Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ceo profil Zara sa etiketom??

Naletela sam na neke profile, da ne imenujem, koji imaju iskljucivo oglase sa novom garderobom sa etiketom, i to uglavnom jedan isti brend. Nije to par komada pa da kazemo kupili i ne nosi im se. To su desetine, ako ne i stotine novih atraktivnih Zarinih predmeta, takodje fotkanih kao na nekom profi sajtu za prodaju odece. Da se pravimo ludi i kazemo da su neki prosto nezasiti i kupuju dzakove skupih stvari oko kojih se predmisle dok stignu kuci? Iskreno, mirise na komercijalnu prodaju. Gde nabavljaju robu ne znam, ali na licnu odecu ne lici. To su ljudi koji i svakodnevno imaju saradnje, vidi se da znaju sta rade. Pravi pravcati online butici.
2022 10 09
hitac u vis. https://mojekrpice.rs/forum/t/591739/ukinite-kvazi-zabranu-komercijalne-prodaje
2022 10 09
Da ali svi kupujemo od jednog takvog profila jedino sto doticni nema samo iskljucivo zaru ja ne znam kako admini da blokiraju profile sa kojih i sami kupuju
2022 10 09
Pre par meseci je Admin negde napisao kako ce komercijalna prodaja biti dozvoljena pod odredjenim uslovima. To je bilo kada su se clanice opravdano bunile zato sto su neki selektivno banovani, a nekima se dozvoljava komercijalna prodaja.
2022 10 09
I, jesu li ikad objavljeni ti odredjeni uslovi? Cisto da znamo zasto ovi opstaju ;)
2022 10 10
> TatCat: > I, jesu li ikad objavljeni ti odredjeni uslovi? Cisto da znamo zasto ovi opstaju ;) Nisu ali kao sad imaju opravdanje Tj niko nikog ni ne pita -A i gde da pitamo i koga.? Ja mislim da za neke to nikad nece vaziti i to je to
2022 10 10
Da. Odredjeni uslovi su da se bude npr. ta sa Zarinim oblekicama :s Nisam zainteresovana za komercijalnu prodaju, samo mi smetaju dupli arsini.
2022 10 10
Zara cesto izbacuje special prices, uvece kad izbaci ponudu, ujutru vec nema na sajtu da se poruci, takodje da ne pricamo o tome da je u Zari sve veca guzva kada se poseti. Devojke bukvalno svaku stvar slikaju na vesalici (Verovatno potencijalnim kupcima salju) Da ne pricamo o tome, kada u kabinu ponesu po 10komada i snimaju videe ( ili ti blogove pod nazivom “sta je to novo u Zari” kao da niko nije dovoljno pametan da udje na sajt pogleda, i poruci (ako samo stigne da poruci) posto special prices, ako je nesto dobro ode briznom svetlosti… Ova situacija se kontatno desava, konkretno od korone. Ocigledno je da kupuju sve sto je snizeno i onda preprodaju i zato je toliko preplavljen sajt
2022 10 10
> Moderna11: > Zara cesto izbacuje special prices, uvece kad izbaci ponudu, ujutru vec nema na sajtu da se poruci, takodje da ne pricamo o tome da je u Zari sve veca guzva kada se poseti. Devojke bukvalno svaku stvar slikaju na vesalici (Verovatno potencijalnim kupcima salju) Da ne pricamo o tome, kada u kabinu ponesu po 10komada i snimaju videe ( ili ti blogove pod nazivom “sta je to novo u Zari” kao da niko nije dovoljno pametan da udje na sajt pogleda, i poruci (ako samo stigne da poruci) posto special prices, ako je nesto dobro ode briznom svetlosti… Ova situacija se kontatno desava, konkretno od korone. Ocigledno je da kupuju sve sto je snizeno i onda preprodaju i zato je toliko preplavljen sajt Ja cesto vidjam stvari iz nove kolekcije, znaci nisu special prices, nove sa etiketom kako se prodaju uglavnom snizene za 2000-3000 rsd
2022 10 11
https://mojekrpice.rs/cveticbg-14778
2022 10 11
I znate šta? U Nišu i nema Zare. Članica nišlijka.
2022 10 11
Odgovor je obično na forumu da članice poručuju sve kad je sniženje sebi, probaju pa ako ne odgovara ide dalje. Ja se iskreno divim ženama koje potroše desetine hiljada dinara na 'možda odgovara" plus rizik da ću da prodam bez da ostanem u minusu. Za mene to samo odeća i tek po koji komad Zare opravdava cenu. Gore pomenut profil izgleda naručuje sve od XS do XL, možda porodično pa ako nikome ne odgovara prodaje dalje. 🤔🤔🤔 Mašala.
2022 10 12
> monstera: > I znate šta? U Nišu i nema Zare. Članica nišlijka. online porucuje
2022 10 12
Mene zanima kako je moguce da neko ima ovoliko stvari sa etiketom i navodno joj nista ne odgovara, pa prodaje.. https://mojekrpice.rs/omerka-296284
2022 10 12
Eeeee... Svojevremeno mi se obratila adminka zbog dvadesetak pari polovne obuce u istom broju(gle cuda, neko prodaje svoj visak obuce). Pa sam poslala fotku koliko zaista obuce imam... Fotku iz stana, sa polica... Mislim, meni ne smeta da neko radi komercijalu novog ili polovnog, ali vredja inteligenciju da se neko privatan markira kao komercijalan. Pritom, skoro ni jedan komercijalni nalog ne placa posebne promocije sajta npr VIP i slicno. Ja to placam zbog preglednosti naloga.
2022 10 14
1 2