Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Kako "probiti" novu prodavnicu?

Licno sam imala profil na ovom sajtu pre puno godina, i tada je sve nekako islo lakse i brze. Napravila sam ovu stranicu u ime nas par koje prodajom stvari skupljamo novac za napustene zivotinje, medjutim, vidim da predmeti nemaju ni upita, ni zainteresovanosti. Od svega jednog upita - zavrsilo se "seenovanjem". Da li, sem placenih reklama, postoji neki nacin da se nova "prodavnica probije" u vreme kad je sve vise prevaranata?
2022 11 03
Pa vidim da ste dobili utisak na koji niste uzvratili,pa za pocetak bi dobro bilo da ih uzvracate inace vam ih ljudi nece ostavljati... Poklonima i licnim preuzimanjem najlakše dolazite do utisaka,a mozete i kupovati..ni jedan pocetak nije lak,al posle 10 sve lakse ide 😀
2022 11 04
> Ejndzi: > Pa vidim da ste dobili utisak na koji niste uzvratili,pa za pocetak bi dobro bilo da ih uzvracate inace vam ih ljudi nece ostavljati... > Poklonima i licnim preuzimanjem najlakše dolazite do utisaka,a mozete i kupovati..ni jedan pocetak nije lak,al posle 10 sve lakse ide 😀 Utisak na stranici nisam ni primetila, jer se nisam logovala od jutros, hvala na tome. :) Hvala i za savet za poklone. Nadam se da ce nam dobro ici. :)
2022 11 04