Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kakve su ovo cene?!?!?

Danima već tražim par stvari po sajtu, bezuspešno naravno. Kakve su ovo cene ljudi? Ja razumem da neko ovde želi da zaradi, ali ovo zaista nema smisla. I pre je bilo jačih cena, ali sada ne mogu ništa da pronađem što tražim po razumnim cenama. Pod razumnim mislim na NISKE CENE, ovo je ipak sajt POLOVNE robe. Međutim ovde su cene takve da mi se više isplati ili je čak jeftinije da kupim NOVO u prodavnici. Šokirana sam, blago rečeno. Ne očekujem da neko snizi cene kao ja (ja ih snižavam jer nemam prostora pa moram što pre da ih se rešim tj nije mi cilj zarada), ali povisiti cene toliko da je u prodavnici jeftinije, zaista ne razumem.
2022 11 21
Pa sto ne kupite u radnji ako su jeftinije? Ne morate ovde. Ima sad popusta jos uvek u radnjama pa uhvatite snizenje a uzivo mozete i da probate stvari sto ovde nije opcija .
2022 11 21
Da li mozes da napises neki raspon cena koji mislis da spada pod razumne i niske cene? Bas me zanima jer meni prodaja potpuno stala i mislim da je do cena, ali nisam sigurna, a neke stvari su nove i sa etiketom... Imam osecaj da stvari koje su po 100-200din se ni ne prodaju (imala sam i sama pre par meseci 3-4 strane predmeta sa ovim cenama i nisam nista prodala na sajtu) jer ljudi smatraju da nesto nije u redu sa tim predmetima I ja mislim da se sve manje isplati kupovati na sajtu jer je i ptt skocio a ima i toliko prevaranata u poslednje vreme i sama sam imala iskustvo sa jednim da mi se vise nista i ne narucuje ovde A inace mislim da posto je svima u interesu da se stvari prodaju, da bi svi prodavci dali i veci popust nego sto se ocekuje kada bi samo neko pitao za predmete
2022 11 21
Isto se pitam vec dugo... Razumem da neke stvari prosto vrede vise, ali pocinjem da ne vidim svrhu sajta osim za retke predmete kojih mozda nema u radnjama, jer se na kraju onda za sve vise isplati otici u prodavnicu, probati na sebi i kupiti bez placanja (sada poprilicno skupog) ptt-a. Sve poznate prodavnice, pa cak i manji butici imaju sajtove ili instagram stranice gde se moze direktno naruciti po istim nekada cak i nizim cenama/postarinama, te ovaj sajt gubi smisao... Meni recimo prodaja vec dugo jako slabo ide, iako sam maksimalno snizila cene ispod realne vrednosti, isto radi lakse i brze prodaje dok vidim da stvari od nekoliko desetina hiljada uspeju da se prodaju. Za razmenu da ne pricam, razumem da to nije svima u cilju, ali je svi zaobilaze masovno, a to je nekada upravo i bila car sajta.
2022 11 21
> lilali: > Pa sto ne kupite u radnji ako su jeftinije? > Ne morate ovde. Ima sad popusta jos uvek u radnjama pa uhvatite snizenje a uzivo mozete i da probate stvari sto ovde nije opcija . Na kraju cu i kupiti. Ali se sve nadam da cu naici ovde na nesto povoljno a dobro, jer sam masu takvih stvari ovde pazarila. Medjutim sada to ocigledno nece biti slucaj. 😁
2022 11 21
> AnaDjxx: > Da li mozes da napises neki raspon cena koji mislis da spada pod razumne i niske cene? Bas me zanima jer meni prodaja potpuno stala i mislim da je do cena, ali nisam sigurna, a neke stvari su nove i sa etiketom... > Imam osecaj da stvari koje su po 100-200din se ni ne prodaju (imala sam i sama pre par meseci 3-4 strane predmeta sa ovim cenama i nisam nista prodala na sajtu) jer ljudi smatraju da nesto nije u redu sa tim predmetima > I ja mislim da se sve manje isplati kupovati na sajtu jer je i ptt skocio a ima i toliko prevaranata u poslednje vreme i sama sam imala iskustvo sa jednim da mi se vise nista i ne narucuje ovde > A inace mislim da posto je svima u interesu da se stvari prodaju, da bi svi prodavci dali i veci popust nego sto se ocekuje kada bi samo neko pitao za predmete Da moj mozak funkcionise po principu "skupo-dobro, jeftino-lose" ne bih imala cene kakve imam na profilu. Tako da ocigledno ni moje misljenje nije merodavno, jer ni meni prodaja ne ide, a ni kupovina. 🤣 Meni zaista nije normalno da ne mogu da nadjem jaknu ispod 4000-5000 hiljada, pa za taj novac mogu novu da kupim. Ok za neke kvalitetne stvari, svi znamo kako se krecu cene otprilike. Zato mi i nije ok da clanice za polovno traze tipa 500 din manje nego u radnji. Ja stavim upola a nekad i mnogo mnogo vise popusta u odnosu na to za koliko sam kupila...
2022 11 21
> Mimi021: > Isto se pitam vec dugo... Razumem da neke stvari prosto vrede vise, ali pocinjem da ne vidim svrhu sajta osim za retke predmete kojih mozda nema u radnjama, jer se na kraju onda za sve vise isplati otici u prodavnicu, probati na sebi i kupiti bez placanja (sada poprilicno skupog) ptt-a. Sve poznate prodavnice, pa cak i manji butici imaju sajtove ili instagram stranice gde se moze direktno naruciti po istim nekada cak i nizim cenama/postarinama, te ovaj sajt gubi smisao... Meni recimo prodaja vec dugo jako slabo ide, iako sam maksimalno snizila cene ispod realne vrednosti, isto radi lakse i brze prodaje dok vidim da stvari od nekoliko desetina hiljada uspeju da se prodaju. Za razmenu da ne pricam, razumem da to nije svima u cilju, ali je svi zaobilaze masovno, a to je nekada upravo i bila car sajta. Slazem se skroz.. Evo ja s obzirom da ne mogu ni da prodam, ni da kupim, pokusavam onda razmenu, ali nista ne ide 🤣 Upravo to, obozavala sam ovde da kupujem povoljno i razmenjujem, neke stvari nosim godinama... Zato sam i sokirana, izgubila se potpuno poenta sajta....
2022 11 21
> Mimi021: > Razumem da neke stvari prosto vrede vise, ali pocinjem da ne vidim svrhu sajta osim za retke predmete kojih mozda nema u radnjama To pretezno i treba da bude sustina Krpica, da se nadju povoljno kvalitetne i zanimljive stvari, a ne masovna preprodaja Zare koja je na snizenju bila 990 a ovde je 2990. Upropastili su smisao sajta
2022 11 21
> SvetlanaRadic: > > Mimi021: > > Razumem da neke stvari prosto vrede vise, ali pocinjem da ne vidim svrhu sajta osim za retke predmete kojih mozda nema u radnjama > To pretezno i treba da bude sustina Krpica, da se nadju povoljno kvalitetne i zanimljive stvari, a ne masovna preprodaja Zare koja je na snizenju bila 990 a ovde je 2990. Upropastili su smisao sajta Upravo tako...
2022 11 21
Saglasna sam sa vama, potpunoo! Ja od jula nisam prodala ni jedan artikal 🙄 kada bih duplirala cene il dodala jos jednu nulu, verovatno bi situacija bila mnogo bolja 🤣🙄😡
2022 11 21
Apsolutno se slažem. Pocela sam da radim i trazim neke krpice da imam za posao, ubih se gledajuci sakoe, kosulje sve po 1500, 2000 uzas stvarno blagi uzas. Ja kupujem jeftine stvari i kupicu ih i puno, ali sve je preskupo, tako da cu ipak u neki sh i da nadjem sta mi treba
2022 11 21
> Debela_devojka: > Apsolutno se slažem. Pocela sam da radim i trazim neke krpice da imam za posao, ubih se gledajuci sakoe, kosulje sve po 1500, 2000 uzas stvarno blagi uzas. Ja kupujem jeftine stvari i kupicu ih i puno, ali sve je preskupo, tako da cu ipak u neki sh i da nadjem sta mi treba Istoo, bukvalno ista situacijaa🥺
2022 11 21
Ja sam u proteklih 5 meseci ovde kupila samo jedne cizme, nove, za 1000 din. Ostalo mi se ne isplati, sad ce krajem decembra snizenja po trznim centrima pa cu kupovati . A pre par godina sam stalno kupovala ovde. Sto se tice prodaje, ide mi solidno. Ali ponudim devojkama po duplo nizim cenama. Nove stvari, sa etiketama, kapute, prodala sam za po 500 din.
2022 11 21
Ovaj sajt se sveo na sajt za dupliranje cena Zarinih stvari i stvarcica iz Pepca 😂 Razumem da je mnogima cilj da zarade ali se malo otelo kontroli. I dalje ne znam sta je pametno kada je odredjivanje cena u pitanju ali se slazem s tim da ljudi izgleda imaju vise "poverenja" kada vide vise nula...
2022 11 21
> baxdax: > Ovaj sajt se sveo na sajt za dupliranje cena Zarinih stvari i stvarcica iz Pepca 😂 Razumem da je mnogima cilj da zarade ali se malo otelo kontroli. I dalje ne znam sta je pametno kada je odredjivanje cena u pitanju ali se slazem s tim da ljudi izgleda imaju vise "poverenja" kada vide vise nula... Mislim da nije bas tako crno i da jos uvek mogu da se nadju ovde dobri komadi po ok cenama. Problem je sto kupci -bar moji konkretno-ocekuju brendiranu stvar ( ne mislim pod tima na zaru) , po moguctvu novu sa etiketom za 3000 din (nesto sto je od ove sezone i placeno je 300eu cene su samo primer) . E to je problem. Za druge ne znam to vezano za pepco i zaru kad u tim radnjama posebno toj prvoj nikad ni ne kupujem
2022 11 21
1 2 3 4