Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Razočarenje i napuštanje sajta…

Devojke meni je zaista zao ali evo posle nekoliko godina sam odlucila da napustim ovaj sajt jer zadnjih mesec dana su mi se desile takve situacija da sam ja toliko razočarana, izgubila sam veru u bilo šta na ovom svetu a kamoli na ovom sajtu koji je nekada bio raj za prodaju. Imala sam toliko lepe saradnje , upoznala sam divne devojke i to je jedina lepa stvar svega. Ja mislim da devojke sa kojima sam saradjivala kogu da potvrde koliko sam izlazila u susret maksimalno uvek i radila sve da obe strane budu zadovoljne. Jedina negativna je zaslužena kada nisam poznavala pravila prodaje licitacije i nažalost nisam želela da prodam patike od 10hiljada za 100 din i snosim odgovornost te negativne ocene. Nikada nisam imala lošu saradnju, nikada. Dosla sam u situaciju da me devojke ispale za pakete ispred poste dok šaljem, da mi daju sve podatke i ja obrišem oglas, odbijem druge članice i ostanem sa svojim predmetom u rukama koji se nikada više ne proda. Ostavicu u nastavku zadnju KATASTROFALNU saradnju posle koje sam odlucila da napustim ovaj sajt… ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4e8741494d8a18c01df36b350414971b.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/fb3852b72e90a52b39ab896cc95bd3a3.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/678834fe928c62742d541540c998b888.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b8fab94aa2995b3b53b752a53393ff45.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/48c05f5d089233bd6429f87d86e274d3.jpg)
2022 10 31
Gospođa me je zvala ne znam koliko puta dok sam bila na poslu i slala sms poruke , a istovremeno pisala na santu. Sve j 10 min uz napadanje kako sam ja prevarant .. dok pošiljka čami 5 dana u posti a gospođa ni da se udostoji da podigne istu..
2022 10 31
Sajt ima tolikoooo rupa i bagova da ne pominjem strara i nova pravila i sta sve ne... Pa ako vas to nije nateralo da odete..zasto bi jedna ili 5 losih saradnji? Mislim-losih i neodgovornih itd ljudi ima i ovako mimo sajta i interneta pa to nije razlog da nesto u potpunosti ostavite jer procentualno je vise dobrog-po ovom sto se i sami rekli a ne iz ( mog) iskustva
2022 10 31
Ima svakakvih ljudi na sajtu i mimo sajta. Ne primam suviše lično razne trivijalne komentare nepoznatih osoba, a šta god da prodam, ok mi je, nemam velika očekivanja u vezi prodaje/zarade na sajtu i ne očekujem sklapanje prijateljstva putem kupoprodaje, tako da ne planiram da napustim sajt zbog no name osoba u svom životu. Svakako i kupujem ovde. I da ne prodajem, pratila bih ponudu odredjenih artikala kao potencijalni kupac. Imam raznorazna dobra i loša iskustva, trudim se da procenim kupca u smislu je li problematična osoba, pa nudim dodatne slike, merenja i tražim lično preuzimanje ako je u istom gradu
2022 10 31
razumem i pritisak kada vas neko zove i salje poruke konstantno,to vec pocinje da vas uznemirava.. meni se desilo bas pre nedelju dana,doduse ne na ovom sajtu,da je devojka slala poruke za paletu od 400din i zvala me pa recimo 20ak puta ujutru kada sam spavala,a onda kako bih otvorila neku društvenu mrezu,nasla njenu poruku. to me je toliko uznemirilo da sam joj rekla da odbijam saradnju i onda sam ugasila nalog i na kraju posle nekih 2,3 dana sam NA TELEGRAMU nasla poruku od nje. tacno znam kako je,ali to sve prodje verujte. samo iskulirajte par dana,stavite u opis profila i kad se lepo odmorite,onda se vratite..
2022 10 31
Vise puta sam imala prezasicenje od sajta.Sto od glupih/neprijatnih komunikacija,sto od neprijatnih saradnji.Jednom mi je toliko doslo preko glave da mesec dana nisam usla na sajt,a posle sam po dan dva kulirala poruke kupaca.Nije mi se uopste komuniciralo i ako sam naravno voljna da prodam stvar,Jednostavno sam pogubila zivce. Medjutim sa druge strane,sajt ima mnogo vise pozitivnih stvari.Prodajem visak,od toga kupujem druge krpice i tako u krug i ne krnjim kucni budzet preterano.Kupila sam odlicne krpice po niskim cenama. Takodje na ovom sajtu ima dosta izvora informacija,koje dobro dodju.Clanica koje se razumeju u nesto ili imaju iskustva.Neretko se ili konsultujem sa nekom clanicom oko necega ili pitam nesto sto ne znam,i dobijem prave informacije. U svakom trenutku mozete da iskulirate neko vreme van sajta,ne morate nuzno da ga napustate
2022 10 31
Ne vidim sa slika sta je bilo zasto sto su umanjene, ali sta god da se desilo jedna osoba nije razlog da napustate sajt. Ne primajte nista licno, svi imamo lepa i manje lepa iskustva, ali to nije razlog da se sajt napusti jer se ovde niko licno ne poznaje.
2022 10 31
Hvala devojke na podrsci. Malo sam se i ja smirila od sinoc, tako da cu iskulirati malo i nastaviti. Nazalost placam studentski kredit od ovog sajta tako da nazalost ne mogu da odustanem koliko god bila besna. Sinoc sam iskreno imala zelju da sve pobrisem i nikad vise nista ne prodam onda sam usla u forum i videla vas eporuke i malo se iskulirala. Sve devojke su u pravu , hvala vam jos jednom zaista!
2022 11 01
Nema potrebe da napuštate sajt, ništa strašno, ne sekirajte se🤗🙃Bilo je i biće svakakvih saradnji što je normalno😊
2022 11 01
> Marijana96kg: > Hvala devojke na podrsci. Malo sam se i ja smirila od sinoc, tako da cu iskulirati malo i nastaviti. Nazalost placam studentski kredit od ovog sajta tako da nazalost ne mogu da odustanem koliko god bila besna. Sinoc sam iskreno imala zelju da sve pobrisem i nikad vise nista ne prodam onda sam usla u forum i videla vas eporuke i malo se iskulirala. Sve devojke su u pravu , hvala vam jos jednom zaista! Današnji studenti su baš siromašni, kupuju garderobu za 10.000 dinara (po komadu) da je prošetaju po sobi, pa je posle prodaju da plate studentski kredit. Smehotres.
2022 11 01
> korenmilica: > > Marijana96kg: > > Hvala devojke na podrsci. Malo sam se i ja smirila od sinoc, tako da cu iskulirati malo i nastaviti. Nazalost placam studentski kredit od ovog sajta tako da nazalost ne mogu da odustanem koliko god bila besna. Sinoc sam iskreno imala zelju da sve pobrisem i nikad vise nista ne prodam onda sam usla u forum i videla vas eporuke i malo se iskulirala. Sve devojke su u pravu , hvala vam jos jednom zaista! > Današnji studenti su baš siromašni, kupuju garderobu za 10.000 dinara (po komadu) da je prošetaju po sobi, pa je posle prodaju da plate studentski kredit. Smehotres. ,:)
2022 11 01
> korenmilica: > > Marijana96kg: > > Hvala devojke na podrsci. Malo sam se i ja smirila od sinoc, tako da cu iskulirati malo i nastaviti. Nazalost placam studentski kredit od ovog sajta tako da nazalost ne mogu da odustanem koliko god bila besna. Sinoc sam iskreno imala zelju da sve pobrisem i nikad vise nista ne prodam onda sam usla u forum i videla vas eporuke i malo se iskulirala. Sve devojke su u pravu , hvala vam jos jednom zaista! > Današnji studenti su baš siromašni, kupuju garderobu za 10.000 dinara (po komadu) da je prošetaju po sobi, pa je posle prodaju da plate studentski kredit. Smehotres. 😂 Nije ni studiranje kao sto je bilo.
2022 11 02
Vidim da vise ima ovakvih devojaka kao sto je korenmilica. Profil ne vodim samo ja i na njemu nisu samo poje stvari, ali zasto bi to nekome palo na pamet,zar ne? Ostacu pri tome da postoje i dobre devojke kao sto su ove iznad koje su dale podrsku i devojke svaka cast! Trudite se da isplivate u moru svega ovoga sto se desava. A vise hvala ovim devojkama poput korenmilice jer da nije vas ne bih imala jos vise zelje da isteram ovo sto sam krenula.
2022 11 04
Hvala jos jednom devojkama Ejndzi, jelena2606,Amanojlovic i ostalima, divne ste! I zelim vam uspeh u prodaji i sajtu. <3
2022 11 04
Nema potrebe da se pravdate bilo kome, i da su sve vaše stvari, ne vidim u čemu je problem. Niste dužni nikome da polažete račune i nema potrebe da se diskutuje o tome koliko vam je "dubok novčanik", jer ulaženje u isto je krajnje degutantno i nekukturno. Ja vam želim svu sreću 🍀
2022 11 04
1 2 3