnete da kupujete i poklanjate, ja sam prva skepticna kada vidim 0 utisaka, ni sama ne znam zasto🤦🏻‍♀️Naletela sam dosta puta na prevare, verovatno zbog toga. Srecnooo🌸💕
2022 09 21