Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Kupujem prodajem sajt

da li neko ima informaciju kako se svi artikli jednog korisnika nalaze na vrhu stranice,a pritom nemoguce je da doplaćuje svaki oglas po 1000,2000din jer kako je onda isplativo??? Brisem temu cim dobijem odg
2022 11 29
Ima varijanta da se plati KP Obnavljac koji na svakih 7 ili 15 dana obnavlja sve artikle clana,samim tim pri obnavljanju oni budu na vrhu stranice,a kako se pregleddi time cuvaju plus najvise ljudi klikce na te oglase samim tim su na vrhu i po pregledima.
2022 11 29
Opcijom plaćanja prioritetnih oglasa koji traju 3 dana, koštaju 130din.
2022 11 29
Neverovatan sajt. Htela sam da kupim juce nesto cija je oglasena cena 390 evra, javim se da proverim, a cena 520. Rekoh liku da prestane da mami laznim cenama. 130 evra razlike, pa se vadis na "javiti se za proveru cene" ma vazi, i ja tako mogu da stavim 100 dinara pa kad mi se jave kazem 3000 je nova cena
2022 11 29
> Nensina: > Ima varijanta da se plati KP Obnavljac koji na svakih 7 ili 15 dana obnavlja sve artikle clana,samim tim pri obnavljanju oni budu na vrhu stranice,a kako se pregleddi time cuvaju plus najvise ljudi klikce na te oglase samim tim su na vrhu i po pregledima. Dugo sam na sajtu,ali me nikad nisu zanimali ti pregledi,na vrhu i sl.Ali od novih pravila sajta malo mi se gaducka.Ako sam dobro razumela,zabranjeno je obnavljanje oglasa,al ako platim,može,hahahaha??''
2022 11 29
> plava16: > > Nensina: > Dugo sam na sajtu,ali me nikad nisu zanimali ti pregledi,na vrhu i sl.Ali od novih pravila sajta malo mi se gaducka.Ako sam dobro razumela,zabranjeno je obnavljanje oglasa,al ako platim,može,hahahaha??'' Tako je,to su uveli kao novo pravilo. Pa znas kako,nisam znala ni ja cak ni na ovom sajtu do skoro,to ti nije nikakva garancija ni za sta,a mnogima se zgadi predmet koji vidja svaki dan...ali mi bode oci sto neko sacuva artikal koji meni istekne posle 2 dana,a jedni isti oglasi nikad ne isticu al sad vidim da je clanica iznad napisala da obnavljac ostavlja i broj pregleda logicno pa je zato na vrhu uvek,e i to mi ima logike vec. Sad mi je jasno... Ma sajt je postao katastrofa za kacenje krpica. Sve zivo se placa,posle 30 oglasa mesecno moras da platis ili cekas nov mesec da bi kacio nesto,pa ako hoces da ti ostane oglas posle mesec dana opet placas..Ma sve zivo placas,ostaje jos samo da uvedu clanarinu ili procenat od prodaje kao Limundo... Pritom prodala sam brdo robe a 4 ljudi se samo setilo da ostavi utisak,ma uzas. Ne mogu da prezalim sto sam prodala nov tv za 20h manje nego u radnji (dobila na nagradnoj igri ada mall) a covek ni ocenu da ostavi. U z a s. Mada to je za prodaju garderobe lose,jer ovo su male cifre da bi mi isplatilo obnavljanje oglasa i sl,a za npr. tehniku od 20 hiljada pa navise je i te kako isplativo...
2022 11 29
> Esprit21: > Neverovatan sajt. Htela sam da kupim juce nesto cija je oglasena cena 390 evra, javim se da proverim, a cena 520. Rekoh liku da prestane da mami laznim cenama. 130 evra razlike, pa se vadis na "javiti se za proveru cene" ma vazi, i ja tako mogu da stavim 100 dinara pa kad mi se jave kazem 3000 je nova cena Jao da,i to rade cesto. Kvarno i podmuklo.
2022 11 29
> Dugo sam na sajtu,ali me nikad nisu zanimali ti pregledi,na vrhu i sl.Ali od novih pravila sajta malo mi se gaducka.Ako sam dobro razumela,zabranjeno je obnavljanje oglasa,al ako platim,može,hahahaha??'' Sajt je postao uzas em moras da placas obnovu em mozes da postavis samo 30 oglasa ako ne platis i vise nemas ni sigurnost nikakvu posto ti ne treba vise licna karta da bi otvorio nalog, i naravno kupiti predmet je mucenje 30 prodavaca ima iste predmete iste slike sa neta kontaktiras ih sve pola ne odgovori druga polovina odgovori nema na stanju pa sta prodajete maglu :s I naravno tamo su poruke stalno jel prodajete noseni ves i ostalo znaci tamo sam dobijala najgore poruke od vesa do samo ti stigne poruka ubicu te xD Cak su postali gori od lalafo-a
2022 11 29
Jaao da,meni se redovno javljaju muskarci sa upitom da preuzmu licno😳 mada mozda sam tu paranoicna,uglavnom budu muske stvari al svakako...jednom sam slucajno ostavila br telefona,jer mi je ostalo sacuvano i moram stalno da brisem,pa ja ne znam koliko poziva je bilo tog dana,i poruka na viber od raznih,f u j... ima i nekolicine sto mi posalju samo podatke za slanje,mada sve sam nesto sumnjicava,na kraju cu ga i ugasiti 🥴
2022 11 29
Ja sam mislila da je taj broj vidljiv samo meni ili ako obelezim da je vidljivo, sve dok me lik kojeg sam pitala za neku stvar (i na kraju kupila) nije pozvao. Ja se iznenadila odakle mu moj broj. Pitam ovde i ispostavilo se da ako unesem broj na profil to svi vide. Odmah sam skinula da me ne zivkaju Za LK podatke su morali da skinu jer su protivzakonito prikupljali iste. Nismo duzni da ostavljamo podatke iz LK tamo nekim sajtovima. LK i podaci iz iste se daju na uvid samo sluzbenom licu (policiji) i tamo gde je to potrebno radi podizanja novca (banka, Posta) ali da podatke traze Kurta i Murta sa kojekakvih sajtova, to nije dozvoljeno. I na samim dokumentima pise kome se jedino daju na uvid
2022 11 30
Sto se odredjenih clanova tice, mislim da placaju dodatno i da je to razlog zasto su stalno u vrhu, cene ne menjaju jer samo obnove oglas. Imaju po 1000 i vise oglasa i ko ce to stalno menjati. Zato se i desava da pitate i dobijete novu, mnogo visu cenu od istaknute. Ako neko ima 3000 oglasa i postavi ih na tacno 7min, imace svaki put neki proizvod na prvoj strani. Neki profili imaju i po 50000 proizvoda, samim tim non stop su na prvoj listi. Losa strana tog sajta je sto se vidi telefon. Probala sam da sakrijem broj ali opada prodaja. KP je nekako za starije zene i muskarce. Tamo sam uglavnom prodavala poklone. U pocetku mi jr bilo bas neprijatno i bas sam bila paranoicna. Jedan stariji covek je hteo da kupi torbicu za suprugu, ali ne zna koju i da mu pomognem u izboru. Rekoh ne znam sta voli, sta nosi. On krenuo da mi salje slike sa putovanja, veselja, neke seminare. Jeste da se na svakoj slici vidi neka torba ali za 15 min imam utisak da mi je poslao vise slika nego sto moj muz ima u telefonu. Nekoliko puta je kupovao, ali nikada nije ostavio ocenu iako sam zamolila i rekla da mi znaci utisak. Isto tako tamo su porudzbine koje se realizuju isti dan, eventualno 24h. Svi traze postexpress jer im je hitno. Licno preuzimanje je u roku od odmah, bukvalno jel mogu sad da krenem. Ok je tamo ali nekako ovde smo pribliznih godina, klinke, devojke, mlade mame. Dok su tamo ozbiljni stariji ljudi koji gledaju da zavrse sto pre.
2022 11 30
Sto se oglasa i placanja tice, placala sam u pocetku. Ranije dok sam mogla postaviti sve sto imam, dodavala sam neke akcije u oglasima. Kada su nas uslovili da moramo placati kp obnavljivac i da jedino na taj nacin mozemo zadrzati pratioce, onda sam odustala. Desava se da bas 25 dan nekoliko ljudi zaprati oglas, sad vec mislim da su to lazni pratioci kako bi nas navukli da placamo. Koncept sajta je otimaj koliko mozes. Ono sto mi najvise smeta, kp obnavljivac za 65 oglasa je 1117din, iako uplacujemo preko uplatnice, mozemo uplatiti 1000 ili 2000din. Zasto ne moze tacno. 1117 din je, ne da bi nam naplatili jos 117 vec da bi nam oteli 883din.
2022 11 30
> bloodytears: > > Dugo sam na sajtu,ali me nikad nisu zanimali ti pregledi,na vrhu i sl.Ali od novih pravila sajta malo mi se gaducka.Ako sam dobro razumela,zabranjeno je obnavljanje oglasa,al ako platim,može,hahahaha??'' > Sajt je postao uzas em moras da placas obnovu em mozes da postavis samo 30 oglasa ako ne platis i vise nemas ni sigurnost nikakvu posto ti ne treba vise licna karta da bi otvorio nalog, i naravno kupiti predmet je mucenje 30 prodavaca ima iste predmete iste slike sa neta kontaktiras ih sve pola ne odgovori druga polovina odgovori nema na stanju pa sta prodajete maglu :s I naravno tamo su poruke stalno jel prodajete noseni ves i ostalo znaci tamo sam dobijala najgore poruke od vesa do samo ti stigne poruka ubicu te xD Cak su postali gori od lalafo-a Meni je iskustvo sa ovim sajtom katastrofa (tamo imam profil sa sestrom) prica tece ovako : lik je pitao za jednu stvar sa profila, zeleo je dodje po nju, pa je odlagao, pa ponovo kaze docice, i na kraju utanacimo dolazak. Najnormalnije ugovaranje prodaje, pri tom osoba ima dosta pozitivnih. Cim smo se nasli provaljujem da ga jakna uopste ne zanima, kao kupuje za komsinicu, i pita me da probam(naravno da nisam), jakna mu ipak ne odgovara, i ponudi mi da mi namešta kicmu jer je kao neki doktor, a da ne kazem da me je pitao da odemo do garaze gde se parkirao da pogleda jaknu. Samo sam se okrenula i otisla, inace covek je ozbiljan bolesnik, provalila sam da me je taj isti broj zvao i predstavljao se kao doktor(samo preko lalafo sajta) jos letos, ne bih ni znala da je on da nisam slucajno pogledala sms poruke i ukopcam da je to ista osoba, osoba ima vise brojeva telefona koji su jakooo slicni. Obratila sam se adminima sajta. Ja ovakav slucaj nikad nisam imala a prodala sam /kupila brdo stvari licno, sto od muskaraca sto od zena. Tamo cu izbegavati bilo kakve saradnje, kao i licna preuzimanja, i sajt mi se smucio za sva vremena.
2022 12 02
Uzas,uzas. Dobro se završilo,da ne razmišljamo šta je sve moglo da se desi da si bila naivna i postupila drugačije. 😳 Meni je samo žao što ne postoji način da se ukaže tim ženicama na raznorazne opasnosti tog tipa prodaje i da ni pod kakvim uslovima ne pristaju da se viđaju sa muškarcima,nema tih para za tu vrstu rizika. Iskreno,ja sam i kod žena skeptična ponekad i treba uvek biti obazriv,a sajt je pun bljuvotina,što rekoste postao je kao Lalafo...
2022 12 02
Uzas. Ja i nemam vremena za licna preuzimanja, ali sam nameravala za neku tehniku da bude licno, medjutim mislim da ce i to biti samo uplata pa slanje. Hvala na info! Mene kod tog sajta nervira sto za bilo sta od tehnike sto pitam ili nema kod dobavljaca ili je cena 100, 200 evra veca od oglasene. Prijavila sam administratorima da se oglasava po laznoj ceni i nista.
2022 12 02
1 2