Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Kupujem prodajem sajt

Sad kad si rekla tehnika setih se jedne anegdote..ja sam prodavala tv za 50h a vredeo je pa minimum 70h, nov potpuno (bila sam skepticna jer je iz nagr.igre a vec smo imali dva tva kuci i kao ajde nesto da izvucemo para,mozda neko hoce...) i salje neki lik poruku da ne moze bez broja telefona,dosao bi iz Bosne ali hoce prvo da proveri telefonski da li vredi da dolazi. Rekoh ajde,dacu mu od verenika pa neka se dogovore. Neki opicen bosanac,isto privatnik kao moj,isti tip posla,spustio je cenu za 5000 za gorivo, jos je hteo da ode s njim na pice da ga casti za snizenje,nego ovaj moj nije hteo. Lud decko,luud. Jednom su se posle culi,kaze jos radi tv,ubija.😂 To je jedina saradnja preko KP sajta da je bilo licno,ali uvek se smejemo kad se setimo kako nam je na finjaka smanjio cenu... par saradnji je verenik odbio iako sam mu uvaljivala svako musko,oni pitaju za nizu cenu,on ne da i to bude kraj razgovora. 😂 Posle sam i sama odbijala cim pitaju za uzivo,znam da je ovaj moj tezak za to,da salje pakete moze ali da ode kako kaze "da zovem i cimam za siću,ne pada mi na pamet" i odustala... a meni iskreno nije nikad palo na pamet da se vidim sa nekim sa KP baš zbog tih gadosti od starta, nema šanse,i ovde sam jedva pristajala dok nisam ušla u fazon kako da se "osiguram",a i sve su žene,devojke,to mi nije frka.
2022 12 02
Ja kada sam aktivnije prodavala iskreno nisam volela licna preuzimanja, ali vodim se time ako prodajem stvar malo skuplje a odbijem licno, kupac ce misliti da krijem nesto vezano za stanje predmeta, a cilj mi je da prodam, i onda pristajem na nalazenje. Ali treba biti obazriv, sto se tice muskaraca a Boga mi i zena,zvuci smesno ali zaista ima svakakvih budala, i svasta se desava.
2022 12 02
> Katarinalokic: > Ja kada sam aktivnije prodavala iskreno nisam volela licna preuzimanja, ali vodim se time ako prodajem stvar malo skuplje a odbijem licno, kupac ce misliti da krijem nesto vezano za stanje predmeta, a cilj mi je da prodam, i onda pristajem na nalazenje. > Ali treba biti obazriv, sto se tice muskaraca a Boga mi i zena,zvuci smesno ali zaista ima svakakvih budala, i svasta se desava. Da,to svakako,jer svako moze brata/muza/tatu/ druga ili bilo kog muskarca da uposli za to skuplje,tako sam i ja bila svesna da taj tv necu uspeti telefonski ali vidis ima zena koje pristanu,pa shvate da su pogresili.Ja sam i za ovog lika kasnije pomislila da nije nastran pa ga zove na pice.. 🥴 A suludo je rizikovati,pogotovo kad cujes sta se sve desava
2022 12 02
Ja sam ranije radila licna, ali to na Limundu dok sam imala vremena. Vise i nemam vremena za gubljenje jer nikada to nije tacno, uvek se nesto ceka, pomera. Davala sam i mami da se nalazi kad je mogla, ali ni to vise ne jer ovde kad se nalazila sa deckom neke devojke on je zalutao i sisao nekoliko blokova dalje pa je mama pesacila tamo i nazad. Necu vise da je maltretiram nego paket pa kome odgovara super, kome ne neka trazi dalje.
2022 12 02
A sto se tice manijaka, na Limundu kad sam dala mamin racun za uplatu jer nemam tekuci, neki kreten joj je kopao po racunu. Kad mi je javio da je uplatio ja mu rekla kad legne uplata saljem, tj. cekala sam da mama dobije izvestaj od banke da je uplaceno pa da mi javi. On kaze meni legla je, stanje na racunu takvo, i jos neke podatke koje neko ko samo uplacuje ne moze da zna. Nijedna banka kad uplacujes ne kaze ti novo stanje na racunu nepoznate osobe, niti podatke o kreditu i slicno.
2022 12 02
Uf taj kp Mnogo je dobar za neke stvari, svakakve tehnike i krupne stvari sam kupila tamo... a i licna preuzimanj su mi ok prosla jer je to sve bilo u Sdu, uglavnom. Ali kako su mene mesecima zezala neka deca. Izvalila sam da su iz Lazarevca pojavljivali mi se na instagram kao sugestije... celo odeljenje i decaci i devojcice mislim... ili su im takvo glasovi bili :s I naravno mesecno mora neko na viber da pita za neku glupu stvar i koliko godina imam....... Ne znam kako je tek ovima koje slikaju na sebi ili prodaju zenstvene stvari... :|
2022 12 02
1 2