Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nepostovanje dogovora

Ukoliko ste se već dogovorile da ide kao CC, onda nema izgovora za prodavca sem 1 slučaja: dešava se da u Pošti nemaju CC brojeva. To nije konstantno ali s vremena na vreme neka pošta ostane bez CC brojeva i onda nije moguće tako slanje. Poslala sam do sad veliki broj CC paketa i to mi se desilo samo 1x.
2022 09 28
Negde ne mora da bude upakovano u kutiju,npr u obližnjoj pošti primaju i u običnim kesama. To isključivo zavisi od radnika poste,zato je najbolje da svako proveri u pošti iz koje šalje,ne živimo svi u istim mestima. Ali niko ne može da vas odbije za slanje CC paketa ukoliko se dobro informišite kako se šalje,kao korisnici imamo pravo na ovu uslugu,samo što zaposleni još uvek nisu stekli praksu ovakvog načina slanja pa ga izbegavaju.
2022 09 28
Stiglo mi je vec nekoliko cc paketa.Ni jedan nije bio u kutiji ali su svi bili cvrsti i umatani onam debelom trakom,providnom ili braon.Znaci ubaceni u kesu i jako obmotani trakom tako da je paket cvrst.
2022 09 28
Ja sam primila pošiljku kao cc paket, platila baš malu poštarinu za otkup od 6500 u običnoj kesi, pošiljka je bila iz Prokuplja.
2022 09 28
Može i mala kutija i velika, bilo kakva, nego ih mrzi da nose u postu. Negde primaju i u kesi. Ja uvek ponudim da poštarina bude manja, kao preporučeno ili običan paket. Ako hoćeš da nešto prodaš, možeš malo da se potrudiš, ionako je sh radnji na sve strane, prodaja na sajtovima je slaba, pa treba da izadjes kupcu u susret. Za jeftinije manje predmete sigurno neću plaćati post ekspres- koliko je i predmet. Po meni je bezobrazluk, ako je dogovor bio drugačiji, dobili su pare i može im se.
2022 09 28
Takodje se i meni to desava. Zamolim u toku konverzacije 3x da mi prodavac posalje paket kao CC. Platim iznos unapred i onda mi oni pored dogovora posalju posiljku kao PE... Cesto mi postarina bude veca od samog predmeta. To zaista nije u redu. Meni ako se desi da neće da prime paket kao CC obavestim kupca.
2022 09 28
1 2