Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je fer cena?

> MilkaCanic: > > jelena2606: > > Koji je smisao/fora ovih zvucnih knjiga?Nisam to nikada kupovala detetu.Ne podbadam,nego ne znam u cemu je stvar,zasto su popularne i trazene? > Fora je u tome što kada se ova figura stavi na zvučnik, počinje priča koja odgovara figuri. Uz broj 2 se dobija i mem.kartica sa svih 99 priča, samo je prvi broj bio promo 99din a svi ostali biće 999 😀 Znaci sustina je da roditelj ne cita ili neko,nego se to stavi i ide prica?
2022 10 19
> jelena2606: > > MilkaCanic: > > > jelena2606: > > > Koji je smisao/fora ovih zvucnih knjiga?Nisam to nikada kupovala detetu.Ne podbadam,nego ne znam u cemu je stvar,zasto su popularne i trazene? > > Fora je u tome što kada se ova figura stavi na zvučnik, počinje priča koja odgovara figuri. Uz broj 2 se dobija i mem.kartica sa svih 99 priča, samo je prvi broj bio promo 99din a svi ostali biće 999 😀 > Znaci sustina je da roditelj ne cita ili neko,nego se to stavi i ide prica? Ako je tako, onda ne bih uzela ni za 99 dinara.
2022 10 19
ove knjige se na humantiranim licitacijama prodaju za par hiljada dinara, ali ovo je baš bezobrazluk.... lepo je osmišljeno i nije sustina da roditelj ne čita nego je interaktivna knjiga zvuk je baš dobar i čist na zvučniku, vrede zaista kao i svaka knjiga koja se kupi....
2022 10 19
> jelena2606: > > MilkaCanic: > > > jelena2606: > > > Koji je smisao/fora ovih zvucnih knjiga?Nisam to nikada kupovala detetu.Ne podbadam,nego ne znam u cemu je stvar,zasto su popularne i trazene? > > Fora je u tome što kada se ova figura stavi na zvučnik, počinje priča koja odgovara figuri. Uz broj 2 se dobija i mem.kartica sa svih 99 priča, samo je prvi broj bio promo 99din a svi ostali biće 999 😀 > Znaci sustina je da roditelj ne cita ili neko,nego se to stavi i ide prica? Da, ali može i roditelj da pročita, kako kome više odgovara 😀 simpatično je, ako nema ko detetu da pročita, samo stavlja figure i sluša priče
2022 10 19
1 2