Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Clanica trazila podatke - ne javlja da se predomislila

Pozdrav, ja samo da vas upozorim na clanicu Maki&Niki2 sa kojom je prepiska trajala nekoliko dana do momenta kada mi je zatrazila podatke za uplatu pre slanja (proverila sam utiske, nekoliko zena je zadovoljno saradnjom i nema negativnih) Clanica se javila zbog zutog kaputica i zatim se ipak odlucila za roze, trazila je dodatne fotografije i duzinu za oba predmeta sto sam joj uredno i dostavila nakon cega je trazila i podatke i naravno nestala. Ispravite me ali smatram da je ljudski i kulturno javiti se kada nakon toga dodje do predomisljanja. Naravno, redovno ulazi na sajt, sacekala sam nekoliko dana da mi javi bilo sta ali nista se ne desava. Ako ima jos ovakvih koje ispare, slobodno ih navedite ispod, nova sam ovde i bilo bi mi korisno! :)
pre 17 dana, 11:16
To se desava svakodnevno, slazem se da nije lepo i prijatno, ali nazalost morate biti spremne da i toga ima. U poslednje vreme se stalno otvaraju slicne teme, verujte da je svaka od nas barem jednom bila u istoj situaciji. Ako ste razmenile podatke, mislim da mozete ostaviti neutralnu ocenu sa obrazlozenjem (neka me neko ispravi ako nije dozvoljeno) 😊
pre 17 dana, 11:40
Ima ih koliko hoces takvih na ovom sajtu
pre 17 dana, 15:00
Kod mene jednom nedeljno se obavezno desi ovakav slucaj, znači baš često. Tako da sam pocela da brisem takve poruke cim se ne javi clanica vise od jednog dana. U početku sam se nervirala,sada mi je to postalo normalno. Ali zato rezervacije vise ne radim bez kapare. Pa ko voli nek izvoli.
pre 17 dana, 16:47
Ako vam je trazila podatke imate pravo da ostavite neutralnu ocenu. Posto su licni podaci osetljiva kategorija, ja bih za ovo i negativnu davala, mislim da Admini to moraju da promene. Sto se tice ostalog, duzina itd. svaki kupac ima pravo da se informise o predmetu (vi naravno ne morate da odgovorite) bez osecaja da mora da kupi samo zato sto pita za predmet. Imam utisak da ovde clanovi cim vide poruku odmah misle "To je to. Gotovo. Prodato." i pocinje da bude vrlo neprijatno kada se samo javis da se raspitas o predmetu, imas osecaj kao da moras i da kupis. To tako ne sme da bude. Rezervacije - radite iskljucivo na dobrovoljnoj bazi i koliko ste spremni da cekate da posle ne bi bilo otvaranja tema. Moj predlog je da prodate prvoj osobi koja se javi da uplacuje i da ne cekate nedelju, dve, tri jer od toga (uglavnom) ne bude nista osim teme.
pre 17 dana, 18:33
Ima nekorektnih kupaca ali ima i prodavaca.Ja sam lično posle razmene podataka,odustala od kupovine.Stvarno mi je bila namera.da.članici uplatim novac i da kupim njen predmet.Komunikacija nam je i pre razmene podataka bila
pre 17 dana, 22:11
Moj slučaj nema veze sa članicom koja je otvorila ovu temu.
pre 17 dana, 22:13
Meni se desila situacija,clanica kupuje ostavlja podatke ja joj dajem svoje,prepiske neka dva dana.Kada smo razmenile podatke nem uplte,a rekla da placa danas ili sutra...nisam je kontaktirala,racunam odustala idemo dalje..9 dana posle stize meni uplata,postnetom,razmisljam sta je ovo,mora da je neko pogresio....Kad ona se javlja,kaze uplatila sam....Htedoh da joj napisem sa u buduce,ne uplacuje tako kasno a da prethodno ne proveri da li je predmet i dalje dostupan,jer mogla sam da ga prodam u medjuvremenu i da bude neprijatna situacija ali i od te price sam odustala.
pre 16 dana, 05:47
postavite rok za uplatu, ako se ne ispoštuje jednostavno javite članici da nije uplatila na vreme i da računam da je odustala. Moja stavke o saradnji 📌 Ukoliko dobijete podatke za uplatu, a ne javite u roku od 24h, racunam da ste odustali.
pre 16 dana, 06:20
Nista novo! Jedna clanica je htela da kupi nesto od mene , u medjuvremenu se javila druga i ja sam rekla ukoliko prva odustane javicu.Prva se nije javljala tako da sam ja javila drugoj. 19 avgusta javljam da su slobodne pantalone ako je jos uvek zainteresovana, ona sva srecna kaze javlja mi cim joj bude plata. Treci septembar pisem joj da li ih sigurno uzima da znam, a ona mi odgovara da da naravno uzimam. I od tad ni traga ni glasa.Boze zar je stvarno tesko reci odustala sam i zdravo! I za ovo vozanje treba da se uvede negativna ocena!
pre 16 dana, 09:46
Danas sam imala bas neprijatnu situaciju. Na fb-u sam okacila jaknu, javile su se zainteresovane. Sa prvom smo se razmenile podatke, ja dala svoj broj racuna, ona adresu, broj moba. Ostalima sam pisala da je jakna prodata. Zena mi je rekla da u pola 2 krene na posao, usput ce uplatiti iznos (sva sreca da sam trazila uplatu unapred). U 3 sam htela da joj se javim, da li je uplatila, jer do sad svi su se odmah javili da su uplatili. Udjem u messenger, kada nema onog polja za unos teksta. Gledam joj profil, ne mogu da otvaram.. Ona me je blokirala. 😱 Pisem joj sms da li je odustala od kupovine? Da ne trosim vreme bezveze, mogu da prodajem jaknu nekoj drugoj. Odmah mi je odgovarila, izvini prodaj.... Nisam mogla da verujem. Ako ja ne trazim Uplatu vec posaljem paket pouzecem, ona 100% ne preuzme, placam duplu postarinu. Mislim da je ovo nedostatak osnovne kulture. Druga situacija isto na fb-u prosle nedelje, ja nenormalna posaljem termofor za bebe pouzecem kada kaze zena da je otisla do poste ali moj paket nema tamo, rekli su joj da su ga vratili nazad jer prethodnog dana nijr bila kuci. Kazem joj nema sanse da su vratili paket, jer ga vrate posle 20 dana, a ne 1,ali ok, sutra cu nazvati postu. Kaze meni sluzbenica da je paket kod njih😆 Javljam se zeni da je Paket tamo. Ona mi kaze i ja sam ih nazvala, meni je receno da ga nema😂😂😂 U medjuvremenu se predomislila, ali nikako da mi kaze istinu, vec pravi se luda i misli da sam glupa.... Ima svakakvih. Znaci nikad vise pouzecem.
pre 16 dana, 17:58
@Judith89 u da, na fejsbuku sam se i ja zaista sa maestralnim slučajevima susrela, tamo me ništa ne čudi 😂😂😂 javio mi se lik u 3 različita navrata da me pita za strukiranu žensku jaknu da li je muška. Jedna žena me pitala za trudničke farmerke XS veličine tražeći mi neke čudne mere, da bi mi rekla na kraju "nisam trudna nego debela, pa bi ih uzela zbog lastiša oko struka" 🤣🤣🤣 kako da joj objasnim da to tako ne funkcioniše... da su farmerke, iako trudničke - i dalje male veličine... 🤦‍♀️
pre 16 dana, 20:23
Ne znam, ja na fb imam ok saradnje. Ali da sam vidjala svasta, jesam. Ja ne funkcionisem bez uplate na racun nigde, tako da me ne zanimaju nikakve sladunjave ili tuzne price, jer jbg, tako je, kako je, da placam dupli ptt, ne pada mi na pamet. Npr, prica kako ne moze do poste/banke zbog deteta... Pa, sestro, kako ces otici ako ti kao meni kurir ne radi u reonu jer nema vremena za fizicka lica, pa moras do poste po paket, i to npr da se vijas dva dana za redom kao ja prosle nedelje? Sta, da mi se vrati sa duplim pttom? Vidjala sam razne skrinove, i vezane za rezz pa block, i lazi oko uplate, ocigledne fotosopirane uplatnice, neko je naseo, neko nije pa objavio da upozori... Bas svuda ima svacega.
pre 15 dana, 00:42
> SvetlanaRadic: > @Judith89 u da, na fejsbuku sam se i ja zaista sa maestralnim slučajevima susrela, tamo me ništa ne čudi 😂😂😂 javio mi se lik u 3 različita navrata da me pita za strukiranu žensku jaknu da li je muška. Jedna žena me pitala za trudničke farmerke XS veličine tražeći mi neke čudne mere, da bi mi rekla na kraju "nisam trudna nego debela, pa bi ih uzela zbog lastiša oko struka" 🤣🤣🤣 kako da joj objasnim da to tako ne funkcioniše... da su farmerke, iako trudničke - i dalje male veličine... 🤦‍♀️ H I T 😂
pre 15 dana, 06:48
> Mar1ja: > postavite rok za uplatu, ako se ne ispoštuje jednostavno javite članici da nije uplatila na vreme i da računam da je odustala. > Moja stavke o saradnji > 📌 Ukoliko dobijete podatke za uplatu, a ne javite u roku od 24h, racunam da ste odustali. Ovo je super ideja, nisam razmisljala o tome jer opet kazem nova sam pa tek ucim kako stvari funkcionisu ali stavicu ovo u opis na profilu, hvala!
pre 15 dana, 16:00
1 2 Sledeći