Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

NAUCITE DA KAZETE HVALAAAAA

Ne oglasavam se na forumu ali bahatost i bezobrazluk postaje vec iritirajuc...Ajmo malo kulture ...odnosi se na zene ...devojke...babe ne zanimame koje ste godiste i sta ste .. Ovamo se zalite nece niko da salje snimke ...slike ...mere ...GDE JE HVALA nestalo ...hvala na trudu ...izvinite ne odgovara ..nemam para ali volim malo da se segacim sa ljudima koji uljudno odgovore i slikaju vam i snimaju ...kome je dosadno i ko bleji pored kompa 24h ...bleji i dalje neko ovde ima druga posla osim bleje...
2022 10 02
Slažem se sa svim što si rekla, od reči do reči. I palo mi je na pamet da napišem tipa "ostavi mere i sve detalje u samom oglasu, da ne bi pitali", pa se setim da ima ljudi koji ni to ne gledaju. Jave mi se tako da pitaju za dužinu nečega, a apsolutno sve mi je izmereno i piše ispod oglasa. Zamisli zanima te neka stvar, a nisi ni opis pogledao. Da zaključimo da su neki ljudi ovde samo radi sprdnje ili stvarno ne gledaju šta kupuju... ne znam.
2022 10 02
> Irinacvetkovic: > Slažem se sa svim što si rekla, od reči do reči. I palo mi je na pamet da napišem tipa "ostavi mere i sve detalje u samom oglasu, da ne bi pitali", pa se setim da ima ljudi koji ni to ne gledaju. Jave mi se tako da pitaju za dužinu nečega, a apsolutno sve mi je izmereno i piše ispod oglasa. Zamisli zanima te neka stvar, a nisi ni opis pogledao. Da zaključimo da su neki ljudi ovde samo radi sprdnje ili stvarno ne gledaju šta kupuju... ne znam. Ja zaista nemam problem sa slanjem snimaka i ostalo ali brate slatki bezobrazne su katastrofa ..ja imam decu ne visim ovde 24h ..imam drugi hobi osim ovoga ...ma ovo je samo jedan od bezobrazluka ...a opis i ne citaju to im ne pada na pamet najlakse je ispitivati koliko sta kako ...lepo napisem nema ostecenja kao novo i stigne mi pitanje JEL IMA OSTECENJA ili NADAM SE DA JE TAKO KAKO STE NAPISALI ...ma idi vise ...
2022 10 02
> ninanica: >lepo napisem nema ostecenja kao novo i stigne mi pitanje JEL IMA OSTECENJA ili NADAM SE DA JE TAKO KAKO STE NAPISALI ...ma idi vise ... HAHAHAHAHA e te su mi najjace, ako je neko hteo da ih prevari uradice to svakako, ne znam zasto misle da ce ovakve poruke prevaranta da uplase 😂
2022 10 02
Slažem se devojke 😁. JEDNO HVALAAAAA ništa ne košta a puno znači.
2022 10 02
> SvetlanaRadic: > > ninanica: > >lepo napisem nema ostecenja kao novo i stigne mi pitanje JEL IMA OSTECENJA ili NADAM SE DA JE TAKO KAKO STE NAPISALI ...ma idi vise ... > HAHAHAHAHA e te su mi najjace, ako je neko hteo da ih prevari uradice to svakako, ne znam zasto misle da ce ovakve poruke prevaranta da uplase 😂 Nemam pojima ali iritantno jako kad mi kaze nadam se da je sve tako kako pise ...jos nikog nisam prevarila niti imam nameru jbg....valda polaze od sebe cim mi postavljaju takva pitanja
2022 10 02
Jasno sve, no comment
2022 10 02
Hajde što traže mere, pa nestanu, ali što traže račun za uplatu, pa nestanu, to mi je skroz bezobrazno. Čekate uplatu, pripremili ste predmet za slanje i nikom nista. Još ako ste pretražili pola stana da ga nađete, super 😅
2022 10 02
> jacaikaja: > Hajde što traže mere, pa nestanu, ali što traže račun za uplatu, pa nestanu, to mi je skroz bezobrazno. Čekate uplatu, pripremili ste predmet za slanje i nikom nista. Još ako ste pretražili pola stana da ga nađete, super 😅 HA HAAA to sam zaboravila nije mi bitno sto nece da uplati nemora ..ja se vodim ovom ..svaka roba ima svog kupca tako da se tu ne uzbudjujem jedino to dok nadjem gde sam ostavila pa sve sto ide uz to pa opet to vrati na mesto i tako u krug..
2022 10 02
Ja malopre merila jednoj dva para farmerki, te izmeri jos ovo, izmeri jos ovo, te ispod slica meri, te butinu, te list, 😂 40min sam protracila, nije problem da joj ne odgovara kaze veliko, malo, a ona ce meni na sve to "Ali ja ni po merama ne mogu da procenim da li mi odgovaraju" 😳😳😳😳😳😳 Ok.....
2022 10 02
Kad vec naleteh. Da i ja kazem koju. Jeste se i meni desavalo tako koji put ali ovde nije nista naspram onih na fejsbuku. Da im nacrtas ne bi videli. Kad nema nista onda se zale sto ne pise a kad im napises onda ne citaju. A sto neki imaju obraza traziti za manju cenu,spustis ionako i opet puno. Ali zato se kupuje kod onih u lajvu,koji imaju paprene cene to za nekoliko hiljada a ovamo im i 400 500din puno. A to da ne pricam,mere,snimci i onda ni odgovora. Imala sam i neke koji napisu uzece i nestanu. Svakakvih ima,nekad kad pomislis da te nista ne moze iznenaditi uvek se iznenadis izleti nesto. Dosta ima i bezobraznih,nepismenih,glupih kad moram reci.
2022 10 02
@SuzanaTojagic sve od reci do reci! Fejsbuk je stvarno ruski rulet sa kupcima :')
2022 10 02
Izludjuje me to 🤯 Skoro mi clanica trazi dimenzije ski odela, “ ozbiljan kupac “ Odem do stana, jer mi zimske stvari stoje u drugom stanu, izvadim glomazno ski odelo, sve islikam, napisem itd. , posaljem… ne dobijem ni hvala. Strasno, jako nekulturno.
2022 10 09