Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Preporuka hitnooo za outfit

Zanima me misljenje sta bi vi iskombinovali na ovu boju sandala od komada odece suknje , haljine kao donji deloviiii a gore majice bluze bilo sta semm kosulja... koje bojee , modele , mnogo mi je tesko da nadjem kombinaciju jako je nezahvalna bojaaa 😩 ako mi mozete predloziti neke ideje bila bih zahvalna ❤️ ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e5a9859e869892bab1a1ba10b408e0d3.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f81d1475979136d8b7cbac3b58053c6d.jpg)
2022 11 08
Mislim da bi bela haljina od satena super išla uz njih! 😊
2022 11 08
Svidja mi se idejaaaaa , hvalaa na predloguu ❤️❤️❤️> .pahuljica.: > Mislim da bi bela haljina od satena super išla uz njih! 😊
2022 11 08
Ili crno odelo ili srebrna komb....ili zlatna...nije uopste teska za kombinovanje, samo je bitno da Vam outfit bude jednobojan (da bi one dosle do izrazaja) i nikako ne pokusavajte da uklapate za drugim nijansama plave osim ako ne nadjete bas, bas identicnu nijansu
2022 11 08
ide prelepo na limun zutu
2022 11 08
Mislim da bi dobro isle na siroke pantalone visokog struka
2022 11 08
Zeleno ili narandzasto odelo (sako i pantalone). 💚💙🧡
2022 11 08
Neke svetle boje, belo, bez ili svetlo sivo. Može suknja, odelo, haljina, ali da kombinacija bude jednobojna
2022 11 08
> AleksandraEdi: > Neke svetle boje, belo, bez ili svetlo sivo. Može suknja, odelo, haljina, ali da kombinacija bude jednobojna Hvala punooo ❤️❤️❤️
2022 11 08
Na zelenu satensku haljinu..onu smaragdd zelenu..ili siroke zelene pantalone sa visokim strukom..i bluza kao bodi model,napred sa padajucim delom u belo,zutoj,bez,ljubicastoj boji..ja volim da kombinujem boje
2022 11 08
Uske farmerke 3/4 da se vidi clanak i da sandala dodje do izrazaja Bez haljina,patalone,opet neke koje nisu duge.Takodje boja starog zlata..Svakako svetle odnosno pastelne boje Ne slazem se sa gore navedenim predlozima jer uopste ne vidim npr zelenu ili crnu u kombinaciji sa plavom,a sa ljubicastom mi je preterani sarenis i opet ne dolaze do izrazaja.Lila tj neka svetlo ljubicasta mozda da ali opet... Sandale su same po sebi upadljive,tako da ostatak garederbe po meni ne treba da sljasti i da bude jake boje. Meni boja Vasih sandala uopste nije laka za kombinovanje.
2022 11 08
Nije ni meni lakaas zato trazim pomoc 😂 probala sam par stvari na svoju ruku nista mi se nije svidelo ...hvala na predlogu > jelena2606: > Uske farmerke 3/4 da se vidi clanak i da sandala dodje do izrazaja > Bez haljina,patalone,opet neke koje nisu duge.Takodje boja starog zlata..Svakako svetle odnosno pastelne boje > Ne slazem se sa gore navedenim predlozima jer uopste ne vidim npr zelenu ili crnu u kombinaciji sa plavom,a sa ljubicastom mi je preterani sarenis i opet ne dolaze do izrazaja.Lila tj neka svetlo ljubicasta mozda da ali opet... > Sandale su same po sebi upadljive,tako da ostatak garederbe po meni ne treba da sljasti i da bude jake boje. > Meni boja Vasih sandala uopste nije laka za kombinovanje.
2022 11 09
Volim tu boju u kombinaciji sa narandžastom ali je uklopiva i sa zelenom... Sandale su prelepe!
2022 11 09