Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Nemogućnost da okačim oglas

Molim Vas da li neko može da mi pomogne/objasni zašto ne mogu da okačim ni jedan oglas? Sve parametre popunim kako treba i kada kliknem dugme Postavi sajt jednostavno ne reaguje. Pokušala sam i preko telefona i preko latopa ista stvar. Da li neko zna o cemu se radi?
2022 09 19
Mislim da je greska u sajtu. Desi se i da padne sajt. Meni isto tako bude, i uvek se postavi iz 2. ili 3. puta…
2022 09 19
Meni se ne ucitavaju fotografije 😩
2022 09 19
Ja sam danas pokušala bar 5 puta da postavim jedan te isti oglas i nista. Kad stignem do kraja i postavi oglas jednostavno ne reaguje uopšte.
2022 09 20
I ja imam isti problem
2022 09 20
Takodje devojke😩 Pokusala sam 7x i nista
2022 09 22
Pitanje:Da li smem ponovo da postavim oglas koji se nekim čudom obrisao a da ne budem kažnjena negativnom?Sve je bilo regularno.
2022 09 22
> gigabyte: > Pitanje:Da li smem ponovo da postavim oglas koji se nekim čudom obrisao a da ne budem kažnjena negativnom?Sve je bilo regularno. Desilo se da dva puta po 2 objave da objavim bez bar koda (kozmetika) jer nisam znala da je zabranjeno..Oba puta samo izbrisano,nikad nisam dobila negativnu za to. Proverite jos jednom da nije nesto van pravila sajta,mozda se iskrala greska..ili pitajte neku clanicu da baci pogled cim objavite,ali negativan necete dobiti sigurno. 😊
2022 09 22
A sto se tice teme..meni ne radi upload preko mobilnog,ali preko laptopa poprilicno brzo.. pritom je isti ruter u pitanju,tako da nije do interneta..pokusajte preko racunara ko ima uslova. 😀
2022 09 22
> Masha.s_closet: > Molim Vas da li neko može da mi pomogne/objasni zašto ne mogu da okačim ni jedan oglas? Sve parametre popunim kako treba i kada kliknem dugme Postavi sajt jednostavno ne reaguje. Pokušala sam i preko telefona i preko latopa ista stvar. Da li neko zna o cemu se radi? Proverite da li ste možda prekoračili broj dozvoljenih tagova (ne sme da ih bude preko 5), takođe da li ste naveli sve neophodne podatke (veličinu pre svega), onda da li su vam možda slike prevelike? Slike sa iphone-a koje su i po 5, 6 MB sajt nekad ne može da učita, zbog toga kada ih odaberete smanjite rezoluciju, kliknite na Large recimo. Nadam se da sam makar nešto pomogla i da ćete uspeti da okačite 🤗
2022 09 23
Ja sam uspela da postavim nekoliko preko kompa, tako sto sam iskljucila Ad Blocker. Nisam sigurna da li je samo to u pitanju, ali probajte.
2022 09 24
Ista prica i kod mene.. Evo pokušah da ubacim artikal..sve lepo odradim,popunim sta gde treba i na kraju ne reaguje, nece da ubaci 😔
2022 10 01
Ja sad pokusavam i slike se uopste ne ucitavaju. Posle 100 god resim da ubacim nesto novo i eto nemogucnosti za to😵‍💫😵‍💫😵‍💫
2022 10 06
I ja vec tri dana pokušavam da postavim oglas. Popunim potrebna polja ,ali i dalje ne ide. Ne znam sta da radim. Kupovala sam nedavno preko sajta ,ali sam nova u postavljanju proizvoda.
2022 10 30