Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pomoć u proceni bunde

> MaagicniOrman: > Od ramena do ramena otprilike 49cm > Duzina 102 cm A pazuh-pazuh?
2022 11 09
> srebrna: > > MaagicniOrman: > > Od ramena do ramena otprilike 49cm > > Duzina 102 cm > A pazuh-pazuh? To je pazuh-pazuh, nisam dobro napisala, u žurbi zbog bebe kucam usputno..premeriću sve ostalo, ako slučajno bude zainteresovanih. Moguće da sam slučajno zaboravila da isključim blic, nisam sigurna. A slikala sam u pravcu u kom svetlost ide.. na slikama deluje izoštrenije nego uživo, tako da te mane sa slika su uživo slabije vidljive. Svakako da je bolje da se vidi odmah i minimalne greške. Nisam ni smatrala da bunda nešto mnogo vredi, ali sam želela da proverim sa iskusnim znalcima i pitam ih za mišljenje. Hvala vam svima na komentarima, znače mi.❤️
2022 11 09
> srebrna: > > DoliBlack: > > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6264c708350a4b7017294b14aadc1747.jpg) > > Ako je ovde malo oguljeno (koliko vidim), i dalje mislim da je veštačka. > Pa naravno da je veštačko krzno, jasno odmah sa slika na profilu. > I prababa ju je nosila, vidi se sa slika etikete za kačenje. > Možda je nije nosila ali je bunda definitivno stajala negde obešena neko vreme o toj etiketi. > Sve u svemu, super je i članici srećna prodaja! Da, nošena je definitivno i zbog rukava, ali ovo je sajt za polovne stvari većinom, tako da nije neki problem. 😊 Ustanovljeno je onda da je veštak, što je i bolje po mom mišljenju i zahvalnije za održavanje, tako da i od mene srećna prodaja! 😊🌟
2022 11 09
Hvala puno svima❤️❤️❤️
2022 11 09
> Doli > Ustanovljeno je onda da je veštak, što je i bolje po mom mišljenju i zahvalnije za održavanje, tako da i od mene srećna prodaja! 😊🌟 Bolje je što je veštak najviše zbog činjenice da zbog nje nisu stradala nedužna živa bića...
2022 11 09
> supergaga: > > Doli > > Ustanovljeno je onda da je veštak, što je i bolje po mom mišljenju i zahvalnije za održavanje, tako da i od mene srećna prodaja! 😊🌟 > Bolje je što je veštak najviše zbog činjenice da zbog nje nisu stradala nedužna živa bića... Naravno, to na prvom mestu 😊 Zato sam i rekla 😊
2022 11 09
Slažem se, jedan od razloga što ne nosim bunde. Međutim, našla sam se u situaciji da sam je nasledila, a zamenila bih je za novac, koji bih iskoristila za nešto što mi je zaista potrebno, ukoliko bih uspela da prodam..Pa rekoh što da ne probam, možda bi nekom koristila. Sad nakon ove diskusije mislite li da treba možda da snizim cenu, da li bi to neko uopšte kupio? Nisam očekivala ovoliki odziv, hvala svima puno na savetima, izdvojenom vremenu i volji da pomognete. Puno pozdrava svima..❤️
2022 11 09
Za cenu najbolje sami da smislite, ali mislim da je skroz ok oko 3000 zbog tih tragova korišćenja i da odmah ode 😊
2022 11 09
> Milica9933: > Licno ne bih kupila ovakvu bundu (narocito za vecu od istaknute cene), ali to je vec stvar ukusa. > Obavezno naglasite ako je uz bundu stajao i naftalin. Jednom sam dobila prelep vintage komad, ali apsolutno neupotrebljiv zbog mirisa. > Srecna prodaja! Trebali ste možda na hemijsko da odnesete ako je nešto vrednije. Ja sam isto prošla sa jednim kaputom, ali ne uzbuđujem se baš, bar tera moljce... 🤣🤣🤣 Opran je redovno, ali miris ostao... Mislim da su to potapali ili prskali sa naftalinom kad je tako upilo... Nemam drugo objašnjenje 😁😁😁
2022 11 09
Ne znam tačno koji je miris naftalina, ali znam da sam se baš začudila da se ne oseti na odstojalo, niti neprijatno miriše. Bar ako me moje čulo mirisa ne vara..😃 Da kažem da neutralno miriše. Hvala na savetu. Probaću onda s tom cenom, videću hoće li nekog zanimati. Nadam se.😊 🌹🌻
2022 11 09
1 2 3