Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Odustajanje posle par dana...

> TatCat: > Uobicajeno ovde. I navikla i nisam. Juce je devojka uzela broj racuna, danas uplacuje. Vec sam imala osecaj da nece pa nisam vukla za sobom, nisam cak oznacila kao rezervisano, bas sam stekla osecaj za neozbiljne. Danas se javila da ne moze (bar se javila). Ne ostavljam neutralnu, cemu, da im povecam broj utisaka? E a baš to nema smisla. Neutralna se gomila u pozitivne?! Znači ako nekog ne mrzi da lista pozitivne neće videti ni neutralnu
2022 10 06
Jos jedan slucaj u nizu. Rezervisala, dopisujemo se ona napise: Molim te nemoj da prodas drugom, parice ti stizu prekosutra. Ja: Nista ne brini ja ja odrzim rec :) Ona: Super, divno, takve ljude volim Nema je vise ,:)
2022 10 07
Više sam puta kupila prethodno rezervisan ili "prodat" predmet i to nisu male pare u pitanju. Ali nikad nisam čekala duže od 2 dana na odgovor. Tako da moj je savet dok vam pare ne legnu na račun ne računajte da je prodato. Rezervacije ne duže od 2 dana , ako želi na duže, može ali uz prethodnu uplatu avansa. I kod jedne devojke sam videla u opisu što mi je isto ok - Ako uplata ne legne nakon 24 sata ili po dogovoru predmet se prodaje sledećem zainteresovanom . Takodje prilikom postavljanja predmeta, odradite sve moguće mere predmeta i napravite dodatne fotografije i snimak (sacuvajte u telefonu, kompjuteru) i onda kad neko traži dodatne slike samo saljete..
2022 10 11
1 2