Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Kada bebi dati jastuk?

Pozdrav drage žene. Kada ste svojim bebama prvi put podmetnuli jastuk prilikom spavanja i koju vrstu jastuka? Kažu da je najbezbednije da male bebe spavaju na ravnom. Meni se čini da bi moj na jastuk, a ima tek 18 meseci. Rano li je? ❤️😊
2022 11 26
Iskreno, moj sin ima 2,5 godina i jos uvek mu ne dam jastuk. On hoce, zaspi na jastuku ali mu onda izvucem i sklonim. Plasim se previse da nece staviti na lice tokom noci.
2022 11 26
Moja najmladja ćerka od 10,5 godina sklanja jastuk kad hoce da zaspi i najbolje je spavati na ravnom, tako da sam za to da se pomeri ubacivanje jastuka sto duže. Nije mi realno da će se ugušiti od jastuka, ali je zdravije za kičmu
2022 11 26
Moj malac za koji mesec puni 6 godina i još uvek ne spava na jastuku. Imamo neki "bebeći", gotovo ravan, koga se kad-kad seti i kao traži, ali ga ujutru redovno nađem na podu.. 🙃 Odložite, ako možete, što više, zdravije je za dete.. 🌻
2022 11 26
Moj sin od 7g i cerka od 4 spavaju na jastucima.Ali obicno tokom noci spadnu sa tih jastuka i spavaju na ravnom.Kad su bas prehladjeni i kad su puni sekreta ja ih izdizem na jastuk.Narocito cerku.Kao bebe su spavali bez jastuka na boku ili stomaku.Okretala sam ih sa jednog na drugi bok zbog glave da im se ne spljosi jedna strana.
2022 11 26
Hvala vam puuno svima na odgovorima.. Definitivno ću onda odložiti još.. I ja smatram da je zdravije za kičmu. Međutim, muž me je terao da ,,ugodimo" bebi jastukom, pa rekoh da proverim sa drugim mamama.😃 😘❤️🌻 Hvala vam.
2022 11 26