Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Platila sam haljinu koja nikada nije stigla

Meni se desila situacija da sam uplatila zeni novac, i sutra dan mi je rekla da je poslala, prolazili su dani paket nije stizao, posle 5 dana joj pustim poruku da mi da px jer posiljke nema, govori mi da ce proveri i naravno nista, prodje jos 2 dana ponovo ista prica, nakon nekoliko dana poslje mi px, proverim vidim stvarno je poslala taj dan, medjutim na sajtu ne pise gde je posiljka, nju apsolutno nije interesovalo da bilo sta proverava, otisla sam na kraju sa tim brojem u postu, zvali jednu postu, drugu, trecu, petu (na Novom Bg), i na kraju je nasli gde je. Vise sigurno sa zenom necu saradjivati, jer je njoj novac legao uredno na vreme i od tad je zabole dal sam dobila paket gde je sta je. Pri tom sam bzv platila lezarine jer gospodja nije smogla snage 10 dana da posalje px
2022 10 04
@Kosticka980000...Zasto ste Vi platili lezarinu,kada Vama nisu doneli paket na vreme,tj zagubili negde.
2022 10 04
Bila sam do pošte opet danas i danas je bio poslednji dan pre nego što bi se paket vratio nazad pošiljaocu i oni su mi paket danas dali?! Dva puta sam bila pre ovoga i rekli su mi da paketa nema a poruku nikada nisam dobila o tome da je ovaj paket stigao. Strašno. Žao mi je što sam sumnjala u članicu (imala sam osnova) ipak nije njena krivica nego neozbiljnost naše pošte. Eto da vide i ostale članice na mom primeru da se i ovo zaista može desiti. :(
2022 10 04
> Kosticka9800000: > Meni se desila situacija da sam uplatila zeni novac, i sutra dan mi je rekla da je poslala, prolazili su dani paket nije stizao, posle 5 dana joj pustim poruku da mi da px jer posiljke nema, govori mi da ce proveri i naravno nista, prodje jos 2 dana ponovo ista prica, nakon nekoliko dana poslje mi px, proverim vidim stvarno je poslala taj dan, medjutim na sajtu ne pise gde je posiljka, nju apsolutno nije interesovalo da bilo sta proverava, otisla sam na kraju sa tim brojem u postu, zvali jednu postu, drugu, trecu, petu (na Novom Bg), i na kraju je nasli gde je. > Vise sigurno sa zenom necu saradjivati, jer je njoj novac legao uredno na vreme i od tad je zabole dal sam dobila paket gde je sta je. Pri tom sam bzv platila lezarine jer gospodja nije smogla snage 10 dana da posalje px I ja sam danas platila ležarinu od 20 dana za ovaj paket. Strašno!
2022 10 04
Jel to oni namerno to rade kako bi izvukli jos malo para za lezarinu?
2022 10 04
> Esprit21: > Jel to oni namerno to rade kako bi izvukli jos malo para za lezarinu? Meni tako deluje isto
2022 10 04
> lilali: > > Esprit21: > > Jel to oni namerno to rade kako bi izvukli jos malo para za lezarinu? > Meni tako deluje isto A meni nije jasno kako mogu da traze pare za lezarinu ako nisu dosravili paket ili obavestili putem poruke,a posebno ako se ide vise puta a paketa nema?Na osnovu cega uzimaju lezarinu?
2022 10 04
Opet istu situaciju imam. Znaci ovde posta zakazuje i ovo se izgleda stvarno namerno radi. Od devojke kod koje kupujem vec par puta mi je poslat paket a opet nisam dobila nikakvo obavestenje a ona mi uredno slikala potvrdu i pise da je paket u posti mojoj vec par dana. Znaci nikakva poruka, poziv. NISTA! + kada sam danas bila po ovaj dali su mi sve sto ima na moje ime a taj nisu. Bezobrazluk!
2022 10 04
Pisite im reklamaciju na sajtu. Ja bih im svaki dan pisala dok ne vrate novac za lezarinu
2022 10 04
> oneblackcat: > Opet istu situaciju imam. > Znaci ovde posta zakazuje i ovo se izgleda stvarno namerno radi. Od devojke kod koje kupujem vec par puta mi je poslat paket a opet nisam dobila nikakvo obavestenje a ona mi uredno slikala potvrdu i pise da je paket u posti mojoj vec par dana. Znaci nikakva poruka, poziv. NISTA! > + kada sam danas bila po ovaj dali su mi sve sto ima na moje ime a taj nisu. Bezobrazluk! Pa ne mogu da vam ne daju paket ako imate broj za njega(broj paketa) i datum kad je poslat . Ne idete dok vam ne daju i gotovo.
2022 10 04
Bezobrazluk na sve strane. Dok neko dobija istu platu i radi odgovorno svoj posao, nekoga bas zabole da se iscima minut na poslu u vezi posla. Što se tiče paketa, naravno da cu ići u postu da proverim o čemu se radi, ako kupcu nije stigao na vreme
2022 10 04
Kod mene u bloku 63 na Nbg Ne dostavljaju na kucnu adresu, vec 9 meseci kako kupujem /prodajem aktivno ni jednom nije doneo, i nikad paket ne mogu da podignem taj dan u posti kad Stigne nego sutra dan,jer paket bude kod kurira(ne vidim poentu) pa ga on vrati u drugu postu pa tek onda ga vracaju u moju postu kod mene u kraju. Svakodnevno ljudi pisu neke zalbe jer cujem kad sam na salteru. Ali od toga nema nista, klasika. Meni licno poruka nikad ne stigne''posiljku mozete ocekivati u toku dana' ' nego tek sutra dan posiljku mozete podici u posti. Cekam u redu da podignem paket, a postarina skocila u nebesa.
2022 10 04
1 2